Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz kanałowym – zarówno pierwotnym, jak i powtórnym. Przyjmuje pacjentów dorosłych.

Lek. dent. Joanna Pienta jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jest również absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zmian chorobowych zębów, również tych dolegliwości, które sięgają miazgi i korzeni, a więc wymagają leczenia kanałowego. Jako swoje zainteresowania zawodowe lek. dent. Sylwia Gonera wymienia także mikrochirurgię endodontyczną i chirurgię stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Lekarz dentysta zajmująca się leczeniem zachowawczym i endodontycznym. Wykonuje zabiegi związane z usuwaniem zmian chorobowych z zębów, leczy też zęby kanałowo.

Lek. dent. Anna Sitek nieustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Pracowałam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek".

Udzielam także konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem lekarzem stomatologiem. Wykształcenie w tym kierunku zdobyłem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie w zawodzie zdobyłem m.in. w Szpitalu Klinicznym CSK im. WAM w Łodzi. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym w powiększeniu (pod mikroskopem), leczeniu w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (dzieci i osoby dorosłe) oraz w usuwaniu wkładów (włókno szklane) złamanych narzędzi.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i kanałowym. Usuwa z zębów zmiany próchnicowe, również te sięgające miazgi i korzeni. Zakłada także estetyczne wypełnienia oraz wykonuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Specjalizuję się w zakresie endodnocji mikroskopowej. Zajmuję się leczeniem kanałowym z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego. Wykształcenie zdobyłam studiując na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem autorką kilku publikacji m.in. "Metody obrazowania mikroskopowego wykorzystywane w stomatologii" oraz "Ponowne leczenie endodontyczne zębów wzmocnionych wkładami koronowo-korzeniowymi". 

Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach, dzięki którym moja wiedza jest szersza i aktualna.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i odbudową zębów oraz leczeniem pod mikroskopem. 

Systematycznie biorę udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Usuwa zmiany chorobowe z zębów (próchnicowe oraz te pochodzenia niepróchnicowego). Leczy też zęby kanałowo, czyli pomaga pacjentom, u których ubytki sięgnęły miazgi zęba i przysparzają bolesnych dolegliwości.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Różana

Lekarz stomatolog, który specjalizuje się w stomatologii ogólnej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Zajmuje się leczeniem kanałowym i zachowawczym – usuwa ubytki próchnicowe i zmiany chorobowe pochodzenia niepróchnicowego. W pracy zwraca uwagę na aspekt estetyczny efektów zabiegu, który jest widoczny w jakości wykonywanych wypełnień.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Wykonuje zabiegi związane z leczeniem zachowawczym i kanałowym, usuwa zmiany próchnicowe. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących m.in. zaawansowanych technik endodontycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydziału lekarskiego z oddziałem stomatologii. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się pierwotnym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu a także powtórnym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Centrum Stomatologii Konstancin Fundacja 2000, Stomatologii Rodzinnej Beata Ołdak Zalesie – Górne, Gabinecie Stomatologicznym Jacek Dawidowicz.

Dbam o to by jego wiedza była aktualna, aby móc świadczyć fachową pomoc swoim pacjentom. Systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Regularnie uczestniczę w różnorodnych konferencjach, szkoleniach i kursach m.in. ze stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta