Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas wielu lat pracy w takich placówkach jak: Eurodental, Family Dental Center, Elektoralna Dental Clinic oraz Dental Progress.

Uczestniczę w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Puławska

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym, kanałowym (endodoncja) oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji, Stomatologia Medicover Różana

Jestem specjalistą w zakresie ortodoncji i stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Warszawskie Uniwersytet Medyczny. 

Ukończyłam staż w klinice stomatologicznej w Gallivare w Szwecji. W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem wad zgryzu i leczeniem stanów zapalnych zębów.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się korygowaniem nieprawidłowości zębowych oraz leczeniem wad zgryzu u osób dorosłych, a także u dzieci. Nieustannie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się w ortodoncji i leczeniu zachowawczym. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe u osób dorosłych i dzieci.

Lek. dent. Anita Paszkowska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Prosta

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem specjalistą ortodoncji. Pracuję na aparatach ruchomych i stałych. Koryguję wady zgryzu u osób dorosłych i dzieci. Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Należę do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Sekcji Ortodontycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Brałam udział w ponad 50 szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. Jestem autorką kilku publikacji naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Koryguje też nieprawidłowości zębowe z użyciem różnorodnych metod. Przyjmuje pacjentów dorosłych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz stomatolog specjalizująca się w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych u osób dorosłych i młodzieży. Wykorzystuje do tego m.in. aparaty stałe i system Damon.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Różana

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych – również tych, którzy borykają się z problemami periodontologicznymi. Koryguje wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe także u dzieci. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody leczenia, w tym niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover – Koneser

Lekarz dentysta, która specjalizuje się w ortodoncji. Leczy wady zgryzu m.in. przy użyciu aparatów ruchomych i stałych, a także niewidocznych nakładek Invisalign. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Realizuje holistyczne, całościowe plany leczenia pacjentów ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Skupia się na prawidłowej okluzji i optymalnym efekcie estetycznym.

Lek. dent. Magdalena Michałkowska-Zamłyńska przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Spark

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe u osób dorosłych, a także u dzieci. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody terapii – także aparaty nakładkowe Invisalign. Leczy ortodontycznie również za pomocą aparatów stałych i zdejmowanych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalista w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym z wykorzystaniem aparatów ruchomych (w tym nakładkowych) oraz aparatów stałych (konwencjonalnych, estetycznych, samoligaturujących).

W leczeniu dzieci i młodzieży kieruje się naciskiem na prawidłowy rozwój układu narządu żucia, mowy, górnych dróg oddechowych i postawy.

W leczeniu dorosłych stara się minimalizować konieczność terapii ekstrakcyjnej (usunięcie zębów) oraz chirurgicznej podczas leczenia ortodontycznego z zastosowaniem nowoczesnych metod.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe. W pracy korzysta z najnowocześniejszych metod i technologii wspierających leczenie ortodontyczne. Są to zarówno aparaty ruchome, stałe, jak i przezroczyste i niemal niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w trakcie studiów zostałem wyróżniony Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Staż podyplomowy odbywałem w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Od 2018 roku jestem pracownikiem Poradni, a od 2019 doktorantem w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Uzyskanie najwyższego w Polsce wyniku Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (sesja wiosna 2018) umożliwiło mi podjęcie 3-letniej specjalizacji z zakresu ortodoncji w trybie rezydenckim w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB, zakończonej Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z oceną ponad dobrą.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta ze zwróceniem szczególnej uwagi na zachowanie harmonii w zakresie okluzji i stawu skroniowo-żuchwowego. We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii oferuję swoim pacjentom kompleksowe leczenie.

Jestem uczestnikiem kilkudziesięciu szkoleń i kursów ortodontycznych, prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Stałe doskonalenie umiejętności umożliwia mi sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia do swojej praktyki.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Certyfikowany lekarz systemu nakładkowego Invisalign.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta Warszawa