Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Medicover Stomatologia przy ul. Matyi 8 w Poznaniu to wyjątkowe miejsce, w którym Pacjenci mają okazję skorzystać z szerokiego zakresu usług dentystycznych, zawsze realizowanych pod okiem profesjonalistów i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Pacjentów, którzy w kompleksowy sposób chcą zadbać o swoje zęby. W naszych gabinetach stawiamy na to, aby opieka stomatologiczna zawsze była na najwyższym poziomie.   

KORZYSTAMY Z NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ 

Medicover Stomatologia w Poznaniu znajduje się 9 nowoczesnych gabinetów, w których dbamy o uśmiech każdego Pacjenta. Wśród nich znajdziemy także przytulny gabinet stomatologii dziecięcej. 

Wszystkie gabinety wyposażone są w najnowszy sprzęt diagnostyczny, pozwalający na sprawne i precyzyjne wykrycie zmian w jamie ustnej. Dzięki temu stomatolog może obrać odpowiednią ścieżkę leczenia zębów, a Pacjent szybciej cieszyć się z jego efektów.   

 

 

W naszym centrum dentystycznym w Poznaniu dostępne jest leczenie ze znieczuleniem miejscowym oraz ogólnym (leczenie zębów w narkozie). Zabiegi ze znieczuleniem ogólnym przeprowadzamy w nowocześnie wyposażonej sali, zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych - zawsze w towarzystwie wykwalifikowanego specjalisty. Do dyspozycji naszych Pacjentów pozostaje również sala wybudzeń, w której pod kontrolą personelu medycznego mogą powrócić do przytomności po skomplikowanym zabiegu. Leczymy także przy zastosowaniu znieczulenia komputerowego. Rodzaj znieczulenia jest zawsze dobierany w oparciu o potrzeby i preferencje Pacjenta.

Podczas wykonywania zabiegów u dzieci mamy możliwość leczenia w sedacji podtlenkiem azotu, czyli tzw. gazem rozweselającym. Dzięki temu leczenie zębów jest dla Małych Pacjentów zdecydowanie bardziej komfortowe, nie budzi lęku i nie wiąże się z przykrymi wspomnieniami.

DENTYSTA W POZNANIU - EKSPERCKA WIEDZA TO NASZ ATUT  

Za dentystami z Medicover Stomatologia Poznań stoi ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy w prestiżowych klinikach w kraju i za granicą. Wśród naszych lekarzy można wyróżnić najwyższej klasy stomatologów specjalizujących się w obszarach takich jak m.in.: stomatologia dziecięca, endodoncja, chirurgia stomatologiczna czy implantologia. Dzięki temu pacjenci mogą otrzymać kompleksową pomoc bez opuszczania obiektu. Zapraszamy do nas Pacjentów obcojęzycznych - nasi stomatolodzy komunikują się także w języku angielskim.

KOMFORTOWO I PROFESJONALNIE U DENTYSTY   

Korzystanie z innowacyjnych rozwiązań stomatologicznych w znacznym stopniu pomaga wyeliminować dyskomfort podczas przeprowadzanych zabiegów. W Medicover Stomatologia dążymy do tego, aby wizyty u naszych specjalistów przebiegały w sposób bezstresowy. 

W Medicover Stomatologia w Poznaniu oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych. Przyjmują u nas specjaliści z zakresu niemal wszystkich specjalności, takich jak:   

Wykonujemy również zabiegi profesjonalnego wybielania zębów, a także zajmujemy się leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami).

W centrum Medicover Stomatologia w Poznaniu do dyspozycji Pacjentów jest pracownia radiologiczna. Dzięki temu badania diagnostyczne RTG można wykonać na miejscu – to ułatwienie i przyspieszenie procesu leczenia. W naszej placówce udostępniamy również możliwość realizacji cyfrowego skanowania uśmiechu, czyli badania, które obrazuje stan jamy ustnej widoczny na ekranie w 3D. Skan wewnątrzustny 3D coraz częściej zastępuje tradycyjne wyciski, stosowane przy leczeniu protetycznym i ortodontycznym. Jest też ciekawy dla samego Pacjenta, który swoje uzębienie może obejrzeć w trójwymiarze.

STOMATOLOGIA W POZNANIU - DOGODNA LOKALIZACJA

Medicover Stomatologia mieści się w okolicy Starego Rynku w PoznaniuMożna do nas dojechać komunikacją miejską (w pobliżu przystanek tramwajowy Wierzbięcice, dworzec PKP), a także samochodem - posiadamy dedykowane miejsca parkingowe dla naszych Pacjentów.

Z naszych usług mogą korzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu Pacjentowi zapewniamy leczenie w oparciu o dedykowany i dopasowany do potrzeb kompleksowy plan.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Poznaniu zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Chcesz zadbać o swój uśmiech i rozpocząć leczenie swoich zębów w naszym centrum w Poznaniu?

 

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Chirurg szczękowy
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Matyi Poznań

map
Stomatologia Medicover Matyi Poznań
Matyi 8 61-589 Poznań
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sobnieczynne