Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w licznych placówkach stomatologicznych. Systematycznie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam m.in. kurs "Obsługa systemu Ultra Safety Plus XL" oraz konferencję "Holly Łódź Smile".

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym – m.in. usuwa zmiany chorobowe z zębów oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinach stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Zajmuje się usuwaniem zmian chorobowych z zębów (próchnica i zmiany niepróchnicowe). Zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych i dzieci. Usuwa próchnicę, zakłada estetyczne wypełnienia i realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Lekarz specjalista z zakresu stomatologii dziecięcej. Beata Dąbrowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz prowadzi zajęcia oswajające dzieci z gabinetem oraz pełen zakres leczenia u dzieci od 0 do 18 roku życia. Zajmuje się również leczeniem pacjentów po urazach.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się stomatologią dziecięcą i stomatologią zachowawczą.

Dobrze posługuje się językiem angielskim co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.

Nieustannie poszerzam swoje doświadczenie zawodowe, by zapewnić pacjentom jak najlepszą jakoś leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), pracy w powiększeniu oraz protetyki. Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem oraz w sposób indywidualny.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz stomatolog, która specjalizuje się w: leczeniu zachowawczym dorosłych, leczeniu zachowawczym dzieci, endodoncji (leczenie kanałowe), a także w profilaktyce stomatologicznej.

Lek. dent. Agnieszka Turska do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również stomatologię estetyczną, periodontologię i małą chirurgię (ekstrakcje zębów).

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. 

Udzielam konsultacji osobom dorosłym. Istnieje możliwość odbycia wizyty w języku angielskim i niemieckim.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Leczy zęby osób dorosłych, a także dzieci. Realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne, które stanowią punkt wyjścia do opracowania planu leczenia. Zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, takich jak np. wybielanie zębów.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Jerozolimskie, Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Leczy zęby z próchnicy i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również wybielaniem zębów, a także wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkoza).

Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Niećko zalicza również zagadnienie akupunktury w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Prosta

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym, tworzeniu kompleksowych planów leczenia, odbudowie estetycznej, leczeniu pacjentów z dentofobią oraz pacjentów w narkozie i gazie rozweselającym, a także w leczeniu dzieci. Udzielam konsultacji również osobom anglojęzycznym.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Pracowałam w licznych placówkach stomatologicznych w kraju i za granicą. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przyjmuję zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w "Centrum Medycyny Sportowej", pracę w gabinecie stomatologicznym "Gold Clinic", w "Stomatologia Aleksander Makara" w Rzeszowie oraz w "Dr Sobczak Junior". W tych miejscach miałam okazję wykorzystać swoją wiedzę stomatologiczną w podejściu praktycznym. Zdobyłam tu cenne doświadczenie, które wykorzystuję w dalszej pracy stomatologicznej.

Systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach pogłębiających wiedzę z zakresu stomatologii.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Pedodonta