Stomatologia Medicover Gdynia Górskiego

Gdynia – miasto morza, marzeń i pięknego uśmiechu! W centrum stomatologicznym w 3T Office Park przy ul. Kazimierza Górskiego oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną specjalistów różnych dziedzin. Leczymy i odmieniamy życie naszych pacjentów – u nas spełnienie marzenia o metamorfozie uśmiechu jest możliwe!

RYTUAŁ UŚMIECHU – STANDARD NOWOCZESNEJ STOMATOLOGII

Gdyńskie centrum stomatologiczne to kolejne, już trzecie, które działa w koncepcie Rytuału Uśmiechu. Stawiamy nie tylko na zdrowie, ale również lepsze samopoczucie i piękny wygląd. Pacjenci mogą u nas skorzystać zarówno z zabiegów z zakresu stomatologii, jak i z oferty medycyny estetycznej. Przed rozpoczęciem właściwego leczenia zawsze wykonujemy kompleksowe badania, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu do diagnostyki.

MEDICOVER STOMATOLOGIA GDYNIA - CO NAS WYRÓŻNIA?

W gdyńskim centrum przyjmują doświadczeni specjaliści m.in. z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji. Mają do dyspozycji 6 nowoczesnych i wyposażonych w najnowsze technologie gabinetów dentystycznych. Dodatkowo, pacjenci mogą na miejscu skorzystać z profesjonalnej i pełnej diagnostyki. Dzięki dostępności lekarzy różnych specjalności oraz ich opiece od etapu identyfikacji potrzeb aż do przeprowadzania zabiegów, leczenie jest kompleksowe, a więc skuteczne i satysfakcjonujące dla pacjenta.

Centra Medicover Stomatologia wyróżnia niesamowity klimat, który nie kojarzy się z tradycyjnym wystrojem gabinetu stomatologicznego. Wnętrza są komfortowe, a oczekując na wizytę pacjenci mogą napić się aromatycznej kawy lub herbaty, siedząc na wygodnych fotelach. Dzięki takiemu podejściu redukujemy stres związany z wizytą u dentysty i sprawiamy, że pacjenci czują się swobodnie i chcą do nas wracać.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Medicover Stomatologia Gdynia to centrum, w którym zwracamy szczególną uwagę na oczekiwania naszych pacjentów. Wiemy, jak ważne jest dla nich zdrowie zębów, ale również kwestia estetyki uśmiechu. Dlatego oferujemy holistyczną opiekę specjalistów wielu dziedzin stomatologii, takich jak:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG i diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

COMPLETE SMILE CHECK

Pierwszym krokiem ku metamorfozie uśmiechu jest specjalny program Complete Smile Check (CSC). Dzięki niemu pacjent po zaledwie jednej wizycie w centrum zyskuje pełny przegląd stanu zdrowia jamy ustnej i zębów, określa swoje potrzeby lecznicze oraz otrzymuje kompleksowy plan leczenia stomatologicznego opracowany przez konsylium ekspertów różnych specjalizacji.

W skład Kompleksowego Badania Uśmiechu wchodzą: przegląd stomatologiczny, skanowanie uśmiechu w systemie 3D, RTG pantomograficzne, dokumentacja fotograficzna, a także opracowanie planu leczenia. Dodatkowo, pacjentowi na każdym etapie towarzyszy dedykowany Opiekun, który dba o komfort, pomaga zrozumieć medyczne procedury, a także przypomina o kolejnych wizytach.

MEDYCYNA ESTETYCZNA W GDYNI

Centrum stomatologiczne zlokalizowane przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni charakteryzuje nie tylko szeroka dostępność opieki dentystycznej, ale także usług z zakresu medycyny estetycznej. Modelowanie twarzy, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego – to tylko niektóre z możliwości. Oprócz tego realizujemy rekonstrukcje linii uśmiechu dzięki kompleksowemu leczeniu stomatologicznemu.

LECZENIE BRUKSIZMU - ZGRZYTANIA ZĘBAMI

Holistyczna opieka stomatologiczna to nie są dla nas puste słowa. Wiemy, że dolegliwości związane z zębami mogą wpływać na ogólne samopoczucie i zdrowie – tak jest chociażby w przypadku problemów ze zgrzytaniem zębami. Rozwiązać je pomoże fizjoterapeuta stomatologiczny – w Medicover Stomatologia Gdynia pacjenci mogą umówić się na wizytę do tego specjalisty.

STOMATOLOGIA DLA KAŻDEGO

Z usług stomatologicznych w gdyńskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Gdyni zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Gdynia Górskiego

map
Stomatologia Medicover Gdynia Górskiego
Kazimierza Górskiego 3 81-304 Gdynia
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00