Dentysta, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Periodontolog
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w periodontologii i chorobach błon śluzowych. Uzyskałam tytuł Doktora Nauk Medycznych. 

Pracuję w katedrze Periodontologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz należę do Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego i do Europejskiej Federacji Periodontologicznej (EFP).

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Prosta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy realizowałam w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek” w Warszawie, a następnie pracowałam w gabinetach i klinikach stomatologicznych w Warszawie.

Szczególnie interesuję się zagadnieniami związanymi ze stomatologią estetyczną, okluzją, chirurgią stomatologiczną oraz mikrochirurgią.

Ukończone szkolenia dodatkowe pozwalają mi na kompleksową pomoc pacjentom, w zakresie estetyki przedniego odcinka oraz odbudowy (funkcjonalnej i estetycznej) zębów bocznych.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Royal Dent

Doktor nauk medycznych realizująca procedury z zakresu periodontologii. Zajmuje się leczeniem chorób dziąseł i przyzębia, a także wykonywaniem zabiegów periodontologicznych. Jako swoje zainteresowania dr n.med. Joanna Toczewska wymienia również stomatologię zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem aspektów estetycznych oraz chirurgię i protetykę stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem specjalistą periodontologii i zdrowia publicznego. Zajmuję się leczeniem endodontycznym, w tym mikrochirurgią endodontyczną oraz leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. W pracy klinicznej kieruję się empatią, profesjonalizmem oraz holistycznym podejściem do pacjenta i jego problemów. Leczę dzieci i dorosłych. Od prawie dwudziestu lat jestem nauczycielem akademickim i autorem kilkudziesięciu monografii oraz artykułów naukowych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Zajmuję się:

  • estetycznym wydłużaniem koron zębów,
  • leczeniem chorób przyzębia - niechirurgicznym i chirurgicznym,
  • mikrochirurgią endodontyczną,
  • chirurgicznym usuwaniem zębów z wykorzystaniem czynników wzrostu,
  • chirurgicznym usuwaniem zmian patologicznych w jamie ustnej.
Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska, Stomatologia Łódź S-Dent

Lekarz dentysta, która zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Realizuje również procedury z zakresu periodontologii. Wiedzę kierunkową pogłębia uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach praktycznych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie periodontologii, która zajmuje się również chirurgią stomatologiczną i implantologią. Lek. dent. Anna Janczarska-Breitkopf wprowadza implanty zębowe, a także leczy patologie okołowszczepowe i choroby przyzębia. Wykonuje również zabiegi związane z regeneracją tkanek przyzębia oraz augmentacją tkanek miękkich i twardych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zdobyłem wyróżnienie na konferencji im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Jestem autorem wielu publikacji w czasopiśmie ArtDent.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Obecnie kończę specjalizację w zakresie periodontologii.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką i stomatologią zachowawczą. W ramach stomatologii estetycznej specjalizuję się w odbudowie uzębienia.

Rozwiń

Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem z zakresu periodontologii oraz protetyki stomatologicznej. W bieżącym roku (2022) uzyskał tytuł Doktora Nauk Medycznych. Wykonuje zabiegi związane z chorobami dziąseł i przyzębia. Pomaga też pacjentom odzyskać pełny uśmiech dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju uzupełnień protetycznych (korony, mosty, protezy).

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Kraków

Lekarz stomatolog specjalizujący się w dziedzinie periodontologii. Zajmuje się leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej, a także dziąseł i przyzębia. Lek. dent. Bartłomiej Kmera jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Periodontolog