Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

Opieka najlepszych specjalistów z zakresu stomatologii, innowacyjny sprzęt, najwyższa dbałość o komfort i piękny uśmiech Pacjentów – tak w skrócie można opisać działanie centrum Medicover Stomatologia, w które mieści się przy al. Tadeusza Rejtana 65 w Rzeszowie, w budynku Galerii Plaza. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług dentystycznych i zadbania kompleksowo o zdrowie swoich zębów.  

SPECJALIŚCI, KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ 

Nasze centrum tworzy grupa cenionych ekspertów stomatologii, którzy specjalizują się m.in.: w zakresie protetyki, stomatologii dziecięcej czy implantologii. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu zapewniają swoim Pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną oraz dobre samopoczucie podczas zabiegu czy kontroli.

Komfort i poczucie bezpieczeństwa Pacjenta są dla naszych rzeszowskich stomatologów kluczowe. Przywiązują oni dużą wagę do tego, by leczony miał pełną świadomość tego, jakie procedury oraz w jakim celu są wykonywane.

STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ 

Medicover Stomatologia mieszczący się w Galerii Plaza Rzeszów to 6 świetnie wyposażonych gabinetów dentystycznych. Dzięki innowacyjnemu sprzętowi badanie jest dla Pacjenta bardziej komfortowe, a dentysta może szybciej i skuteczniej wykryć niepokojące zmiany w jamie ustnej, by następnie zaproponować odpowiednie leczenie.

Oferujemy nie tylko usługi związane z leczeniem zębów, ale również z szeroko rozumianą profilaktyką stomatologiczną – w rzeszowskim centrum można np. wykonać profesjonalną higienizację zębów. Nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na to, by efektem zabiegów był nie tylko w pełni zdrowy, ale i piękny uśmiech. To dlatego do dyspozycji Pacjentów są usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Kompleksowość oferty Medicover Stomatologia odnosi się też do tego, że w naszym centrum można wykonać dokładną diagnostykę RTG – dzięki temu leczenie zębów staje się precyzyjniejsze i sprawniejsze.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Potrzeby mieszkańców Rzeszowa i okolic są dla nas drogowskazem. Biorąc je sobie do serca stworzyliśmy miejsce, w którym każdy Pacjent może skorzystać z pełnej opieki dentystycznej. Przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii.

Leczymy całe rodziny – dzieci uczymy prawidłowych nawyków, dorosłym proponujemy estetyczne wypełnienia i sprawne leczenie, a osobom starszym – m.in. naturalnie wyglądające uzupełnienia protetyczne. Do każdego Pacjenta podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem, a specjaliści dobierają optymalne metody i sposoby leczenia.

 

 

Usługi, które proponujemy w Medicover Stomatologia w Rzeszowie to: 

KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM 

Wygoda i komfort naszych Pacjentów podczas leczenia są dla nas szczególnie ważne. Przytulne, jasne wnętrza Medicover Stomatologia, a także piękny widok z okien (nasze centrum można znaleźć na 3. piętrze Galerii Plaza Rzeszów) zachęcają do relaksu przed wizytą. Pracownicy recepcji chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące zabiegu czy kontroli, ale także zaproponują filiżankę herbaty lub kawy. Indywidualne podejście do Pacjenta pozwoli lekarzowi na wybranie skutecznego i możliwie jak najmniej bolesnego leczenia zębów.

Wnętrza rzeszowskiego centrum Medicover Stomatologia nie przypominają wyglądem tradycyjnego gabinetu stomatologicznego. Jeśli chodzi o klimat, to zdecydowanie bliżej im do pomieszczeń kawiarnianych. Zapewnia to zamierzony efekt – Pacjenci czują się swobodnie i chcą do naszej placówki wracać.

STOMATOLOGIA W RZESZOWIE - DOGODNA LOKALIZACJA 

Nasze centrum mieści się w budynku Galerii Plaza Rzeszów. Można dojechać do nas komunikacją miejską (przystanek - Rejtana / Armii Krajowej), a także samochodem (do dyspozycji pacjentów jest dedykowany parking).

Z usług stomatologicznych w Rzeszowie mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Rzeszowie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.
 
 

Chcesz zadbać o swój uśmiech i rozpocząć leczenie swoich zębów w naszym centrum w Rzeszowie??

 

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Chirurg szczękowy
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

map
Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów
Aleja Tadeusza Rejtana 65 35-959 Rzeszów
500 900 603
Pon - PtPon 8:00 - 18:00
Wt - Czw 8:00 - 20:00
Pt 8:00 - 14:00
Sob8:00 - 14:00