Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Prosta

Lekarz dentysta, która zajmuje się ortodoncją. Leczy wady zgryzu m.in. przy użyciu aparatów ruchomych i stałych, a także niewidocznych nakładek Invisalign. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci. Realizuje holistyczne, całościowe plany leczenia pacjentów ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Skupia się na prawidłowej okluzji i optymalnym efekcie estetycznym.

Lek. dent. Magdalena Michałkowska-Zamłyńska przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas wielu lat pracy w takich placówkach jak: Eurodental, Family Dental Center, Elektoralna Dental Clinic oraz Dental Progress.

Uczestniczę w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Puławska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym, kanałowym (endodoncja) oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta, którego domeną jest ortodoncja. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym z wykorzystaniem aparatów ruchomych (w tym nakładkowych) oraz aparatów stałych (konwencjonalnych, estetycznych, samoligaturujących).

W leczeniu dzieci i młodzieży kieruje się naciskiem na prawidłowy rozwój układu narządu żucia, mowy, górnych dróg oddechowych i postawy.

W leczeniu dorosłych stara się minimalizować konieczność terapii ekstrakcyjnej (usunięcie zębów) oraz chirurgicznej podczas leczenia ortodontycznego z zastosowaniem nowoczesnych metod.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz dentysta zajmująca się realizowaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie w latach 2018 – 2019. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Przychodni Lekarskiej w Piasecznie, Gabinecie MoniDent w Otwocku, Vita-Medica w Warszawie, Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie oraz Gabinecie „Stomatologia 24h Sobieskiego” w Warszawie.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, konkursach z zakresu stomatologii.

Udzielam również konsultacji w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Zajmuję się realizowaniem procedur w zakresie ortodoncji i stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. 

Ukończyłam staż w klinice stomatologicznej w Gallivare w Szwecji. W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem wad zgryzu i leczeniem stanów zapalnych zębów.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Pracuje też jako ortodonta, pomagając pacjentom w leczeniu wad zgryzu i korygowaniu różnorodnych nieprawidłowości zębowych. W pracy stosuje zarówno aparaty stałe, jak i zdejmowane.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuję się ortodoncją dzieci i dorosłych. Interesuję się nowoczesnymi metodami leczenia zębów tak, aby spełniać wymagania pacjentów na jak najwyższym poziomie.

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. pracując w gabinecie Bodental oraz odbywając staż pod okiem Dr Magdaleny Kowalskiej - Lesak.

Ukończyłam m.in. kurs ortodontyczny I stopnia oraz I i II stopnia kurs Ortkonari.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Lekarz dentysta, który zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. Stosuje aparaty zdejmowane, klasyczne-stałe i nakładkowe. W pracy wykorzystuje nowe technologie w celu prowadzenia bardziej efektywnego i przewidywalnego leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Koryguje też nieprawidłowości zębowe z użyciem różnorodnych metod. Przyjmuje pacjentów dorosłych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz stomatolog realizująca procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych u osób dorosłych i młodzieży. Wykorzystuje do tego m.in. aparaty stałe i system Damon.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Różana

Doktor nauk medycznych realizująca procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych – również tych, którzy borykają się z problemami periodontologicznymi. Koryguje wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe także u dzieci. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody leczenia, w tym niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu ortodoncji. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe. W pracy korzysta z najnowocześniejszych metod i technologii wspierających leczenie ortodontyczne. Są to zarówno aparaty ruchome, stałe, jak i przezroczyste i niemal niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta Warszawa