Implanty Wrocław

Implanty zębowe to innowacyjne i naturalne rozwiązanie w sytuacji gdy pacjent posiada ubytki w jamie ustnej. Dają mu one poczucie wygody, nie niszcząc przy tym struktury zęba ani nie wypadając z ust jak proteza. Równie istotny jest fakt, iż implanty zębowe można dopasować kolorystycznie pod płytkę zębową. Po wszczepieniu implantów pacjent może bez skrępowania cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Zabiegi wszczepiania implantów stomatologicznych w Medicover Stomatologia są wykonywane przez wykwalifikowany zespół lekarzy, a same implanty są najwyższej jakości. Korzystają z nich wiodące kliniki w Niemczech, Szwecji, Szwajcarii i USA.

Z czego składa się implant?

Implant składa się z całkowicie nieszkodliwej i bezpiecznej dla organizmu człowieka śrubki tytanu, która zastępuje korzeń zęba. Na tejże śrubce montowana jest korona porcelanowa lub ceramiczna, którą można dopasować kolorystycznie do odcienia naturalnych zębów pacjenta. W swojej ofercie Medicover Stomatologia posiada zarówno implanty klasy standard, jak i premium.

Implant zęba to śruba, na której umieszczana jest korona zębowa

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębowe?

Dzięki implantom zębowym można:

 • uzyskać doskonały efekt zarówno wizualny, jak i funkcji zębów;
 • całkowicie odtworzyć uzębienie;
 • uzupełnić pojedyncze braki w uzębieniu;
 • normalnie przeżuwać;
 • szeroko się uśmiechać;
 • podwyższyć samoocenę;
 • cieszyć się estetycznym i naturalnie wyglądającym uzębieniem.

 

Dla kogo są implanty zębowe?

Implanty zębowe można wszczepiać wszystkim zdrowym dorosłym osobom, które w miejscu, gdzie ma być wszczepiony implant mają odpowiednią ilość, a zarazem jakość kości. Szczególnie są zalecane dla osób, które mają następujące problemy:

 • bezzębie całkowite,
 • braki międzyzębowe w żuchwie i szczęce,
 • braki zawiązka zębów stałych,
 • braki zębów.

Ile kosztuje wszczepienie implantu we Wrocławiu?

W Medicover Stomatologia cena jest ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji implantologicznej. Zależy ona od wybranego rodzaju materiału, z którego ma zostać zrobiony implant i od samego implantu zębowego. Jednakże w placówkach Medicover Stomatologia we Wrocławiu cena jest adekwatna do wysokiej jakości usługi i wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Orientacyjne koszty można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Implantologia Wrocław
Implant Standard
od 2659 zł
Konsultacja implantologiczna
od 139 zł
Implant Premium
od 3679 zł
Korona na implancie
od 3249 zł

Implant zęba - często zadawane pytania

 

Czy implanty stomatologiczne są wytrzymałe?

Tak, można nawet powiedzieć, że są dożywotnie. Należy jednak pamiętać, aby odpowiednio dbać o higienę ustną i umawiać się na wizyty kontrolne. Jednak sam implant jest niezniszczalny, odporny na próchnicę i inne choroby.

Jak długo trwa leczenie implantologiczne?

Optymalny czas gojenia po wstawieniu implantu zębowego to 4 miesiące - 1,5 roku.

Czy wszczepianie implantów boli?

Wszystkie zabiegi w placówkach Medicover Stomatologia we Wrocławiu są wykonywane bezboleśnie, bezpiecznie, profesjonalnie i odpowiedzialnie. Wykwalifikowany zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby wizyty przebiegały w miłej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu.

Placówki Medicover Stomatologia we Wrocławiu, w których można wykonać zabieg implantologiczny

Leczenie implantologiczne warto powierzyć profesjonalnemu i doświadczonemu specjaliście - sprawdź naszych lekarzy - Implantolodzy Wrocław.

 

Umów wizytę

Wypełnij krótki formularz a my zadzwonimy do Ciebie

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie, marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie], marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] czytaj dalej >>