Stomatologia Medicover Toruń Grudziądzka

Toruń celebruje codzienne rytuały! Medicover Stomatologia oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną dla dorosłych i dla dzieci. Centrum przy ulicy Grudziądzkiej w Toruniu jest pierwszym w tej części Polski, które zostało objęte konceptem „Rytuału Uśmiechu”, czyli nowego standardu usług stomatologicznych.

TORUŃSKI RYTUAŁ UŚMIECHU

W Medicover Stomatologia w Toruniu stawiamy na zdrowy uśmiech, ale także na lepsze samopoczucie i piękny wygląd naszych pacjentów. Centrum oferuje pełen zakres zabiegów stomatologicznych pozwalających dokonać prawdziwej metamorfozy. Efekt przemiany może dopełnić skorzystanie z oferty medycyny estetycznej, również dostępnej w toruńskiej placówce.

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA STOMATOLOGICZNEJ MAPIE TORUNIA

Co wyróżnia Medicover Stomatologia Toruń Grudziądzka spośród innych gabinetów stomatologicznych? Przede wszystkim kompleksowe podejście do leczenia dentystycznego. Przyjmują tu najlepsi eksperci różnych dziedzin stomatologii – doświadczeni pasjonaci. Do dyspozycji pacjentów jest 8 nowoczesnych gabinetów wyposażonych w najbardziej zaawansowane technologie. Na miejscu można też skorzystać z pełnej diagnostyki, która zwykle poprzedza leczenie stomatologiczne. W Medicover Stomatologia zwracamy uwagę na to, by pacjent czuł, że jest objęty holistyczną opieką od momentu identyfikacji potrzeb i powstania planu leczenia, przez etap przeprowadzanych zabiegów, aż po końcowy efekt metamorfozy uśmiechu.

To, co jest wyjątkowe w toruńskim centrum, to również niesamowity klimat wnętrza. Nie przypomina ono klasycznego gabinetu stomatologicznego, dzięki czemu pacjenci czują się w nim bardziej komfortowo i swobodnie. Czekając na wizytę mogą się napić aromatycznej kawy lub herbaty, siedząc na wygodnym fotelu lub kanapie. Takie podejście do realizowanych usług, zwracające uwagę na szczegóły, sprawia, że wizyta u dentysty staje się dla pacjentów czymś przyjemnym i chcą oni do naszego centrum wracać.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Dla nas ważne jest dostosowanie usług do potrzeb pacjentów. Dlatego w centrum przy ulicy Grudziądzkiej w Toruniu oferujemy zarówno zabiegi stomatologiczne, jak i te z zakresu medycyny estetycznej. Przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii, takich jak:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

MEDICOVER KIDS – STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W Medicover Stomatologia Toruń Grudziądzka jest specjalny gabinet dedykowany leczeniu najmłodszych pacjentów. Wiemy jak ważne są pierwsze wizyty dziecka u dentysty, dlatego nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na to, by maluchy wychodziły z centrum stomatologicznego nie tylko ze zdrowymi ząbkami, ale i z samymi pozytywnymi wrażeniami.

MEDYCYNA ESTETYCZNA W TORUNIU

Kompleksowa opieka stomatologiczna to jedno, ale do efektu metamorfozy uśmiechu często przyczyniają się również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W Medicover Stomatologia w Toruniu są one dostępne. Modelowanie twarzy, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego – to tylko niektóre z możliwości. Oprócz tego realizujemy rekonstrukcje linii uśmiechu dzięki kompleksowemu leczeniu stomatologicznemu.

LECZENIE BRUKSIZMU – ZGRZYTANIA ZĘBAMI

Przewlekły stres powoduje, że coraz więcej osób boryka się ze zgrzytaniem zębami. Bruksizm może wpływać zarówno na zdrowie, jak i samopoczucie – oczywiście w negatywny sposób. Problem pomoże rozwiązać fizjoterapia stomatologiczna – w toruńskiej placówce Medicover można się umówić na wizytę do specjalisty w tej dziedzinie.

KOMPLEKSOWE DBANIE O PIĘKNY UŚMIECH

Z usług stomatologicznych w Toruniu mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Toruniu zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Toruń Grudziądzka

map
Stomatologia Medicover Toruń Grudziądzka
Grudziądzka 74-76 87-100 Toruń
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00