Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego w Krakowie. Jestem pedodontą, czyli lekarzem stomatologii dziecięcej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w Klinice Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rozwijając swoje zawodowe zainteresowania uzyskałam certyfikat m. in. w zakresie traumatologii zębów i części twarzowej czaszki u dzieci i młodzieży, a także w ramach preparacji zębów pod korony i mosty. Konsultacji udzielam również w języku angielskim oraz hiszpańskim.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przyjmuję zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w "Centrum Medycyny Sportowej", pracę w gabinecie stomatologicznym "Gold Clinic", w "Stomatologia Aleksander Makara" w Rzeszowie oraz w "Dr Sobczak Junior". W tych miejscach miałam okazję wykorzystać swoją wiedzę stomatologiczną w podejściu praktycznym. Zdobyłam tu cenne doświadczenie, które wykorzystuję w dalszej pracy stomatologicznej.

Systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach pogłębiających wiedzę z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem lekarzem dentystą. Zajmuję się realizowaniem zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki i implantologii. Wykształcenie zdobyłem studiując na Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Stomatologii.

Doświadczenie w stomatologii zdobyłem m.in. odbywając staż w 7 Szpitalu MW oraz pracując w Centrum Stomatologicznym w Gdańsku. 

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę podczas odbytych szkoleń i kursów.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się stomatologią dziecięcą, zachowawczą i estetyczną. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w licznych placówkach stomatologicznych. Systematycznie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam m.in. kurs "Obsługa systemu Ultra Safety Plus XL" oraz konferencję "Holly Łódź Smile".

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiadam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Staż specjalizacyjny realizowałam w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu. Jestem pracownikiem Katedry Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Wad Rozwojowych Twarzy we Wrocławiu.

W Medicover wykonuję zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. Zajmuję się również diagnostyką oraz leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym – m.in. usuwa zmiany chorobowe z zębów oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta realizujący zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Zajmuje się usuwaniem zmian chorobowych z zębów (próchnica i zmiany niepróchnicowe). Zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, a także endodoncją (leczenie kanałowe), stomatologią estetyczną i protetyką. Swoją wiedzę stale poszerza o liczne szkolenia i kursy.

Do każdego pacjenta lek. dent. Magdalena Nowakowska podchodzi indywidualnie i zawsze z uśmiechem na ustach. Bezbolesne i komfortowe leczenie to jej priorytet.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych i dzieci. Usuwa próchnicę, zakłada estetyczne wypełnienia i realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Lekarz specjalista z zakresu stomatologii dziecięcej. Beata Dąbrowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz prowadzi zajęcia oswajające dzieci z gabinetem oraz pełen zakres leczenia u dzieci od 0 do 18 roku życia. Zajmuje się również leczeniem pacjentów po urazach.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się stomatologią dziecięcą i stomatologią zachowawczą.

Dobrze posługuje się językiem angielskim co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.

Nieustannie poszerzam swoje doświadczenie zawodowe, by zapewnić pacjentom jak najlepszą jakoś leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Lekarz dentysta zajmująca się realizowaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. Leczy zęby zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Royal Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Solidarności, Stomatologia Medicover Warszawa Elektrownia Powiśle

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), pracy w powiększeniu oraz protetyki. Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem oraz w sposób indywidualny.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się leczeniem próchnicy i zakładaniem wypełnień zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Jest absolwentką Tarnopolskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover – Koneser

Lekarz stomatolog, która zajmuje się m.in.: leczeniem zachowawczym dorosłych, leczeniem zachowawczym dzieci, endodoncją (leczenie kanałowe), a także profilaktyką stomatologiczną.

Lek. dent. Agnieszka Turska do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również stomatologię estetyczną, periodontologię i małą chirurgię (ekstrakcje zębów).

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Pedodonta