Chirurg
Lek. Marek Rychlik
Lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Przyjmuje pacjentów od 16. roku życia. Specjalizacja: urazy sportowe, urazy barku, ręki i kolana (w tym leczenie operacyjne).
Dr hab.n.med. Maciej Kielar
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku. W 2004 uzyskałem habilitację.
Posiadam duże doświadczenie zawodowe. Jestem wykładowcą akademickim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach zarówno w Polsce jak i za granicą.
Jestem autorem i współautorem ponad 100 publikacji z zakresu chirurgii w naukowych pismach medycznych oraz rozdziałów w podręcznikach medycznych.
Dr n.med. Andrzej Lewczuk
Zainteresowania zawodowe:
- zabiegi małoinwazyjne - laparoskopia
- certyfikaty z obsługi laserów diodowych VariLite i lasera Fotona.
Zabiegi i operacje:
- Operacje z zakresu chirurgii ogólnej
- zabiegi medycyny estetycznej - laseroterapia (usuwanie zmian, naczynek, itp.)
Dr n.med. Łukasz Strzępek
Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuję się w chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Urazowej, w Szpitalu Powiatowy w Bochni – lekarz kierujący oddziałem, na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej – Szpital Uniwersytecki w Krakowie (specjalizacja z chirurgii onkologicznej), na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpital św. Rafała w Krakowie – starszy asystent.
Jako lekarz zajmuję się:
- chirurgią onkologiczną (chirurgia piersi, chirurgia kolorektalna, chirurgia skóry),
- chirurgią ogólną (operacje przepuklin brzusznych, pęcherzyka żółciowego, tarczycy)
- chirurgia ostrego brzucha
- operacje klasyczne i laparoskopowe
- leczenie ran
- konsultacje
- leczenie podciśnieniowe
- plastyka płatowa odleżyn
Odbyłem wiele kursów, a także szkoleń, w Polsce i za granicą, poszerzających wiedzę zawodową.
Znam dobrze język angielski, co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.
Dr n.med. Tomasz Szafrański
Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie gdzie zdobyłem specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej i tytuł Doktora Nauk Medycznych. Specjalizuję się w zabiegach chirurgii dziecięcej i chirurgii urazowej dziecięcej.
Swoje doświadczenie zawodowe zbudowałem podczas pracy w na Oddziale Pediatrii i Chirurgii Dziecięcej, Szpitalnym Centrum Konsultacyjnym i Ambulatoryjnej Pomocy Doraźnej.
Jestem autorem i współautorem 14 publikacji naukowych.
Lek. Stanisław Mazur
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. W tym kierunku ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie.
Jako lekarz zajmuję się leczeniem miażdżycy, leczeniem zakrzepicy, leczeniem zwężeń tętnic, żylaków, wykonywaniem operacji, usuwaniem przepuklin.
Bardzo dobrze znam język rosyjski co umożliwia komunikację w tym języku.
Dr n.med. Michał Janik
Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w chirurgii minimalnie inwazyjnej (cholecystektomia laparoskopowa, operację przepukliny pachwinowej), chirurgia bariatryczna, usunięcie regulowanej przewiązki żołądkowej, operację rewizyjne.
Doświadczenie zawodowe zdobyłem poprzez pracę jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej, Torakochirurgii a także poprzez zagraniczne staże (Cleveland, USA, Case Western Reserve University, 3 mieisące Cleveland, USA, Department of Surgery, University Hospital Cleveland Medical Center, 3 mieisące Cleveland, USA, Bariatric & Metabolic Institute, Cleveland Clinc, Cleveland, USA, 2 tygodnie Londyn, Wielka Brytania, Bariatric Surgery Department, Homerton University Hospital, 1 tydzień La Laguna, Hiszpania, Surgery Department, University of La Laguna Santa Cruz de Tenerife).
Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach, kursach m.in. 34th Gastrointestinal Surgery Workshop – Intermediate Course, Davos, Szwajcaria - Foundation for Gastrointestinal Surgery in Davos Endo-bariatric surgery course, Cleveland, USA - University Hospitals Cleveland Medical Center Homerton Bariatric Surgery Training Course, Londyn, Wielka Brytania - Homerton University Hospital Bariatric & Metabolic Surgery Complication Management.
Jestem zdobywcą wielu nagród, wyróżnień w swojej dziedzinie tj. Indywidualna Nagroda I stopnia Dyrektora WIM za oryginalne i twórcze osiągnięcie naukowe w roku akademickim 2017/2018 (2018), Wojskowy Instytut Medyczny Zespołowa Nagroda III stopnia Dyrektora WIM za oryginalne i twórcze osiągnięcie naukowe w roku akademickim 2017/2018 (2018), Wojskowy Instytut Medyczny.
Biegle znam język angielski.
Prof. dr hab.n.med. Waldemar Koszewski
Pełny zakres zabiegów operacyjnych w neurochirurgii (Gamma Knife, Cyberknife)
Neurochirurgia czynnościowa
Radiochirurgia
Stereotaksja
Mikrochirurgia
Implanty - stabilizacja kręgosłupa
Neurochirurgia naczyniowa, neurochirurgia z użyciem lasera
Dr n.med. Andrzej Szafrański
Zainteresowania zawodowe: nowotwory kości u dzieci i młodzieży, nowotwory tkanek miękkich dzieci i młodzieży, nowotwory tarczycy, nowotwory jamy brzusznej dzieci i młodzieży, nowotwory i zmiany nowotworopodobne skóry i tkanek miękkich cały zakres wiekowy; leczenie oszczędzające kończyny w guzach kości; leczenie znamion nowotworów skóry i tkanek miękkich dzieci i dorośli
Dr n.med. Marek Witkowski
Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 1981 roku. Posiadam dwie specjalizacje: z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Uzyskałem tytuł Doktora Nauk Medycznych.
W ramach swojej specjalizacji zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób związanych z funkcjonowaniem naczyń krwionośnych i limfatycznych.
Lek. Marek Stawniak
Ortopedia i traumatologia kończyn górnych
Artroskopia barku, łokcia i nadgarstka
Rekonstrukcje nerwów
Chirurgia splotu ramiennego
Endoprotezoplastyka stawu ramiennego
Lek. Krzysztof Bajszczak
Lek. Krzysztof Bajszczak jest ortopedą oraz traumatologiem narządu ruchu. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach w kraju i za granicą między innymi w Anglii, Włoszech, Dani, Hiszpanii, Niemcach, Francji czy Republice Południowej Afryki.
Lekarz zajmuje się:
- Leczeniem złamań;
- Leczeniem urazów;
- Leczeniem bólu barku;
- Leczeniem bólu biodra;
- Leczeniem bólu kolana;
- Leczeniem chorób zwyrodnieniowych;
- Leczeniem łokcia tenisisty;
- Zespołem cieśni nadgarstka;
- Ostrogą piętową.
Lek. Jakub Brągoszewski
Ukończyłem Akademie Medyczną w Warszawie w 2004 r. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu otyłości (operacje pierwotne, rewizyjne), chirurgią minimalnie inwazyjną (operacje laparoskopowe), operacjami przepuklin pachwinowych, wycięciem pęcherzyka żółciowego, fundoplikacją sposobem Nissena.
Swoje doświadczenie zdobywałem m.in. w Wojkowym Instytucie Medycznym jako Kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej, Minimalnie Inwazyjnej i Metabolicznej a także poprzez Członkostwo w organizacjach naukowych (Towarzystwo Chirurgów Polskich, Sekcja Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcja Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów, European Association of Endoscopic Surgery, International Federation for Surgery of Obesity and Metabolic.
Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach, kursach poszerzających zdobytą wiedzę i również doświadczenie zawodowe.
Biegle znam język angielski.
Lek. Jarosław Wawer
Specjalizuje się w chirurgii przewodu pokarmowego. Studia ukończyłem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moje doświadczenie obejmuje pracę m.in. Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.