Ginekolog
Szpital Medicover

Ukończyłem Narodowy Uniwersytet Medyczny w Iwano-Frankiwsku na Ukrainie, gdzie w 2005–2006 byłem też wykładowcą. Specjalizuję się w ginekologii, położnictwie i uroginekologii. W Warszawie związałem się ze Szpitalem św. Zofii, w 2014 r. zostałem zastępcą szefa oddziału w Szpitalu św. Anny w Piasecznie.

W Szpitalu Medicover pracuję od 2009 r. Szczególnie interesuję się leczeniem niepłodności, chcę pomóc osobom, które dotknęła choroba naszych czasów.

Jako specjalista położnictwa z wielką satysfakcją przyjmuję też porody oraz wykonuję cięcia cesarskie. Przeprowadzam zabiegi i operacje przy zastosowaniu nowoczesnych technik endoskopowych.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej.

W ramach specjalizacji zajmuję się diagnostyką wad wrodzonych oraz wykonuję inwazyjne zabiegi prenatalne (amniopunkcję, biopsję, trofoblastu, kordocentezę).

Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie położnictwa i ginekologii oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), świadectwo umiejętności w zakresie procedur inwazyjnych w położnictwie i diagnostyki dopplerowskiej płodu.

Rozwiń

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
Szpital Medicover

Wykonuje zabiegi i operacje (z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej) przy zastosowaniu nowoczesnych technik endoskopowych, jak również sposobem klasycznym. Prowadzi ciąże, przyjmuje porody, wykonuje cesarskie cięcia, dbając o bezpieczeństwo i komfort Pacjentek.

Specjalizuje się w laparoskopii i ginekologii estetycznej.
Odbyła szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu liftingu pochwy, mezoterapii pochwy i korekty warg sromowych, pod nadzorem światowego specjalisty w ginekologii estetycznej, doktora Ciro Accardo z Mediolanu.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Specjalizuję się w zakresie ginekologii i położnictwa, oraz chirurgii z zastosowaniem HIPEC. Moim zainteresowaniem w obrębie specjalizacji jest między innymi chirurgia i zabiegi wykonywane w ginekologii i położnictwie.

Przeprowadzam techniki laparoskopowe oraz postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne w ginekologii onkologicznej.

Biegle posługuję się językiem angielskim i rosyjskim. Otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem, uczestniczę w wykładach Akademickich i jestem autorem łącznie ponad 20 publikacji naukowych.

 

Rozwiń
72 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Ginekolog, Ginekolog dziecięcy
Szpital Medicover

Jestem absolwent Akademii Medycznej w Krakowie gdzie zdobyłem II stopień specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w porodach naturalnych, cięciach cesarskich, diagnostyce i leczeniu niepłodności małżeńskiej.

Doświadczenie w zawodzie zdobyłem podczas Stażu w Klinice Uniwersyteckiej - Winthrop University Hospital Mineola, Long Island, NY, USA; Szpital Rzeszów, Centrum Medyczne Damiana, Invimed, Regularnie uczestniczę w światowych kongresach z zakresu położnictwa i ginekologii niepłodności, laparoskopii, histeroskopii oraz technik wspomaganego rozrodu. Dodatkowo posiada certyfikaty tj. laparoskopia, histeroskopia, USG, technika wspomagania rozrodu ART.

Rozwiń
45 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie oraz ginekologii onkologicznej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych.

Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach. Udzielam także konsultacji anglojęzycznych.

Do moich zainteresowań zawodowych należy diagnostyka i leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego oraz nietrzymania moczu. Wykonuję USG ginekologiczne, USG ciąży, badanie urodynamiczne w ginekologii.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Zainteresowania zawodowe:

 • endometrioza - leczenie operacyjne, diagnostyka ultrasonograficzna
 • ginekologia onkologiczna, leczenie operacyjne, ultrasonografia ginekologiczna
 • patologia ciąży, prenatalna diagnostyka ultrasonograficzna
 • antykoncepcja

Lekarz specjalizuje się w:

 • operacjach onkologicznych, operacjach endometriozy głęboko naciekającej
 • prowadzeniu ciąży również ciąży patologicznej/wysokiego ryzyka (cukrzyca)

Jest ceniona za olbrzymie doświadczenie, profesjonalizm, otwartość i szczerość w bezpośrednim kontakcie z pacjentką. 

W 2003 roku obroniła pracę doktorską na temat zaburzeń metabolicznych w ciąży, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy ciążowej.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Staż podyplomowy odbyłam w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej. Od 2008 roku do chwili obecnej pracuję w Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii w Warszawie.  

Posiadam Certyfikat European Ferderation for Colposcopy (EFC) oraz Certyfikat Ultrasound Section of Polish Gynecological Society. 

W Szpitalu Medicover przeprowadzam zabiegi małoinwazyjne w ginekologii - laparoskopia, histeroskopia.

 

 

Moje zainteresowania zawodowe to:

 • cukrzyca ciążowa
 • endometrioza
 • laparoskopia
 • ginekologia estetyczna
Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem ginekologiem. Studia ukończyłem na Akademii Medycznej w Warszawie. Moje zainteresowania zawodowe to: 

 • diagnostyka urodynamiczna w ginekologii
 • uroginekologia zachowacza i operacyjna
 • diagnostyka urodynamiczna u kobiet z zaburzeniem statyki i nietrzymania moczu
 • diagnostyka ultrasonograficzna w ginekologii

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyte m.in. w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie oraz w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację I i II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii. Specjalizuję się również w ginekologii onkologicznej.

Jestem kierownikiem Oddziału Ginekologii Szpitala Medicover. Należę do Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Położnictwo i Ginekologia. Jestem członkiem Komisji Ekspertów Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Wykładam na kursach dla położnych specjalistek i instrumentariuszek oraz na ogólnopolskich zjazdach położników - ginekologów. Jestem także wykładowcą na Wydziale Nauki o Zdrowiu WUM w zakresie stosowania endoskopii w ginekologii

Specjalizuję się w: każdym rodzaju zaawansowanej endoskopowej chirurgii miednicy mniejszej na poziomie eksperta, małoinwazyjnych procedurach operacyjnych z zakresu ginekologii onkologicznej, endoskopowych operacjach naprawczych, zaburzeń statystyki narządu rodnego

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Wiedzę medyczną zdobyłem podczas studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie oraz podczas wieloletniej praktyki lekarskiej.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Posiadam m.in. certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat USG Fetal Medicine Foundation. Biorę udział także w licznych konferencjach naukowych. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji tj. „Evaluation of the complications associated with laparoscopically assisted vaginal hysterectomy (LAVH). A retrospective study” oraz „Izolowana endometrioza pęcherza moczowego – opis przypadku.”

Moje zainteresowania zawodowe to:

 • endometrioza – zaawansowane metody leczenia chirurgicznego oraz poszukiwanie
  nowych, skutecznych metod leczenia zachowawczego
 • nowe techniki chirurgiczne w ginekologii i onkologii
 • ultrasonografia i inne metody obrazowania w diagnostyce endometriozy oraz
  schorzeń onkologicznych
Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie ginekologii i położnictwa. 

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem ginekologiem. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Szpitalu Św. Rodziny w Warszawie, Szpitalu Św. Zofii w Warszawie oraz w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu.

Zajmuję się:
- ginekologią operacyjną
- ginekologią zachowawczą
- histeroskopią diagnostyczną i operacyjną
- ginekologicznymi zabiegami diagnostycznymi
- diagnostyką i leczeniem patologii szyjki macicy (kolposkopia, biopsja, LEEP)
- prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej
- nadzorem nad porodem drogami natury
- cięciem cesarskim.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ginekolog