Dentysta, Endodonta

W zespole Medicover jestem już od wielu lat i zajmuję się leczeniem kanałowym oraz zachowawczym pod mikroskopem.

Od 2007 roku jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. W 2009 roku otrzymałam tytuł Doktora Nauk Medycznych w dziedzinie stomatologii.

Jestem autorką i współautorką kilku publikacji naukowych. Wiele lat pracowałam w Centrum Stomatologii prowadząc prace naukowo-dydaktyczne. W swojej praktyce stawiam na materiały i sprzęt najnowszej generacji oraz doświadczoną asystę w pracy na „4 ręce”, by wizyta przebiegała sprawnie i na najwyższym poziomie.

Na co dzień przyjmuję pacjentów w centrum Denta Care Medicover na poznańskich Garbarach.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zmian chorobowych zębów, również tych dolegliwości, które sięgają miazgi i korzeni, a więc wymagają leczenia kanałowego. Jako swoje zainteresowania zawodowe lek. dent. Sylwia Gonera wymienia także mikrochirurgię endodontyczną i chirurgię stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Specjalizuję się w zakresie endodnocji mikroskopowej. Zajmuję się leczeniem kanałowym z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego. Wykształcenie zdobyłam studiując na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem autorką kilku publikacji m.in. "Metody obrazowania mikroskopowego wykorzystywane w stomatologii" oraz "Ponowne leczenie endodontyczne zębów wzmocnionych wkładami koronowo-korzeniowymi". 

Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach, dzięki którym moja wiedza jest szersza i aktualna.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Profesjonalistka w dziedzinie endodoncji mikroskopowej. Od 10 lat z pasją zajmuje się trudnymi przypadkami leczeń kanałowych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc swoje kompetencje.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Usuwa zmiany chorobowe z zębów (próchnicowe oraz te pochodzenia niepróchnicowego). Leczy też zęby kanałowo, czyli pomaga pacjentom, u których ubytki sięgnęły miazgi zęba i przysparzają bolesnych dolegliwości.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta

Lekarz dentysta specjalizująca się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem (endodoncja mikroskopowa). Realizuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym, a także w sedacji (znieczulenie z użyciem gazu rozweselającego).

Na co dzień przyjmuje pacjentów w centrum Denta Care Medicover na warszawskim Bemowie.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Różana

Lekarz stomatolog, który specjalizuje się w stomatologii ogólnej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Zajmuje się leczeniem kanałowym i zachowawczym – usuwa ubytki próchnicowe i zmiany chorobowe pochodzenia niepróchnicowego. W pracy zwraca uwagę na aspekt estetyczny efektów zabiegu, który jest widoczny w jakości wykonywanych wypełnień.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Wykonuje zabiegi związane z leczeniem zachowawczym i kanałowym, usuwa zmiany próchnicowe. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących m.in. zaawansowanych technik endodontycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydziału lekarskiego z oddziałem stomatologii. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się pierwotnym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu a także powtórnym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Centrum Stomatologii Konstancin Fundacja 2000, Stomatologii Rodzinnej Beata Ołdak Zalesie – Górne, Gabinecie Stomatologicznym Jacek Dawidowicz.

Dbam o to by jego wiedza była aktualna, aby móc świadczyć fachową pomoc swoim pacjentom. Systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń

Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem specjalistą periodontologii i zdrowia publicznego. Zajmuję się leczeniem endodontycznym, w tym mikrochirurgią endodontyczną oraz leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. W pracy klinicznej kieruję się empatią, profesjonalizmem oraz holistycznym podejściem do pacjenta i jego problemów. Leczę dzieci i dorosłych. Od prawie dwudziestu lat jestem nauczycielem akademickim i autorem kilkudziesięciu monografii oraz artykułów naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Pracowałam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek".

Udzielam także konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem lekarzem stomatologiem. Wykształcenie w tym kierunku zdobyłem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie w zawodzie zdobyłem m.in. w Szpitalu Klinicznym CSK im. WAM w Łodzi. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym w powiększeniu (pod mikroskopem), leczeniu w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (dzieci i osoby dorosłe) oraz w usuwaniu wkładów (włókno szklane) złamanych narzędzi.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, a także wykonuje zabiegi z zakresu leczenia kanałowego. W pracy korzysta z najnowocześniejszych technologii wspierających skuteczność i precyzję leczenia, w tym m.in. z mikroskopu endodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów – m.in. usuwa z nich różnego rodzaju zmiany chorobowe, a następnie zakłada estetyczne i trwałe wypełnienia. Lek. dent. Lidia Pieróg wykonuje również przeglądy stomatologiczne, które stanowią podstawę do opracowywania planów leczenia.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta