Stomatologia Medicover Warszawa Powązkowska

Centrum Ortodoncji Nakładkowej na Żoliborzu – tutaj odmieniamy uśmiechy! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przejść kompleksową metamorfozę pod okiem wysokiej klasy specjalistów z zakresu ortodoncji i nie tylko.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

RYTUAŁ UŚMIECHU - DOBRY ORTODONTA NA ŻOLIBORZU

Centrum stomatologiczne przy ul. Powązkowskiej 42 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia dentystycznego oferujemy tutaj możliwość poddania się zabiegom i procedurom, których efektem jest nie tylko zdrowy, ale i niezwykle estetyczny uśmiech. Cały proces odbywa się zaś w bardzo komfortowej atmosferze, na którą składa się zarówno serdeczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, jak i klimat samego wnętrza.

Przestrzenie w Centrum Ortodoncji Nakładkowej na Żoliborzu nie przypominają klasycznego gabinetu stomatologicznego. Bliżej im zdecydowanie do przytulnych wnętrz kawiarnianych. Dzięki wygodnym fotelom, subtelnej muzyce czy przyjemnemu, delikatnemu zapachowi, nasi pacjenci czują się swobodniej, bezpieczniej i po prostu lepiej. Na każdym etapie leczenia mogą też liczyć na przyjaźnie nastawiony zespół lekarzy i pracowników, który rozwieje wszystkie wątpliwości czy niejasności.

LECZENIE ORTODONTYCZNE... I NIE TYLKO

Medicover Stomatologia Warszawa Powązkowska to centrum, w którym na powierzchni 226 m² zlokalizowanych jest 6 gabinetów stomatologicznych. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i technologie medyczne. Stawiamy na najbardziej zaawansowane metody leczenia. Warto się do nas zgłosić, szukając chociażby skutecznej metody na korekcję wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych. Nasi ortodonci oferują wiele sposobów na to, by zyskać piękny, równy i nieskazitelny uśmiech. Aparaty stałe, ruchome, oraz innowacyjne leczenie nakładkowe z użyciem systemu Invisalign – każdy znajdzie dla siebie optymalną metodę, która zmieni wygląd uzębienia na lepsze.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Oprócz nowoczesnej ortodoncji, oferujemy także kompleksowe leczenie z zakresu wszystkich najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Są to specjalizacje takie jak:

Na miejscu można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego. W pracy nasi lekarze korzystają z najnowocześniejszych sprzętów – leczą zęby kanałowo przy użyciu mikroskopu endodontycznego. Wybielają zęby nakładkowo lub wykorzystując do tego skuteczną lampę Beyond. Zapewniają bezbolesne zabiegi m.in. dzięki znieczuleniu komputerowemu WAND. Ciągle się rozwijamy, by dostarczać jak najlepszą jakość usług.

DENTYSTA WARSZAWA ŻOLIBORZ - CENTRUM STOMATOLOGICZNE BLISKO MNIE

Centrum Medicover Stomatologia Warszawa Powązkowska zlokalizowane jest na stołecznym Żoliborzu, na obszarze tzw. Sadów Żoliborskich. Kilkaset metrów od centrum znajduje się Centrum Handlowe Arkadia, a także trasa S8. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – obok budynku jest parking podziemny dostępny dla naszych pacjentów (poziom -1, obok sklepu Aldi, wjazd od ul. Rydygiera). Osoby poruszające się komunikacją miejską również mogą do nas wygodnie dojechać – autobusem (przystanek PKP Powązki / Elbląska / Rydygiera) lub pociągiem (stacja Warszawa Powązki). Wejście do centrum stomatologicznego jest zlokalizowane od strony ul. Powązkowskiej.

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Logopedia stomatologiczna
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Warszawa Powązkowska

map
Stomatologia Medicover Warszawa Powązkowska
Powązkowska 42 01-797 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00