Ortodonta
Stomatologia Medicover Różana

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych – również tych, którzy borykają się z problemami periodontologicznymi. Koryguje wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe także u dzieci. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody leczenia, w tym niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas wielu lat pracy w takich placówkach jak: Eurodental, Family Dental Center, Elektoralna Dental Clinic oraz Dental Progress.

Uczestniczę w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji, Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz dentysta, która specjalizuje się w ortodoncji. Leczy wady zgryzu m.in. przy użyciu aparatów ruchomych i stałych, a także niewidocznych nakładek Invisalign. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Realizuje holistyczne, całościowe plany leczenia pacjentów ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Skupia się na prawidłowej okluzji i optymalnym efekcie estetycznym.

Lek. dent. Magdalena Michałkowska-Zamłyńska przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz Uniwersytetu w Austrii. Specjalizuję się w ortodoncji. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe. Konsultacji udzielam również w języku angielskim i hiszpańskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym, kanałowym (endodoncja) oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe. W pracy korzysta z najnowocześniejszych metod i technologii wspierających leczenie ortodontyczne. Są to zarówno aparaty ruchome, stałe, jak i przezroczyste i niemal niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Plac Konstytucji, Stomatologia Medicover Różana

Jestem specjalistą w zakresie ortodoncji i stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Warszawskie Uniwersytet Medyczny. 

Ukończyłam staż w klinice stomatologicznej w Gallivare w Szwecji. W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem wad zgryzu i leczeniem stanów zapalnych zębów.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się korygowaniem nieprawidłowości zębowych oraz leczeniem wad zgryzu u osób dorosłych, a także u dzieci. Nieustannie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w trakcie studiów zostałem wyróżniony Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Staż podyplomowy odbywałem w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Od 2018 roku jestem pracownikiem Poradni, a od 2019 doktorantem w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Uzyskanie najwyższego w Polsce wyniku Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (sesja wiosna 2018) umożliwiło mi podjęcie 3-letniej specjalizacji z zakresu ortodoncji w trybie rezydenckim w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB, zakończonej Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z oceną ponad dobrą.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta ze zwróceniem szczególnej uwagi na zachowanie harmonii w zakresie okluzji i stawu skroniowo-żuchwowego. We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii oferuję swoim pacjentom kompleksowe leczenie.

Jestem uczestnikiem kilkudziesięciu szkoleń i kursów ortodontycznych, prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Stałe doskonalenie umiejętności umożliwia mi sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia do swojej praktyki.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Certyfikowany lekarz systemu nakładkowego Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuję się ortodoncją dzieci i dorosłych. Interesuję się nowoczesnymi metodami leczenia zębów tak, aby spełniać wymagania pacjentów na jak najwyższym poziomie.

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. pracując w gabinecie Bodental oraz odbywając staż pod okiem Dr Magdaleny Kowalskiej - Lesak.

Ukończyłam m.in. kurs ortodontyczny I stopnia oraz I i II stopnia kurs Ortkonari.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Jerozolimskie

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Lek. dent. Tomasz Muszyński nieustannie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu specjalizacji ortodontycznej. Dzięki temu może stosować najnowocześniejsze metody i techniki w trakcie leczenia swoich pacjentów.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Wołoska

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się w ortodoncji i leczeniu zachowawczym. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe u osób dorosłych i dzieci.

Lek. dent. Anita Paszkowska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Koneser, Stomatologia Medicover Solidarności, Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina
Lista lekarzy dla: Ortodonta Warszawa