Szpital

Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce, który swoim Pacjentom zapewnia wszechstronną opiekę. Wykonujemy kompleksowe badania, zapewniamy konsultacje wysokiej klasy specjalistów i leczymy zgodnie z najwyższymi standardami światowej medycyny.

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i przede wszystkim z sercem.

Dlaczego warto leczyć się w Szpitalu Medicover?

W naszym szpitalu dbamy, byś czuł się bezpiecznie i swobodnie, bo wiemy, że samopoczucie Pacjenta ma ogromny wpływ na jego leczenie i szybki powrót do zdrowia. Staramy się, byś trudny czas choroby spędził w przyjaznej atmosferze, komfortowych warunkach, otoczony ludźmi, którzy w każdej chwili służą wsparciem i pomocą.

We wszystkich sprawach organizacyjnych naszym Pacjentom pomagają Koordynatorzy Opieki Szpitalnej. Nadzorują proces przyjęcia do szpitala, przygotowują umowę, potwierdzają terminy i odpowiadają na wszystkie dodatkowe pytania Pacjentów.

Nasi Pacjenci mają darmowy dostęp do Internetu. Na terenie szpitala działa restauracja, apteka, optyk. W sejfie możesz zabezpieczyć cenne rzeczy i dokumenty. Zadbaliśmy również o opiekę duszpasterską.