Ginekolog
Centrum Medicover - Klimczaka, Szpital Medicover

Specjalizuję się w zakresie ginekologii i położnictwa, oraz chirurgii z zastosowaniem HIPEC. Moim zainteresowaniem w obrębie specjalizacji jest między innymi chirurgia i zabiegi wykonywane w ginekologii i położnictwie.

Przeprowadzam techniki laparoskopowe oraz postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne w ginekologii onkologicznej.

Biegle posługuję się językiem angielskim i rosyjskim. Otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem, uczestniczę w wykładach Akademickich i jestem autorem łącznie ponad 20 publikacji naukowych.

 

Rozwiń
74 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Ginekolog, Ginekolog dziecięcy
Szpital Medicover

Jestem absolwent Akademii Medycznej w Krakowie gdzie zdobyłem II stopień specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w porodach naturalnych, cięciach cesarskich, diagnostyce i leczeniu niepłodności małżeńskiej.

Doświadczenie w zawodzie zdobyłem podczas Stażu w Klinice Uniwersyteckiej - Winthrop University Hospital Mineola, Long Island, NY, USA; Szpital Rzeszów, Centrum Medyczne Damiana, Invimed, Regularnie uczestniczę w światowych kongresach z zakresu położnictwa i ginekologii niepłodności, laparoskopii, histeroskopii oraz technik wspomaganego rozrodu. Dodatkowo posiada certyfikaty tj. laparoskopia, histeroskopia, USG, technika wspomagania rozrodu ART.

Rozwiń
44 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie oraz ginekologii onkologicznej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych.

Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach. Udzielam także konsultacji anglojęzycznych.

Do moich zainteresowań zawodowych należy diagnostyka i leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego oraz nietrzymania moczu. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży, badanie urodynamiczne w ginekologii.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Ukończyłem Narodowy Uniwersytet Medyczny w Iwano-Frankiwsku na Ukrainie, gdzie w 2005–2006 byłem też wykładowcą. Specjalizuję się w ginekologii, położnictwie i uroginekologii. W Warszawie związałem się ze Szpitalem św. Zofii, w 2014 r. zostałem zastępcą szefa oddziału w Szpitalu św. Anny w Piasecznie.

W Szpitalu Medicover pracuję od 2009 r. Szczególnie interesuję się leczeniem niepłodności, chcę pomóc osobom, które dotknęła choroba naszych czasów.

Jako specjalista położnictwa z wielką satysfakcją przyjmuję też porody oraz wykonuję cięcia cesarskie. Przeprowadzam zabiegi i operacje przy zastosowaniu nowoczesnych technik endoskopowych.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w ginekologii. Moje zainteresowania obejmują:

 • ginekologię operacyjną z zast. technik małoinwazyjnych (laparoskopia, histeroskopia)
 • ginekologię operacyjną metodami klasycznymi
 • leczenie operacyjne endometriozy, w tym zaawansowanej, metodami małoinwazyjnymi
 • leczenie operacyjne łagodnych chorób ginekologicznych (mięśniaki macicy, torbiele)
 • ginekologię onkologiczną
 • ultrasonografię endometriozy
 • opiekę nad pacjentkami w ciąży (zarówno fizjologicznej jak i powikłanej)
 • kwalifikacje do porodu oraz wykonywanie cięć cesarskich
 • ginekologię małoinwazyjną w asyście robota da Vinci

Stale rozwijam swoją wiedzę medyczną oraz podnoszę kwalifikację zawodowe poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Zofii w Warszawie oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny SPZOZ.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover, Centrum Medicover - Puławska

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej.

W ramach specjalizacji zajmuję się diagnostyką wad wrodzonych oraz wykonuję inwazyjne zabiegi prenatalne (amniopunkcję, biopsję, trofoblastu, kordocentezę).

Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie położnictwa i ginekologii oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), świadectwo umiejętności w zakresie procedur inwazyjnych w położnictwie i diagnostyki dopplerowskiej płodu.

Rozwiń

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
Szpital Medicover

Wykonuje zabiegi i operacje (z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej) przy zastosowaniu nowoczesnych technik endoskopowych, jak również sposobem klasycznym. Prowadzi ciąże, przyjmuje porody, wykonuje cesarskie cięcia, dbając o bezpieczeństwo i komfort Pacjentek.

Specjalizuje się w laparoskopii i ginekologii estetycznej.
Odbyła szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu liftingu pochwy, mezoterapii pochwy i korekty warg sromowych, pod nadzorem światowego specjalisty w ginekologii estetycznej, doktora Ciro Accardo z Mediolanu.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Iwano-Frankiwsku. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Pracowałam m.in. w Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii. Posiadam certyfikat PSCCP i E.F.C. Ukończyłam liczne kursy w zakresie USG, chirurgii małoinwazyjnej i ginekologii estetycznej

Zainteresowania zawodowe:

 • diagnostyka i leczenie chorób szyjki macicy, sromu i pochwy
 • diagnostyka i leczenie wulwodynii
 • prowadzenie ciąż o prawidłowym i powikłanym przebiegu

Specjalistyczne zabiegi, procedury medyczne:

 • Zabiegi na szyjce macicy: kolposkopia, krioterapia, waporyzacja laserowa zmian szyjki macicy, elektrokonizacja szyjki macicy LEEP, chirurgiczna konizacja szyjki maiccy, operacja Sturmdorfa
 • Histeroskopia
 • Laparoskopia: wyłuszczenie torbieli jajników, adneksectomie, amputacje trzonu macicy, histerectomie
 • Laparotomie ginekologiczne
 • USG
 • przyjmowanie porodów
Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku pracuję w szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Moje zainteresowania zawodowe obejmują: prowadzenie ciąży patologicznej, diagnostykę, leczenie chorób ginekologicznych, profilaktykę ginekologiczną.

Udzielam również konsultacji w języku rosyjskim.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Zainteresowania zawodowe:

 • endometrioza - leczenie operacyjne, diagnostyka ultrasonograficzna
 • ginekologia onkologiczna, leczenie operacyjne, ultrasonografia ginekologiczna
 • patologia ciąży, prenatalna diagnostyka ultrasonograficzna
 • antykoncepcja

Lekarz specjalizuje się w:

 • operacjach onkologicznych, operacjach endometriozy głęboko naciekającej
 • prowadzeniu ciąży również ciąży patologicznej/wysokiego ryzyka (cukrzyca)

Jest ceniona za olbrzymie doświadczenie, profesjonalizm, otwartość i szczerość w bezpośrednim kontakcie z pacjentką. 

W 2003 roku obroniła pracę doktorską na temat zaburzeń metabolicznych w ciąży, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy ciążowej.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Staż podyplomowy odbyłam w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej. Od 2008 roku do chwili obecnej pracuję w Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii w Warszawie.  

Posiadam Certyfikat European Ferderation for Colposcopy (EFC) oraz Certyfikat Ultrasound Section of Polish Gynecological Society. 

W Szpitalu Medicover przeprowadzam zabiegi małoinwazyjne w ginekologii - laparoskopia, histeroskopia.

 

 

Moje zainteresowania zawodowe to:

 • cukrzyca ciążowa
 • endometrioza
 • laparoskopia
 • ginekologia estetyczna
Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem ginekologiem. Studia ukończyłem na Akademii Medycznej w Warszawie. Moje zainteresowania zawodowe to: 

 • diagnostyka urodynamiczna w ginekologii
 • uroginekologia zachowacza i operacyjna
 • diagnostyka urodynamiczna u kobiet z zaburzeniem statyki i nietrzymania moczu
 • diagnostyka ultrasonograficzna w ginekologii

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyte m.in. w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie oraz w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację I i II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii. Specjalizuję się również w ginekologii onkologicznej.

Jestem kierownikiem Oddziału Ginekologii Szpitala Medicover. Należę do Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Położnictwo i Ginekologia. Jestem członkiem Komisji Ekspertów Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Wykładam na kursach dla położnych specjalistek i instrumentariuszek oraz na ogólnopolskich zjazdach położników - ginekologów. Jestem także wykładowcą na Wydziale Nauki o Zdrowiu WUM w zakresie stosowania endoskopii w ginekologii

Specjalizuję się w: każdym rodzaju zaawansowanej endoskopowej chirurgii miednicy mniejszej na poziomie eksperta, małoinwazyjnych procedurach operacyjnych z zakresu ginekologii onkologicznej, endoskopowych operacjach naprawczych, zaburzeń statystyki narządu rodnego

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ginekolog