Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2018 r. ukończyła szkolenie specjalizacyjne i zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie pisania doktoratu.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się wykonywaniem stałych oraz ruchomych uzupełnień protetycznych. Lekarz przyjmuje także pacjentów z zaburzeniami w stawie skroniowo-żuchwowym oraz z bruksizmem.

Rozwiń

Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem protetycznym, wykonując odbudowy takie jak mosty, korony czy protezy. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, starając się znaleźć optymalne rozwiązanie jego problemów z brakami zębowymi.

Lek. dent. Izabela Kozubal-Dziubka do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również stomatologię zachowawczą, estetyczną i endodoncję (leczenie kanałowe).

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Posiadam specjalizację z protetyki stomatologicznej i stomatologii ogólnej. Studiowałem na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyłem m.in. kurs "Estetyka uśmiechu - modelowanie 1/3 dolnej części twarzy kwasem hialuronowym" oraz " Podstawy periodontologii współczesnej". Dobrze znam język angielski i rosyjski.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiadam specjalizację w zakresie pedodoncji i protetyki. Pracowałam w prywatnych gabinetach lekarskich i w Mazowieckim Centrum Stomatologii. 

Dobrze znam język angielski, dlatego też zapraszam na konsultacje obcojęzyczne.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksową odbudową zębów startych. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Bort zalicza też leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz szynoterapię.

Rozwiń

Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem z zakresu periodontologii oraz protetyki stomatologicznej. W bieżącym roku (2022) uzyskał tytuł Doktora Nauk Medycznych. Wykonuje zabiegi związane z chorobami dziąseł i przyzębia. Pomaga też pacjentom odzyskać pełny uśmiech dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju uzupełnień protetycznych (korony, mosty, protezy).

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej oraz protetyce stomatologicznej. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu chorób zębów. Jest stomatologiem z pasją, a jako swoją misję wymienia oswajanie pacjentów z wizytą u dentysty oraz pokazywanie im, że leczenie zębów nie musi się wiązać z przykrymi doświadczeniami.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w licznych gabinetach stomatologicznych, oraz odbywając staż w fundacji "Zdrowie" w Warszawie.

Staram się służyć pomocą na wysokim poziomie oraz oferować swoim pacjentom usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii. Specjalizuję się w protetyce, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania w Ochronie Zdrowia i Administracji Zdrowia Publicznego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Zajmuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Zdobyłam doświadczenie w pracy stomatologa m.in. na Akademii Medycznej w Twerze w Rosji.

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów i szkoleń z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie kończę specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. staż w Szpitalu MSWiA w Krakowie oraz pracę w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Specjalizuję się w: protetyce stomatologicznej, stomatologii estetycznej i rekonstrukcji zębów. 

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuję się leczeniem zębów jedno i wielokorzeniowych kanałowo (endodoncja).

Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami, zdobyte m.in. w Centrum Stomatologii Estetycznej DentaLux oraz w Centrum Stomatologicznym Biomedical. 

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń w zakresie leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

Specjalizuję się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, medycynie estetycznej oraz protetyce. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Centrum Stomatologii Prodent oraz w Centrum Dentico.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuję się w protetyce stałej i ruchomej, implantoprotetyce, zaburzeniach stawu skroniowo - żuchwowego i w stomatologii zachowawczej. Odbyłem staż w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej PUM.

Ukończyłem wiele kursów z zakresu medycyny m.in. kurs „Adhezyjna odbudowa zębów bocznych” oraz „Preparacja zębów pod korony i mosty”.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny