Dentysta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Lekarz stomatolog specjalizujący się w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się m.in. leczeniem ubytków próchnicowych i pomaga pacjentom bólowym. Zakłada estetyczne wypełnienia. W pracy zawodowej przywiązuje dużą wagę do odpowiedniego podejścia do pacjenta. Stara się stworzyć podczas wizyty atmosferę, w której leczony czuje się swobodnie, bezpiecznie i jest świadomy zasadności wykonywania kolejnych procedur.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Chirurg stomatolog, Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zespole Medicover zajmuję się leczeniem chirurgicznym oraz stomatologią zachowawczą.

Szczególnie dużą radość sprawia mi leczenie najmłodszych pacjentów, z którymi staram się pracować w duchu NVC. 9-letnia praktyka na Oddziale Klinicznym Chirurgii Szczękowo-Twarzowej pozwala mi pomóc pacjentowi w zakresie diagnozowania chorób błon śluzowych i kości części twarzowej czaszki, a także umożliwia sprawne przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych.

Cechuje mnie holistyczne podejście do pacjenta, a decyzję o usunięciu zęba podejmuję w ostateczności. Dodatkowo ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia pozwalają mi lepiej zrozumieć potrzeby pacjenta i zadbać o komfort w czasie wizyt.

Rozwiń

Dentysta, Lekarz medycyny estetycznej
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. 

Doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej, protetyki i stomatologii zachowawczej zdobywałam podczas dwuletniego stażu w Klinice stomatologicznej w Brukseli oraz podczas rocznego stażu w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Pavla Safarika w Koszycach. W zakresie chirurgii stomatologicznej odbywałam staż w Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Szpitalu Miejskim im. J.Strusia w Poznaniu. Wiedzę i doświadczenie rozwijam na kursach i konferencjach.

W swojej praktyce dbam o profesjonalizm, minimalnie inwazyjne leczenie i zadowolenie Pacjentów.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w:

  • endodoncji pod mikroskopem
  • flow injection technique.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Biegle mówię w języku angielskim, hiszpańskim i perskim.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Poznań