Andrzej Więcek

Dentysta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz specjalizuje się w:

  • protetyce stomatologicznej
Rozwiń
Katarzyna Lewandowska

Dentysta
Wrocław CM Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz specjalizuje się w:

  • stomatologii estetycznej
  • endodoncji
  • pedodoncji (od 2009 r.)

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, periodontologia

Rozwiń
Irmina Galon - Matejek

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w gabinetach stomatologicznych i centrach dentystycznych. 

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkolenia, a także sympozjach o tematyce stomatologicznej. Uzyskałam certyfikaty m. in. w zakresie endodoncji.

Rozwiń
Filip Felbór

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko - Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Swoje zawodowe zainteresowania rozwijam podczas studiów doktoranckich, w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM, gdzie pracuję również jako wykładowca.

Doświadczenie w leczeniu pacjentów budowałem początkowo odbywając staż w Szpitalu Dzieciątka Jezus, a następnie przyjmując pacjentów w gabinetach stomatologicznych w Warszawie.

Jako stomatolog podejmuję się leczenia pacjentów, u których stwierdzono występowanie zaburzeń ogólnoustrojowych. W sposób szczególny interesuje mnie tematyka stomatologii minimalnie inwazyjnej.

Rozwiń
Olena Aleksiychuk

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska
Eunice Dej - Sobczak

Dentysta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Zainteresowania: stomatologia estetyczna i doskonalenie umiejętności w tej dziedzinie

Rozwiń
Milena Sawicka

Dentysta
Stomatologia Medicover Klimczaka

Lekarz stomatolog specjalizuje się w: zakresie leczenia chorób okluzyjnych (starcie, erozja zębów, zgrzytanie, zaciskanie zębów, bóle mięśni twarzy, bóle głowy), kompleksowej rehabilitacji uzębienia, uzupełniania braków zębów, korekta kształtu (licówki, korony pełnoceramiczne), implantologii.

Współpracuje z lekarzami wszystkich specjalizacji (endodonta, ortodonta, implantolog, peridontolog) mając na celu stworzenie najbardziej optymalnego planu leczenia.

W swojej pracy wykorzystuje najnowsze metody diagnostyczne i lecznicze (tomografia komputerowa, deprogramacja mięśni, wizualizacje).

Rozwiń
Natalia Wasąg

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Studia na kierunku stomatologia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w warszawskich gabinetach i klinikach stomatologicznych.

W ramach specjalizacji w sposób szczególny jestem zainteresowana zagadnieniami związanymi ze stomatologią zachowawczą, estetyczną, ale także stomatologią dziecięcą.

Wykonuję zabiegi w ramach profilaktyki, jak np. wybielanie zębów czy bezinwazyjne usuwanie plam próchnicowych.

Rozwiń
Maciej Chałubiński

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Klimczaka

Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Obok wizyt profilaktycznych udzielam także konsultacji, podczas których wykonuje leczenie endodontyczne zębów. 

Z mojej pomocy mogą skorzystać mogą również najmłodsi pacjenci, prowadzę konsultacje także w obrębie stomatologii wieku rozwojowego, czyli stomatologii dziecięcej.

Z racji, że w stomatologii bardzo ważny jest nieustanny rozwój, poszerzam swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, w szczególności w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Rozwiń
Marta Łuczak

Dentysta
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Lekarz specjalizuje się w:

  • stomatologii zachowawczej z endodoncją 
  • stomatologii estetycznej
Rozwiń
Ewa Posońska

Dentysta
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizuję się w leczeniu chorób zębów oraz przyzębia. Posiadam doświadczenie w pracy stomatologa zdobyte w Centrum Stomatologicznym CITODENT. 

Dbam o to, by nieustannie podnosić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę medyczną, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Brałam udział m.in. w Międzynarodowej Konferencji Stomatologicznej "Postępy w stomatologii".

Biegle posługuję się językiem angielskim, co umożliwia zapisy na wizytę osób anglojęzycznych.

Rozwiń
Wojciech Wacław Pawłowski

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w licznych gabinetach stomatologicznych, oraz odbywając staż w fundacji "Zdrowie" w Warszawie.

Staram się służyć pomocą na wysokim poziomie oraz oferować swoim pacjentom usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii. Specjalizuję się w protetyce, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej.

Rozwiń
Ewelina Osenka

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii dziecięcej.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje prace w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej PUM oraz w gabinecie "Stomatologia Rodzinna".

W swojej codziennej praktyce zawodowej staram się udzielić fachowej pomocy swoim pacjentom, wykorzystując nowoczesne techniki oraz wiedzę stomatologiczną, którą regularnie poszerzam poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Bardzo dobrze posługuję się językiem angielskim, co umożliwia zapisy na wizyty osób anglojęzycznych.

Rozwiń
Sylwia Szeweluk

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń
Anna Wrycza

Dentysta
Centrum Medicover - Puławska, Stomatologia Medicover - Prosta

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej, chirurgii, periodontologii dziecięcej, leczeniu zachowawczym i endodontycznym zębów mlecznych oraz w stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Cenne doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Gdańsku oraz w gabinecie stomatologii dziecięcej "Wiewiór-Ka" w Gdańsku

Wiedzę stomatologiczną poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Rozwiń