Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Marzena Tkacz przywiązuje dużą wagę do estetycznego efektu leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie, Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu moja wiedza jest zawsze aktualna. Zajmuję się stomatologią estetyczną, endodoncją i pedodoncją. Moje zainteresowania zawodowe obejmują stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną oraz periodontologię. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover – Koneser, Stomatologia Medicover Warszawa Elektrownia Powiśle

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Leczy zęby i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, zwracając uwagę na to, by zabiegi były jak najmniej inwazyjne. Lek. dent. Monika Ozimirska wykonuje także procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem specjalistą pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szkole Podstawowej oraz prowadzenie prywatnego gabinetu stomatologicznego.

Konsultacji udzielam osobom dorosłym i dzieciom. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem dentystą, absolwentem I Wydziału Lekarskiego na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się leczeniem w zakresie stomatologii zachowawczej (leczenie i profilaktyka próchnicy) osób dorosłych.

Priorytetem leczenia jest dla mnie empatyczne podejście do pacjenta i wykonywanie procedur bezboleśnie, z najwyższą starannością. Zajmuję się także stomatologią estetyczną (wybielanie) i podstawowymi zabiegami chirurgii stomatologicznej. Często podejmuję się współpracy z innymi specjalistami w celu realizacji kompleksowych planów leczenia. W praktyce lekarskiej lubię wykorzystywać nowe technologie cyfrowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover – Koneser

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego na oddziale stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, leczy zęby z próchnicy, pomaga także pacjentom bólowym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Solidarności

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w poradniach stomatologicznych w Warszawie, Łodzi oraz w Siedlcach. 

Podczas wizyt wykonuję przeglądy stomatologiczne oraz podejmuję leczenie w ramach stomatologii zachowawczej i endodoncji. 

Stale rozszerzam swoje zawodowe kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz sympozjach związanych ze stomatologią.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem lekarzem dentystą realizującą zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również estetyczną odbudową zębów. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych. Usuwa zmiany chorobowe (m.in. próchnicowe) oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Małgorzata Ośko wykonuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej, Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu stomatologii zachowawczej (dorośli i dzieci) oraz estetycznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów – usuwa zmiany próchnicowe i zakłada wypełnienia. Wykonuje również procedury profilaktyczne, takie jak przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Lekarz dentysta realizująca procedury w ramach stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem różnorodnych zabiegów z zakresu leczenia zachowawczego i odtwórczego – zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Lek. dent. Aleksandra Falana realizuje także kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Lekarz dentysta zajmująca się realizowaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej (ogólnej). Usuwa m.in. zmiany próchnicowe z zębów oraz zakłada estetycznie wyglądające wypełnienia. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Liubov Radysh zalicza również dziedzinę protetyki stomatologicznej.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki stomatologicznej. Leczy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Jest stomatologiem z pasją, rozwija się również w zakresie medycyny estetycznej.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w klinikach w Szczecinie oraz Policach. 

W obrębie specjalizacji interesuję się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Zajmuję się również leczeniem ubytków zębów związanych z próchnicą, ale także zabezpieczeniem złamania zębów oraz chorobami miazgi. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach, które pozwalają mi nieustannie podnosić kompetencje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Zajmuję się stomatologią zachowawczą. Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie odbyłam staż specjalizacyjny. Dbam o to, aby moi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych oraz kończąc liczne kursy i szkolenia. 

Udzielam konsultacji również osobom mówiącym w języku angielskim i rosyjskim.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta