Beata Strączyńska - Krawczyk
Beata Strączyńska - Krawczyk

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz stomatolog specjalizuje się w: mikrochirurgii periodontologicznej;zabiegach augmentacji tkanek miękkich i kości;periodontologii i implantologii;estetyce uśmiechu

Rozwiń
Justyna Grudziąż - Sękowska
Justyna Grudziąż - Sękowska

Dentysta, Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz zajmuje się: 

  • endodoncją
  • periodontologią
Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Łukiska

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Klimczaka

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Obecnie kończę specjalizację w zakresie periodontologii.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką i stomatologią zachowawczą. W ramach stomatologii estetycznej specjalizuję się w odbudowie uzębienia.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Centrum Medicover - Puławska

Chirurgia stomatologiczna z implantologią

Chirurgia periodontologiczna

Choroby stawów skroniowo- żuchwowych

Stomatologia zachowawcza

Lekarz stomatolog specjalizuje się w: chirurgii stomatologicznej z implantologią (usuwanie zębów stałych, mlecznych, zatrzymanych);przygotowanie jamy ustnej do protezowania; przygotowanie jamy ustnej  do leczenia ortodontycznego; leczenie chorób stawów skroniowo - żuchwowych i bruksizmu;chirurgii periodontologicznej (kiretaż, sterowana regeneracja tkanek);stomatologii zachowawczej z endodoncją

Rozwiń
Paula Sztejna
Paula Sztejna

Dentysta, Periodontolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy realizowałam w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek” w Warszawie, a następnie pracowałam w gabinetach i klinikach stomatologicznych w Warszawie.

Szczególnie interesuję się zagadnieniami związanymi ze stomatologią estetyczną, okluzją, chirurgią stomatologiczną oraz mikrochirurgią.

Ukończone szkolenia dodatkowe pozwalają mi na kompleksową pomoc pacjentom, w zakresie estetyki przedniego odcinka oraz odbudowy (funkcjonalnej i estetycznej) zębów bocznych.

Rozwiń
Justyna Czerniak - Płatos
Justyna Czerniak - Płatos

Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Klimczaka

Wiedzę stomatologiczną uzyskałam studiując na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuję się w periodontologii, implantologii i stomatologii. Zajmuję się leczeniem paradontozy, chorobami błon śluzowych, wydłużaniem koron klinicznych i implantologią.

Doświadczenie zdobyłam pracując w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Rozwiń

Periodontolog
Stomatologia Medicover - Kraków

Jestem specjalistą periodontologii. Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale lekarsko-dentystycznym.

Pracowałam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się chirurgicznym i niechirurgicznym leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog

Periodontolog
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Lekarz specjalizuje się w:

  • periodontologii
Rozwiń

Dentysta, Periodontolog

Dentysta, Periodontolog