Centrum Medicover - Atrium
Uwaga! Trwa okres aktywności kleszczy. |
Aby skutecznie chronić siebie i bliskich przed kleszczowym zapaleniem mózgu - groźną chorobą przenoszoną przez kleszcze, weź udział w akcji szczepień.
W Centrum Medicover możesz skorzystać ze specjalnego pakietu szczepień „Sposób na kleszcze” obejmującego pełny cykl szczepienia: 3 dawkami szczepionki. Kupując pakiet, oszczędzasz - płacisz 10% mniej niż przy zakupie 3 pojedynczych dawek. Pełny cykl szczepienia gwarantuje odporność na 3-5 lat.
Umów się na szczepienie w Medicover OnLine lub w recepcji Centrum. Więcej o pakiecie szczepień dowiesz się tutaj.
![]()
|
Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Atrium w Warszawie.
Centrum zlokalizowane jest przy al. Jana Pawła II 27, w środkowym budynku nowoczesnego kompleksu Atrium. Lokalizacja Centrum Medicover przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej: linie tramwajowe nr 33 i 17 (przystanek Hala Mirowska), linia autobusowa nr 160 (przystanek Hala Mirowska), w pobliżu znajduje się również stacja metra Rondo ONZ (ze stacji metra do Centrum Atrium jeden przystanek tramwajowy lub autobusowy - Hala Mirowska).
Parking dla Klientów Medicover znajduje się na poziomie -1 (wjazd od ul. Ciepłej). Z parkingu, windą wjadą Państwo na IV piętro bezpośrednio do Centrum Medicover. Parking jest bezpłatny. Uwaga! Liczba miejsc parkingowych ograniczona, nie gwarantujemy dostępności miejsca parkingowego. Prosimy o zarezerwowanie czasu na dojazd do Centrum Medicover Atrium i zaparkowanie auta. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Przed budynkiem od ul. Krochmalnej oraz w garażu Centrum Medicover Atrium dostępne są stojaki na rowery.
Na powierzchni 1316 m2 oferujemy Państwu:
- 61 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich
- wyodrębnioną część pediatryczną
- gabinet zabiegowy
- punkt pobrań
Kup badanie online, szybko i bez skierowania. Sprawdź ofertę w naszym sklepie www.sklep.medicover.pl |
Informujemy, że poza Centrum Medicover, badania laboratoryjne można również wykonać:
- Ze skierowaniami wystawionymi w Centrach Medicover
- w Punkcie Pobrań Synevo w Warszawie Al. KEN 46 lok.8, pobrania wykonywane dzieciom powyżej 4 roku życia.
- w Punkcie Pobrań Synevo w Warszawie ul. Skierniewicka 21 lok 8B, pobrania wykonywane dzieciom powyżej 4 roku życia.
- w Punkcie Pobrań Synevo w Warszawie ul. Światowida 49/11, pobrania wykonywane dzieciom powyżej 4 roku życia.
- w Punkcie Pobrań Synevo w Wołominie, ul. Gdyńskiej 1/3, pobrania wykonywane także dzieciom.
- W celu pozyskania informacji o dniach i godzinach otwarcia punktów pobrań Synevo, a także sposobu przygotowania się do badań, zadzwoń na infolinie Synevo +48221202400 lub skorzystaj ze strony www.synevo.pl
Osoby zarządzające:
- Kierownik Centrum Medicover - Agnieszka Stępień
- Kierownik Centrum ds. Medycznych - Joanna Chutkowska
- Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów - Witold Kuhnke
- Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego - Elżbieta Tarczyńska Trendak
Sprawdź pozostałe Centra Medicover w Warszawie >>
Zakres usług
Konsultacje
- Alergolog
- Alergolog dziecięcy
- Chirurg
- Chirurg dziecięcy
- Chirurg naczyniowy
- Dermatolog
- Dermatolog dziecięcy
- Diabetolog
- Dietetyk
- Endokrynolog
- Fizjoterapeuta
- Gastroenterolog
- Ginekolog
- Ginekolog dziecięcy
- Ginekolog Endokrynolog
- Hematolog
- Hepatolog
- Internista
- Kardiolog
- Laryngolog
- Laryngolog dziecięcy
- Lekarz chorób zakaźnych
- Lekarz medycyny podróży
- Lekarz medycyny podróży dzieci
- Lekarz medycyny pracy
- Logopeda
- Logopeda dziecięcy
- Nefrolog
- Nefrolog dziecięcy
- Neurolog
- Neurolog dziecięcy
- Okulista
- Okulista dziecięcy
- Ortopeda
- Ortopeda dziecięcy
- Pediatra
- Pediatra-dzieci zdrowe
- Poradnia bólu pleców
- Poradnia Układu Ruchu
- Pulmonolog
- Reumatolog
- Urolog
Usługi diagnostyczne
- Cytologia
- KTG
- Mykologia
- Spirometria
- USG echo serca
- USG ginekologiczne
- USG jamy brzusznej
- USG jąder
- USG narządów powierzchownie położonych
- USG stawów biodrowych dzieci
- USG sutka
- USG tarczycy
- USG układu moczowego

Pon - Pt | 7.00 - 20.00 |
Sob | 8:00 - 14:00 |
Punkt pobrań: | |
Pon - Pt | 7.00 - 12.30 |
Sob | 8.00 - 12.00 |
Pomoc w nagłych przypadkach: | |
500 900 999 |