Ortodonta
Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu ortodoncji. Przyjmuje osoby dorosłe i dzieci. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe. Wykorzystuje do tego aparaty ruchome, stałe, a także nowoczesne, zdejmowane nakładki.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Stomatolog realizujący procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym aparatami stałymi i ruchomymi. Koryguje wady zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign. W pracy zawodowej stosuje też mikroimplanty ortodontyczne.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe. Lek. dent. Karina Pawlicha jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu z użyciem najnowocześniejszych technologii i metod, w tym m.in. przezroczystych nakładek Invisalign. Pomaga pacjentom pozbyć się nieprawidłowości zębowych wpływających na stan zdrowia i estetykę uśmiechu.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Prosta

Lekarz dentysta, która zajmuje się ortodoncją. Leczy wady zgryzu m.in. przy użyciu aparatów ruchomych i stałych, a także niewidocznych nakładek Invisalign. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Realizuje holistyczne, całościowe plany leczenia pacjentów ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Skupia się na prawidłowej okluzji i optymalnym efekcie estetycznym.

Lek. dent. Magdalena Michałkowska-Zamłyńska przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Gdańsk

Specjalista w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, w tym skomplikowanych wad rozwojowych twarzoczaszki, wymagających współpracy z chirurgiem szczękowo-twarzowym.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas wielu lat pracy w takich placówkach jak: Eurodental, Family Dental Center, Elektoralna Dental Clinic oraz Dental Progress.

Uczestniczę w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Pomaga pacjentom borykającym się z problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym.

Lek. dent. Jagoda Janiszewska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz dentysta zajmująca się realizowaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie w latach 2018 – 2019. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Przychodni Lekarskiej w Piasecznie, Gabinecie MoniDent w Otwocku, Vita-Medica w Warszawie, Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie oraz Gabinecie „Stomatologia 24h Sobieskiego” w Warszawie.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, konkursach z zakresu stomatologii.

Udzielam również konsultacji w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Puławska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym, kanałowym (endodoncja) oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta, którego domeną jest ortodoncja. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym z wykorzystaniem aparatów ruchomych (w tym nakładkowych) oraz aparatów stałych (konwencjonalnych, estetycznych, samoligaturujących).

W leczeniu dzieci i młodzieży kieruje się naciskiem na prawidłowy rozwój układu narządu żucia, mowy, górnych dróg oddechowych i postawy.

W leczeniu dorosłych stara się minimalizować konieczność terapii ekstrakcyjnej (usunięcie zębów) oraz chirurgicznej podczas leczenia ortodontycznego z zastosowaniem nowoczesnych metod.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Lekarz dentysta zajmujący się ortodoncją. Lek. dent. Arnold Zaraska studiował na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbył też staż na Uniwersytecie Witten w Niemczech. Dobrze zna język angielski i niemiecki.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Lekarz stomatolog specjalizująca się w ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W pracy wykorzystuje aparaty stałe i ruchome, a także nakładki Invisalign. Lek. dent. Marta Pawlicka – Gil stosuje również mikroimplanty ortodontyczne.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Prestige Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Pracuje też jako ortodonta, pomagając pacjentom w leczeniu wad zgryzu i korygowaniu różnorodnych nieprawidłowości zębowych. W pracy stosuje zarówno aparaty stałe, jak i zdejmowane.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Zajmuję się realizowaniem procedur w zakresie ortodoncji i stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. 

Ukończyłam staż w klinice stomatologicznej w Gallivare w Szwecji. W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem wad zgryzu i leczeniem stanów zapalnych zębów.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta