Dentysta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka z zakresu stomatologii zachowawczej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Aleksandra Nitka zalicza filozofię i koncepcję leczenia FACE. Interesują ją również zagadnienia dotyczące występowania objawów w jamie ustnej w przebiegu chorób ogólnoustrojowych i uzależnień.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej. Wykonuje zabiegi związane m.in. z leczeniem ubytków, usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Zajmuje się też realizowaniem procedur z dziedziny profilaktyki stomatologicznej.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego, Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem zmian próchnicowych i zakładaniem estetycznych wypełnień. Leczy pacjentów bólowych i realizuje procedury profilaktyczne (np. kompleksowe przeglądy stomatologiczne).

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, a także kosmetyczną odbudową zębów. Lek. dent. Agata Kulig do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również chirurgię stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta specjalizująca się w leczeniu zachowawczym zębów u osób dorosłych oraz dzieci. Zajmuje się wykonywaniem procedur z zakresu stomatologii ogólnej i pedodoncji. Realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne, usuwa zmiany próchnicowe, a także zakłada estetyczne wypełnienia.

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Chirurg stomatolog, Dentysta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka chirurgii stomatologicznej z 20-letnim doświadczeniem. W ramach pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem usług chirurgicznych. Są to m.in.:

  • ekstrakcje zębów (w tym zębów zatrzymanych),
  • odsłanianie zębów zatrzymanych do celów ortodontycznych,
  • usuwanie torbieli korzeniowych,
  • resekcje korzeni zęba,
  • odbudowy wyrostka zębodołowego,
  • podcinanie wędzidełek,
  • usuwanie chirurgiczne zmian na błonie śluzowej.
Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych i dzieci. Usuwa próchnicę, zakłada estetyczne wypełnienia i realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz stomatolog, który specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się m.in. wykonywaniem zabiegów tj. usunięcie kamienia czy resekcja wierzchołka korzenia zęba. W Medicover Stomatologia realizuje też procedury z zakresu implantologii, a więc m.in. wszczepia implanty zębowe.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalizację z protetyki ukończyłam w 2016 roku, zdając egzamin specjalizacyjny. Zdobywałam doświadczenie w zakresie prac ruchomych (m.in. protezy szkieIetowe) i stałych (licówek, koron, mostów, nakładów). Do moich sukcesów zawodowych zaliczam kilkanaście kompleksowych prac stałych z zastosowaniem mostów, koron, nakładów. Wykonywałam również zaawansowane prace z podwyższeniem zwarcia. Leczyłam także pacjentów z zastosowaniem licówek ceramicznych na wielu zębach.

Mój kierunek rozwoju to poprawa uśmiechu z zastosowaniem licówek, koron, nakładów. Interesuję się nowoczesnymi technologiami takimi jak skaner czy CBCT.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem endodontycznym. Wykonuje zabiegi w zakresie m.in.: usuwania próchnicy, leczenia chorób zębów oraz przyzębia, a także leczenia kanałowego.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych zdobyłam w 2014r. Posiadam tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Obecnie pracuję w Szpitalu im. WAM oraz jestem adiunktem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji w renomowanych czasopismach polskich i międzynarodowych oraz kilkunastu doniesień konferencyjnych.

Doświadczenie zdobyłam zarówno podczas pracy w oddziałach klinicznych, jak również podczas licznych kursów, szkoleń i staży z chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, implantologii, chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Łódź S-Dent

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie periodontologii, która zajmuje się również chirurgią stomatologiczną i implantologią. Lek. dent. Anna Janczarska-Breitkopf wprowadza implanty zębowe, a także leczy patologie okołowszczepowe i choroby przyzębia. Wykonuje również zabiegi związane z regeneracją tkanek przyzębia oraz augmentacją tkanek miękkich i twardych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Łódź