Dentysta
Stomatologia Medicover Solidarności

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Marzena Tkacz przywiązuje dużą wagę do estetycznego efektu leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie, Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu moja wiedza jest zawsze aktualna. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, endodoncji i pedodoncji. Moje zainteresowania zawodowe obejmują stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną oraz periodontologię. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Leczy zęby i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, zwracając uwagę na to, by zabiegi były jak najmniej inwazyjne. Lek. dent. Monika Ozimirska wykonuje także procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem specjalistą pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szkole Podstawowej oraz prowadzenie prywatnego gabinetu stomatologicznego.

Konsultacji udzielam osobom dorosłym i dzieciom. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana, Stomatologia Medicover Puławska

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam specjalizację I stopnia Stomatologii oraz II stopnia Protetyki Stomatologicznej.

Do każdego przypadku podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Staram się udzielić profesjonalnej pomocy, tak aby pacjent był zadowolony i nie odczuwał bólu.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. 

Udzielam konsultacji osobom dorosłym. Istnieje możliwość odbycia wizyty w języku angielskim i niemieckim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta, specjalizująca się w dziedzinach: stomatologii ogólnej, estetycznej i endodoncji (leczenie kanałowe). Do swoich zainteresowań zawodowych i pasji lek. dent. Katsiaryna Yarmaliuk zalicza także protetykę, implantoprotetykę oraz dbanie o najmłodszych pacjentów – stomatologię dziecięcą.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem dentystą, absolwentem I Wydziału Lekarskiego na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się leczeniem w zakresie stomatologii zachowawczej (leczenie i profilaktyka próchnicy) osób dorosłych.

Priorytetem leczenia jest dla mnie empatyczne podejście do pacjenta i wykonywanie procedur bezboleśnie, z najwyższą starannością. Zajmuję się także stomatologią estetyczną (wybielanie) i podstawowymi zabiegami chirurgii stomatologicznej. Często podejmuję się współpracy z innymi specjalistami w celu realizacji kompleksowych planów leczenia. W praktyce lekarskiej lubię wykorzystywać nowe technologie cyfrowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego na oddziale stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, leczy zęby z próchnicy, pomaga także pacjentom bólowym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. Pracuję na stanowisku adiunkta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również estetyczną odbudową zębów. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych. Usuwa zmiany chorobowe (m.in. próchnicowe) oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Małgorzata Ośko wykonuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Różana

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie w latach 2018 – 2019. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Przychodni Lekarskiej w Piasecznie, Gabinecie MoniDent w Otwocku, Vita-Medica w Warszawie, Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie oraz Gabinecie „Stomatologia 24h Sobieskiego” w Warszawie.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, konkursach z zakresu stomatologii.

Udzielam również konsultacji w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej, Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej (dorośli i dzieci) oraz estetycznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów – usuwa zmiany próchnicowe i zakłada wypełnienia. Wykonuje również procedury profilaktyczne, takie jak przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Realizuje m.in. estetyczne odbudowy kompozytowe. Leczy zęby z próchnicy oraz zakłada wypełnienia.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta