Stomatologia Medicover - Sosnowiec Małachowskiego

Rytuał Uśmiechu w Sosnowcu! W centrum Medicover Stomatologia spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu. Kompleksowo leczymy zęby i dokonujemy efektownych metamorfoz. A wszystko to w pięknych wnętrzach i wyjątkowo komfortowej atmosferze!

ZMIENIAMY WIZYTĘ U STOMATOLOGA W RYTUAŁ UŚMIECHU

Holistyczne podejście do leczenia dentystycznego? W centrach Medicover Stomatologia to standard. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by każdy pacjent czuł się zaopiekowany, swobodny i miał do naszego zespołu specjalistów pełne zaufanie. Zwracamy uwagę na rzeczy najważniejsze, takie jak skuteczne leczenie zębów z użyciem najnowocześniejszych metod, sprzętów i narzędzi. Jednak równie istotne są dla nas szczegóły – to one sprawiają, że wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się przyjemnym rytuałem, a nie przykrym obowiązkiem. Kawa przed wizytą? A może chwila z książką na wygodnym fotelu? W centrum przy ul. Małachowskiego w Sosnowcu wybór należy do Ciebie…

DENTYSTA W SOSNOWCU - CO WYRÓŻNIA MEDICOVER STOMATOLOGIA?

Kompleksowość – to cecha, która wysuwa się na pierwszy plan, kiedy zwraca się uwagę na usługi, które świadczymy w Medicover Stomatologia Sosnowiec. W centrum przyjmują specjaliści z zakresu najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii, w tym m.in. implantologii, protetyki i ortodoncji. Pacjenci mogą też na miejscu skorzystać z pełnej diagnostyki – badań RTG i tomografii komputerowej. To praktyczne i wygodne, a także sprawia, że leczenie przebiega nie tylko sprawniej, ale często też po prostu skuteczniej.

Centrum zlokalizowane przy ul. Małachowskiego 1A to 6 gabinetów dentystycznych - wszystkich wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. W gabinetach pracują najwyższej klasy specjaliści, dla których stomatologia to prawdziwa pasja. Do przypadku każdego pacjenta podchodzą oni indywidualnie, by dopasować optymalną metodę leczenia.

Wyróżnikiem sosnowieckiego centrum stomatologicznego jest też wyjątkowy wystrój, który nie przypomina tradycyjnej placówki medycznej. Stawiamy na komfort pacjenta, dlatego w Medicover Stomatologia już od progu może on poczuć się swobodnie – słysząc kojącą muzykę i czując przyjemny, subtelny zapach. Przed wizytą zachęcamy do chwili relaksu w klimatycznej poczekalni – najlepiej z filiżanką aromatycznej kawy lub herbaty w dłoni. Wszystko po to, zapewnić pacjentowi znacznie więcej niż tylko skuteczną opiekę stomatologiczną.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W naszym centrum stomatologicznym przyjmują lekarze różnych specjalności. Pacjent może liczyć na kompleksową opiekę specjalistów na każdym etapie leczenia. Wszystko zaczyna identyfikacja potrzeb, na podstawie której powstaje plan leczenia, który jest następnie wdrażany. Efektem przeprowadzonych zabiegów jest efektowna metamorfoza uśmiechu. Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

Leczymy wady zgryzu nie tylko za pomocą tradycyjnych aparatów stałych, ale również niewidocznych nakładek Invisalign. Nasze zabiegi są bezbolesne m.in. dzięki użyciu specjalnego znieczulenia komputerowego WAND. Diagnostyka w centrum Medicover Stomatologia Sosnowiec to nie tylko RTG czy tomografia, ale również nowoczesne skanowanie uśmiechu w technologii 3D – pozwala ono zarówno na pobranie tzw. cyfrowych wycisków (wykorzystywanych w leczeniu ortodontycznym i protetycznym), jak i na to, by pacjent mógł obejrzeć swoje zęby w trójwymiarze, na ekranie.

Wybielamy zęby – pacjenci mogą się zdecydować na metodę gabinetową (lampa Beyond), jak i nakładkową. W leczeniu kanałowym, dla zapewnienia najwyższej precyzji, nasi specjaliści używają mikroskopu endodontycznego. Zabieg higienizacji jest zaś zdecydowanie bardziej komfortowy – wszystko dzięki ultradźwiękowemu skalerowi i delikatnej piaskarce abrazyjnej.

SOSNOWIEC - NOWOCZESNA STOMATOLOGIA DLA KAŻDEGO

Centrum Medicover Stomatologia zlokalizowane jest przy ul. Małachowskiego 1A – w samym sercu Sosnowca. Tuż obok znajduje się kolejowy Dworzec Główny oraz kultowa sala widowiskowo-koncertowa MUZA. Blisko jest również centrum handlowe Plaza. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – za budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dostępne dla naszych pacjentów. Osoby poruszające się komunikacją miejską również nie będą miały problemów z dotarciem na miejsce – w okolicy dostępnych jest kilka linii autobusowych (przystanek Sosnowiec Dworzec PKP).

Z usług stomatologicznych w Sosnowcu mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Sosnowcu zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

{formularz:1}

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover - Sosnowiec Małachowskiego

map
Stomatologia Medicover - Sosnowiec Małachowskiego
Małachowskiego 1a 41-200 Sosnowiec
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00