Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Profesjonalistka w dziedzinie endodoncji mikroskopowej. Od 10 lat z pasją zajmuje się trudnymi przypadkami leczeń kanałowych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc swoje kompetencje.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w gdańskich prywatnych gabinetach stomatologicznych oraz prowadząc prywatną praktykę lekarską.

Zajmuję się endodoncją, wykorzystując w procesie leczenia metodę mikroskopową, co pozwala na jeszcze dokładniejsze i bardziej precyzyjne opracowanie kanałów zębowych.

Realizuję także konsultacje stomatologiczne w zakresie profilaktyki, a także stomatologii zachowawczej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W obrębie stomatologii zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. 

Swój staż podyplomowy realizowałem w NZOZ "Chirantjus" w Kaliszu, po jego zakończeniu podjąłem się pracy w szczecińskich klinikach stomatologicznych. 

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Brałem udział w kursach związanych z współczesnymi technikami diagnostycznymi i terapeutycznymi w endodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

W ramach swojej praktyki zawodowej zajmuję się endodoncją i protetyką. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyłam z wyróżnieniem.

Odbyłam zagraniczny staż w Wielkiej Brytanii oraz w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Poza tym posiadam bogate doświadczenie zawodowe. które obejmuje pracę m.in. w Centrum Stomatologicznym w Gdańsku.

Staram się, aby moja wiedza była wciąż aktualna, dlatego też uczestniczę w wielu kursach, konferencjach i szkoleniach z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem endodontycznym. Wykonuje zabiegi w zakresie m.in.: usuwania próchnicy, leczenia chorób zębów oraz przyzębia, a także leczenia kanałowego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania w Ochronie Zdrowia i Administracji Zdrowia Publicznego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Zajmuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Zdobyłam doświadczenie w pracy stomatologa m.in. na Akademii Medycznej w Twerze w Rosji.

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów i szkoleń z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem lekarzem dentystą. Zajmuję się realizowaniem zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki i implantologii. Wykształcenie zdobyłem studiując na Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Stomatologii.

Doświadczenie w stomatologii zdobyłem m.in. odbywając staż w 7 Szpitalu MW oraz pracując w Centrum Stomatologicznym w Gdańsku. 

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę podczas odbytych szkoleń i kursów.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem specjalistą z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Wykształcenie w tym zakresie zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się m.in. protetyką oraz leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu.

Doświadczenie zdobyłam pracując m.in. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta

Ukończyłam Białoruski Państwowy Uniwersytet Medyczny uzyskując tytuł stomatologa. Głównie zajmuję się leczeniem zachowawczym i kanałowym zębów oraz profilaktyką zdrowotną zębów i przyzębia.

Swoje doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centrum Stomatologicznym EuroDental oraz Enel-Med. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Rozwiń

Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu endodoncji. Zajmuje się leczeniem kanałowym zębów u osób dorosłych. Wykonuje zabiegi związane z pierwotną, a także wtórną endodoncją. W pracy wykorzystuje mikroskop, a także wszelkie nowoczesne techniki leczenia kanałowego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta

W zespole Medicover jestem już od wielu lat i zajmuję się leczeniem kanałowym oraz zachowawczym pod mikroskopem.

Od 2007 roku jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. W 2009 roku otrzymałam tytuł Doktora Nauk Medycznych w dziedzinie stomatologii.

Jestem autorką i współautorką kilku publikacji naukowych. Wiele lat pracowałam w Centrum Stomatologii prowadząc prace naukowo-dydaktyczne. W swojej praktyce stawiam na materiały i sprzęt najnowszej generacji oraz doświadczoną asystę w pracy na „4 ręce”, by wizyta przebiegała sprawnie i na najwyższym poziomie.

Na co dzień przyjmuję pacjentów w centrum Denta Care Medicover na poznańskich Garbarach.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta, której domeną jest stomatologia zachowawcza i endodoncja. Zajmuje się leczeniem zmian chorobowych zębów, również tych dolegliwości, które sięgają miazgi i korzeni, a więc wymagają leczenia kanałowego. Jako swoje zainteresowania zawodowe lek. dent. Sylwia Gonera wymienia także mikrochirurgię endodontyczną i chirurgię stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu endodoncji mikroskopowej. Zajmuje się leczeniem kanałowym z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego. Wykształcenie zdobyła studiując na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorką kilku publikacji m.in. "Metody obrazowania mikroskopowego wykorzystywane w stomatologii" oraz "Ponowne leczenie endodontyczne zębów wzmocnionych wkładami koronowo-korzeniowymi". 

Regularnie bierze udział w szkoleniach i kursach, dzięki którym jej wiedza jest szersza i aktualna.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa
Lista lekarzy dla: Endodonta