Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Implantolog
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na którym w 2013 roku ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny. W trakcie studiów poszerzałem swoje kompetencje na licznych praktykach, na stażu podyplomowym doskonaliłem swój warsztat w dziedzinach specjalistycznych, jednocześnie ukierunkowując swoje zainteresowania na chirurgię i implantologię.

Jestem członkiem międzynarodowych towarzystw implantologicznych (ICOI, DGOI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, którego Curriculum Implantologiczne ukończyłem w 2017 roku.

Nieustannie szkolę się w rozmaitych gałęziach stomatologii. Z najwyższą dbałością pomagam swoim pacjentom, zachowując indywidualne podejście do potrzeb każdego z nich. Jestem miłośnikiem motoryzacji, biegania i tenisa.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Pedodonta
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zespole Medicover zajmuję się leczeniem chirurgicznym oraz stomatologią zachowawczą.

Szczególnie dużą radość sprawia mi leczenie najmłodszych pacjentów, z którymi staram się pracować w duchu NVC. 9-letnia praktyka na Oddziale Klinicznym Chirurgii Szczękowo-Twarzowej pozwala mi pomóc pacjentowi w zakresie diagnozowania chorób błon śluzowych i kości części twarzowej czaszki, a także umożliwia sprawne przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych.

Cechuje mnie holistyczne podejście do pacjenta, a decyzję o usunięciu zęba podejmuję w ostateczności. Dodatkowo ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia pozwalają mi lepiej zrozumieć potrzeby pacjenta i zadbać o komfort w czasie wizyt.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dyplom lekarza dentysty otrzymałem w 2006 roku.  W 2015 uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii szczękowo- twarzowej, który był owocem sześcioletniej pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu oraz licznych kursów i staży. 

W 2019 zostałem nominowany w plebistycie ,,Głosu Wielkopolskiego" Hipokrates  w kategorii Stomatolog Roku, w którym zająłem III miejsce.

Z Medicover jestem związany od 2015 roku.

Rozwiń