Stomatologia Medicover Bielsko-Biała Jeża

Bielsko-Biała wita Rytuał Uśmiechu! Mieszkańcy kolejnego miasta mogą korzystać z kompleksowej opieki stomatologicznej w komfortowych warunkach wnętrz przywodzących na myśl przytulne kawiarnie. W centrum przy ul. Tomasza Jeża 8 przyjmują specjaliści wszystkich najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii.

RYTUAŁ UŚMIECHU W BIELSKU-BIAŁEJ

Dlaczego centrum stomatologiczne Medicover jest wyjątkowym miejscem? Wyróżnia je działanie według konceptu tzw. Rytuału Uśmiechu. To połączenie holistycznego dbania o zęby z pielęgnowaniem codziennych rytuałów. W bielskich gabinetach specjaliści stawiają na metamorfozy – chcą, żeby każdy pacjent czuł się wyjątkowo, a od momentu wyjścia z centrum miał ochotę po prostu częściej i szerzej się uśmiechać.

Medicover Stomatologia Bielsko-Biała charakteryzuje też niesamowity klimat wnętrza. Nie przypomina ono klasycznego gabinetu stomatologicznego, dzięki czemu pacjenci czują się w nim bardziej komfortowo i swobodnie. Czekając na wizytę mogą się napić aromatycznej kawy lub herbaty, siedząc na wygodnym fotelu lub kanapie. Takie podejście do realizowanych usług, zwracające uwagę na szczegóły, sprawia, że wizyta u dentysty staje się dla pacjentów czymś przyjemnym i chcą oni do naszych gabinetów wracać.

KOMPLEKSOWA DBAŁOŚĆ O UŚMIECH

W bielskim centrum przy ul. Tomasza Jeża 8 przyjmują najlepsi eksperci z różnych dziedzin stomatologii, dla których dentystyka to pasja. Ich cechami charakterystycznymi są doświadczenie, a także absolutnie wyjątkowe podejście do każdego pacjenta. Lekarze cierpliwie tłumaczą medyczne zawiłości i procedury, przedstawiają leczonemu możliwości i efekty, jakie można osiągnąć poddając się poszczególnym zabiegom.

Do dyspozycji pacjentów jest 9 nowoczesnych gabinetów wyposażonych w nowoczesne technologie. Na miejscu jest również pracownia diagnostyczna, dzięki czemu badania RTG czy tomografię komputerową można wykonać od ręki, co sprawia, że leczenie jest sprawniejsze i dokładniejsze. Dwa gabinety protetyczne, dwa ortodontyczne i jeden dedykowany wyłącznie dzieciom – to dowody na to, że w centrach Medicover Stomatologia zwracamy uwagę na potrzeby naszych pacjentów. To właśnie specjalistów w tych dziedzinach najczęściej poszukują mieszkańcy Bielska-Białej.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Właściwe leczenie stomatologiczne skupia się nie tylko na zdrowiu uśmiechu, ale również na jego wyglądzie. Nie mniej ważne jest także ogólne samopoczucie pacjenta. To dlatego w bielskim centrum podejście jest holistyczne – lekarze i cały zespół konsultują się ze sobą tak, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie każdego problemu stomatologicznego, z jakim przychodzi do gabinetu pacjent. Przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii, takich jak:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

METAMORFOZA UŚMIECHU W BIELSKU-BIAŁEJ

Tylko lecząc zęby w sposób kompleksowy można uzyskać efekt spektakularnej metamorfozy. Zależy nam na tym, żeby nasi pacjenci po wyjściu z gabinetu uśmiechali się częściej. Aby było to możliwe oferujemy im opiekę najlepszych specjalistów, w tym w szczególności protetyków i ortodontów. Pomogą w przypadku problemów z brakami zębowymi lub wadami zgryzu. W centrum przy ul. Tomasza Jeża 8 można też odmienić uśmiech przez wybielanie zębów, a nawet zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. O dobry stan stawów skroniowo-żuchwowych zadba zaś fizjoterapeuta stomatologiczny.

MEDICOVER KIDS – STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W centrum Medicover Stomatologia w Bielsku-Białej jest specjalny gabinet dedykowany leczeniu najmłodszych pacjentów. Wiemy jak ważne są pierwsze wizyty dziecka u dentysty, dlatego nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na to, by już od pierwszej wizyty kształtować w maluchach pozytywne skojarzenia z gabinetem stomatologicznym.

PIĘKNY UŚMIECH W BIELSKU-BIAŁEJ

Z usług stomatologicznych w Bielsku-Białej mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Bielsku-Białej zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Bielsko-Biała Jeża

map
Stomatologia Medicover Bielsko-Biała Jeża
Teodora Tomasza Jeża 8 43-300 Bielsko-Biała
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00