Dentysta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem zachowawczym osób dorosłych. Realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne, które stanowią punkt wyjścia do opracowywania planów leczenia. Wykonuje również procedury z zakresu stomatologii ogólnej – m.in. usuwanie próchnicy z zębów oraz zakładanie estetycznych wypełnień.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia, Stomatologia Medicover Kraków Bora Komorowskiego

Lekarz dentysta, który na co dzień zajmuje się leczeniem zachowawczym. Podkreśla, że podstawą zdrowia zębów jest profilaktyka próchnicy i chorób przyzębia. Kieruje się zasadą: lepiej zapobiegać niż leczyć. Lek. dent. Szymon Magierowski jest także pasjonatem ortodoncji.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, w tym przede wszystkim usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Beata Balasa-Jamróz udziela konsultacji osobom dorosłym.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych w obrębie jamy ustnej (m.in. ekstrakcje), wszczepia również implanty zębowe. Lek. dent. Bartłomiej Marchiński realizuje też procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Lekarz medycyny estetycznej, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wiedzę z zakresu stomatologii zdobywałam również na Uniwersytecie w Londynie oraz w Karolinie Północnej w USA. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, protetyką stomatologiczną i stomatologią estetyczną. 

Ukończyłam m.in. kurs "Odbudowy protetyczne" oraz "Digital Smile Design". Brałam udział w Miedzynarodowych Kongresach Dermatologii Estetycznej & Medycyny AntiAging.

Dobrze znam język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i francuski. 

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Lekarz dentysta zajmujący się ortodoncją. Lek. dent. Arnold Zaraska studiował na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbył też staż na Uniwersytecie Witten w Niemczech. Dobrze zna język angielski i niemiecki.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Lekarz dentysta zajmujący się stomatologią ogólną i endodoncją. Wykonuje procedury zachowawcze (m.in. leczenie ubytków próchnicowych), a także leczenie kanałowe. Udziela konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie kończę specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. staż w Szpitalu MSWiA w Krakowie oraz pracę w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Zajmuję się m.in.: protetyką stomatologiczną, stomatologią estetyczną i rekonstrukcjami zębów. 

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuję się m.in. protetyką stałą i ruchomą, implantoprotetyką, zaburzeniami stawu skroniowo-żuchwowego i stomatologią zachowawczą. Odbyłem staż w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej PUM.

Ukończyłem wiele kursów z zakresu medycyny m.in. kurs „Adhezyjna odbudowa zębów bocznych” oraz „Preparacja zębów pod korony i mosty”.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu stomatologii zachowawczej. Zajmuje się również pedodoncją, czyli stomatologią dziecięcą. Wykonuje różnorodne zabiegi związane m.in. z leczeniem ubytków próchnicowych. Obszar jej zainteresowań i pracy stanowi także endodoncja – leczenie kanałowe.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, dziecięcą i estetyczną. Odbyłam roczny staż podyplomowy w "Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne Kuśpiel-Mitka Rzepecka" w Krakowie. Doświadczenie zdobywałam również podczas pracy w "Dental Pasja Lekarze Dentyści Spłuszka" w Krakowie. 

Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Kraków

Lekarz stomatolog specjalizujący się w dziedzinie periodontologii. Zajmuje się leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej, a także dziąseł i przyzębia. Lek. dent. Bartłomiej Kmera jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Kraków Bora Komorowskiego

Lekarz dentysta zajmująca się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz pedodoncją. Leczy zęby zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Lek. dent. Ilona Kwiatkowska do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również chirurgię stomatologiczną, implantologię oraz medycynę estetyczną.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Kraków

Lekarz dentysta realizujący zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, m.in. usuwa zmiany próchnicowe z zębów i zakłada estetyczne wypełnienia. Wykonuje również przeglądy stomatologiczne, które stanowią punkt wyjścia do opracowywania kompleksowych planów leczenia.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Kraków