Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Marzena Tkacz przywiązuje dużą wagę do estetycznego efektu leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu moja wiedza jest zawsze aktualna. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, endodoncji i pedodoncji. Moje zainteresowania zawodowe obejmują stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną oraz periodontologię. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Leczy zęby i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, zwracając uwagę na to, by zabiegi były jak najmniej inwazyjne. Lek. dent. Monika Ozimirska wykonuje także procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam specjalizację I stopnia Stomatologii oraz II stopnia Protetyki Stomatologicznej.

Do każdego przypadku podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Staram się udzielić profesjonalnej pomocy, tak aby pacjent był zadowolony i nie odczuwał bólu.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksową odbudową zębów startych. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Bort zalicza też leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz szynoterapię.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta, specjalizująca się w dziedzinach: stomatologii ogólnej, estetycznej i endodoncji (leczenie kanałowe). Do swoich zainteresowań zawodowych i pasji lek. dent. Katsiaryna Yarmaliuk zalicza także protetykę, implantoprotetykę oraz dbanie o najmłodszych pacjentów – stomatologię dziecięcą.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego na oddziale stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, leczy zęby z próchnicy, pomaga także pacjentom bólowym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. Pracuję na stanowisku adiunkta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również estetyczną odbudową zębów. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie w latach 2018 – 2019. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Przychodni Lekarskiej w Piasecznie, Gabinecie MoniDent w Otwocku, Vita-Medica w Warszawie, Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie oraz Gabinecie „Stomatologia 24h Sobieskiego” w Warszawie.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, konkursach z zakresu stomatologii.

Udzielam również konsultacji w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Graniczna

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem chorób zębów, usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. W pracy zawodowej w szczególny sposób lek. dent. Aleksandra Hejduk interesuje się również dziedziną stomatologii estetycznej.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta
Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w klinikach w Szczecinie oraz Policach. 

W obrębie specjalizacji interesuję się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Zajmuję się również leczeniem ubytków zębów związanych z próchnicą, ale także zabezpieczeniem złamania zębów oraz chorobami miazgi. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach, które pozwalają mi nieustannie podnosić kompetencje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Jerozolimskie

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i endodoncji. Ukończyłam Sankt-Petersburski Państwowy Uniwersytet Medyczny. Dodatkowo posiadam wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej, zdobyte w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek.

Posiadam liczne ukończone kursy. Biorę regularnie udział w licznych konferencjach i kongresach naukowych.

 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta