Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy realizowałam w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek” w Warszawie, a następnie pracowałam w gabinetach i klinikach stomatologicznych w Warszawie.

Szczególnie interesuję się zagadnieniami związanymi ze stomatologią estetyczną, okluzją, chirurgią stomatologiczną oraz mikrochirurgią.

Ukończone szkolenia dodatkowe pozwalają mi na kompleksową pomoc pacjentom, w zakresie estetyki przedniego odcinka oraz odbudowy (funkcjonalnej i estetycznej) zębów bocznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem stomatologiem, specjalizuje się w dziedzinie endodoncji i periodontologii. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, jestem trakcie specjalizacji w zakresie periodontologii. Biorę udział w wielu konferencjach medycznych oraz kursach zawodowych.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Periodontolog
Stomatologia Medicover Gdańsk

Periodontolog
Stomatologia Medicover Graniczna

Periodontolog
Stomatologia Medicover - Wrocław

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w periodontologii i chorobach błon śluzowych. Uzyskałam tytuł Doktora Nauk Medycznych. 

Pracuje w katedrze Periodontologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz należę do Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego i do Europejskiej Federacji Periodontologicznej (EFP).

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuje się w zakresie periodontologii m.in. leczeniem choroby przyzębia oraz pokrywaniem recesji. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas stażu w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Inflancka

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Obecnie kończę specjalizację w zakresie periodontologii.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką i stomatologią zachowawczą. W ramach stomatologii estetycznej specjalizuję się w odbudowie uzębienia.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Różana, Stomatologia Medicover Puławska

Specjalizuję się w: chirurgii stomatologicznej z implantologią (usuwanie zębów stałych, mlecznych, zatrzymanych);przygotowanie jamy ustnej do protezowania; przygotowanie jamy ustnej  do leczenia ortodontycznego; leczenie chorób stawów skroniowo - żuchwowych i bruksizmu; chirurgii periodontologicznej (kiretaż, sterowana regeneracja tkanek); stomatologii zachowawczej z endodoncją. 

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację posiadam z zakresu chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zdobyłem wyróżnienie na konferencji im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Jestem autorem wielu publikacji w czasopiśmie ArtDent.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Periodontolog