Katarzyna Lewandowska

Dentysta
Centrum Medicover - Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz specjalizuje się w:

  • stomatologii estetycznej
  • endodoncji
  • pedodoncji (od 2009 r.)

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, periodontologia

Rozwiń
Irmina Galon - Matejek

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w gabinetach stomatologicznych i centrach dentystycznych. 

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkolenia, a także sympozjach o tematyce stomatologicznej. Uzyskałam certyfikaty m. in. w zakresie endodoncji.

Rozwiń
Filip Felbór

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko - Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Swoje zawodowe zainteresowania rozwijam podczas studiów doktoranckich, w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM, gdzie pracuję również jako wykładowca.

Doświadczenie w leczeniu pacjentów budowałem początkowo odbywając staż w Szpitalu Dzieciątka Jezus, a następnie przyjmując pacjentów w gabinetach stomatologicznych w Warszawie.

Jako stomatolog podejmuję się leczenia pacjentów, u których stwierdzono występowanie zaburzeń ogólnoustrojowych. W sposób szczególny interesuje mnie tematyka stomatologii minimalnie inwazyjnej.

Rozwiń
Ewa Sabiniewicz - Rokicka

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium
Ewa Fitak

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz specjalizuje się w:

  • chirurgii stomatologicznej
Rozwiń
Natalia Wasąg

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Studia na kierunku stomatologia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w warszawskich gabinetach i klinikach stomatologicznych.

W ramach specjalizacji w sposób szczególny jestem zainteresowana zagadnieniami związanymi ze stomatologią zachowawczą, estetyczną, ale także stomatologią dziecięcą.

Wykonuję zabiegi w ramach profilaktyki, jak np. wybielanie zębów czy bezinwazyjne usuwanie plam próchnicowych.

Rozwiń
Maciej Chałubiński

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Klimczaka

Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Obok wizyt profilaktycznych udzielam także konsultacji, podczas których wykonuje leczenie endodontyczne zębów. 

Z mojej pomocy mogą skorzystać mogą również najmłodsi pacjenci, prowadzę konsultacje także w obrębie stomatologii wieku rozwojowego, czyli stomatologii dziecięcej.

Z racji, że w stomatologii bardzo ważny jest nieustanny rozwój, poszerzam swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, w szczególności w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Rozwiń
Marta Łuczak

Dentysta
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Lekarz specjalizuje się w:

  • stomatologii zachowawczej z endodoncją 
  • stomatologii estetycznej
Rozwiń
Ewa Posońska

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizuję się w leczeniu chorób zębów oraz przyzębia. Posiadam doświadczenie w pracy stomatologa zdobyte w Centrum Stomatologicznym CITODENT. 

Dbam o to, by nieustannie podnosić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę medyczną, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Brałam udział m.in. w Międzynarodowej Konferencji Stomatologicznej "Postępy w stomatologii".

Biegle posługuję się językiem angielskim, co umożliwia zapisy na wizytę osób anglojęzycznych.

Rozwiń
Ewelina Osenka

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii dziecięcej.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje prace w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej PUM oraz w gabinecie "Stomatologia Rodzinna".

W swojej codziennej praktyce zawodowej staram się udzielić fachowej pomocy swoim pacjentom, wykorzystując nowoczesne techniki oraz wiedzę stomatologiczną, którą regularnie poszerzam poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Bardzo dobrze posługuję się językiem angielskim, co umożliwia zapisy na wizyty osób anglojęzycznych.

Rozwiń
Sylwia Szeweluk

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń
Anna Wrycza

Dentysta
Centrum Medicover - Puławska, Stomatologia Medicover - Prosta

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej, chirurgii, periodontologii dziecięcej, leczeniu zachowawczym i endodontycznym zębów mlecznych oraz w stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Cenne doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Gdańsku oraz w gabinecie stomatologii dziecięcej "Wiewiór-Ka" w Gdańsku

Wiedzę stomatologiczną poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Rozwiń
Katarzyna Brzezińska

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz specjalizuje się w:

  • stomatologii zachowawczej z endodoncją
  •  protetyce
Rozwiń
Arkadiusz Pawlak

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Wykształcenie stomatologiczne zdobyłem na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Następnie doświadczenie uzyskałem pracując w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym oraz w Wojewódzkiej Poradni Stomatologicznej we Wrocławiu.

Posiadam liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń podnoszących wiedzę z zakresu stomatologii.

Rozwiń
Wojciech Lang

Dentysta
Stomatologia Medicover - Puławska