Laryngolog
Centrum Medicover Rydza-Śmigłego

Wiedzę z zakresu otolaryngologii zdobyłam studiując na Akademii Medycznej w Łodzi. Swoje wieloletnie doświadczenie uzyskałam podczas pracy na Oddziale Otolaryngologii USK w Łodzi, Poradni Laryngologicznej, Poradni Audiologicznej i Foniatrycznej. Jestem autorką ponad 100 publikacji naukowych i 7 rozdziałów w podręcznikach. Biegle zna język angielski, a także francuski.

Rozwiń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Pomorska Łódź

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim łódzkiej Akademii Medycznej. Specjalizację zawodową realizowałam w zakresie otolaryngologii. Rozwijając swoje zainteresowania ukończyłam dodatkowe kursy oraz szkolenia. Posiadam uprawnienia biegłego sądowego w sprawach powszechnych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Rozwiń
161 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Pomorska Łódź

Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi, a następnie realizowałam szkolenie specjalizacyjne w zakresie otolaryngologii.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w Szpitalu w Zgierzu, a także w szpitalu MSWiA w Łodzi i Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębiałam również pracując w Zakładzie Audiologii, Foniatrii i Otoneurologii Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.

Istnieje możliwość umówienia konsultacji w j. angielskim oraz hiszpańskim.

Rozwiń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Centrum Medicover - Pomorska Łódź

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w zakresie otorynolaryngologii. Konsultacji lekarskich udzielam osobom dorosłym, a także dzieciom powyżej drugiego roku życia. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Laryngolog Łódź