Ortodonta
Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Przyjmuje osoby dorosłe i dzieci. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe. Wykorzystuje do tego aparaty ruchome, stałe, a także nowoczesne, zdejmowane nakładki.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Stomatolog specjalizujący się w ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym aparatami stałymi i ruchomymi. Koryguje wady zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign. W pracy zawodowej stosuje też mikroimplanty ortodontyczne.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe. Lek. dent. Karina Pawlicha jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym z wyróżnieniem. Dodatkowo jestem absolwentem na kierunku fizjoterapia. Połączenie wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas studiów i pracy zawodowej pozwala mi na holistczne (całościowe) podejście do pacjenta. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym pacjentów w każdym wieku.
Praca jest dla mnie pasją i nieustannym wyzwaniem. Bardzo duży nacisk kładę na szczegółową diagnostykę i stabilne efekty leczenia. Zdobywałem doświadczenie na wielu stażach w kraju oraz za granicą, m.in. u Dr Ali S. Hussain, Delaware Orthodontics, USA.

Jestem nauczycielem akademickim w Katedrze i Klinice Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

Jestem lekarzem stomatologiem, specjalizuję się w dziedzinie ortodoncji osób dorosłych i dzieci. Leczę za pomocą aparatów zdejmowanych, stałych oraz nakładek. Znam język angielski który umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Różana

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych – również tych, którzy borykają się z problemami periodontologicznymi. Koryguje wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe także u dzieci. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody leczenia, w tym niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz dentysta, która specjalizuje się w ortodoncji. Leczy wady zgryzu m.in. przy użyciu aparatów ruchomych i stałych, a także niewidocznych nakładek Invisalign. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Realizuje holistyczne, całościowe plany leczenia pacjentów ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Skupia się na prawidłowej okluzji i optymalnym efekcie estetycznym.

Lek. dent. Magdalena Michałkowska-Zamłyńska przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas wielu lat pracy w takich placówkach jak: Eurodental, Family Dental Center, Elektoralna Dental Clinic oraz Dental Progress.

Uczestniczę w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Pomaga pacjentom borykającym się z problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym.

Lek. dent. Jagoda Janiszewska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego, Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Specjalista w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych. W pracy wykorzystuje różnorodne metody leczenia – zarówno aparaty stałe, jak i ruchome, a także system nakładkowy Invisalign.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz Uniwersytetu w Austrii. Specjalizuję się w ortodoncji. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe. Konsultacji udzielam również w języku angielskim i hiszpańskim.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe u osób dorosłych, a także u dzieci. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody terapii – także aparaty nakładkowe Invisalign. Leczy ortodontycznie również za pomocą aparatów stałych i zdejmowanych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym, kanałowym (endodoncja) oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalista w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym z wykorzystaniem aparatów ruchomych (w tym nakładkowych) oraz aparatów stałych (konwencjonalnych, estetycznych, samoligaturujących).

W leczeniu dzieci i młodzieży kieruje się naciskiem na prawidłowy rozwój układu narządu żucia, mowy, górnych dróg oddechowych i postawy.

W leczeniu dorosłych stara się minimalizować konieczność terapii ekstrakcyjnej (usunięcie zębów) oraz chirurgicznej podczas leczenia ortodontycznego z zastosowaniem nowoczesnych metod.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta