Logopedia stomatologiczna
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Zajmuję się logopedią bazującą na poszukiwaniu przyczyn występujących trudności. Współpracuję z ortodontami, fizjoterapeutami i lekarzami, preferując interdyscyplinarne podejście do problemu pacjenta - w obszarze postawy ciała, zaburzeń motorycznych jamy ustnej i obszaru orofacjalnego, a także zaburzeń wymowy i oddychania.

Rozwiń

Logopedia stomatologiczna
Stomatologia Medicover – Koneser, Stomatologia Medicover Solidarności

Zajmuję się wczesną interwencją neurologopedyczną oraz profilaktyką wad wymowy i zgryzu. Na co dzień pracuję z noworodkami, dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia poświęcone problemom logopedycznym w obszarze twarzoczaszki. Jestem zwolenniczką multidyscyplinarnego podejścia w diagnozowaniu przyczyn powstawania wad zgryzu i innych problemów w obrębie traktu ustno-twarzowego. Kluczowe w terapii jest zidentyfikowanie oraz korekta nieprawidłowych funkcji dotyczących pozycji jamy ustnej i toru oddechowego.

Za kluczowe w terapii uważam stworzenie odpowiedniej i przyjaznej atmosfery współpracy z pacjentem. Podstawą sukcesu jest wzajemne przekonanie, że dzięki sukcesywnej i sumiennej pracy możemy wspólnie osiągnąć założone cele.

Sukcesy terapeutyczne moich pacjentów są dla mnie źródłem satysfakcji. Na co dzień jestem szczęśliwą mamą i żoną.

Specjalizacja:

  • diagnoza anatomiczno-funkcjonalna w stomatologii (mioterapia),
  • terapia mięśniowo-funkcjonalna w stomatologii,
  • opieka logopedyczna przed i po zabiegu podcięcia wędzidełka,
  • wczesna stymulacja neurologopedyczna u noworodków i niemowląt,
  • konsultacje neofobii żywieniowej,
  • karmienie terapeutyczne,
  • masaż logopedyczny.
Rozwiń

Logopedia stomatologiczna
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Ekspert w zakresie logopedii stomatologicznej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się terapią zaburzeń głosu oraz pomaga pacjentom stomatologicznym. Jego domeną jest terapia miofunkcjonalna.

Rozwiń

Logopeda, Logopeda dziecięcy, Logopedia stomatologiczna
Centrum Medicover - Żelazna

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu w Katowicach o specjalizacji z logopedii i neurologopedii. Ukończyłam kursy specjalistyczne m.in. ortodoncji funkcjonalnej MFS, kinesiotapingu, elementów mioterapii, zaburzeń motoryki ustno – twarzowej. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Logopedia stomatologiczna