Dentysta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Dentysta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na Wydziale lekarsko-dentystycznym. Ukończyłem kursy z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji i stomatologii estetycznej.

W Medicover na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą. Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem. Wszystkie zabiegi staram się wykonywać sprawnie, jednocześnie dokładnie i delikatnie dbając o komfort pacjenta.

Systematycznie uczestnicząc na różnych szkoleniach poszerzam swoją wiedzę, aby przyjmować pacjentów zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. 

Doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej, protetyki i stomatologii zachowawczej zdobywałam podczas dwuletniego stażu w Klinice stomatologicznej w Brukseli oraz podczas rocznego stażu w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Pavla Safarika w Koszycach. W zakresie chirurgii stomatologicznej odbywałam staż w Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Szpitalu Miejskim im. J.Strusia w Poznaniu. Wiedzę i doświadczenie rozwijam na kursach i konferencjach.

W swojej praktyce dbam o profesjonalizm, minimalnie inwazyjne leczenie i zadowolenie Pacjentów.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Chirurg stomatolog, Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Matyi Poznań

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zespole Medicover zajmuję się leczeniem chirurgicznym oraz stomatologią zachowawczą.

Szczególnie dużą radość sprawia mi leczenie najmłodszych pacjentów, z którymi staram się pracować w duchu NVC. 9-letnia praktyka na Oddziale Klinicznym Chirurgii Szczękowo-Twarzowej pozwala mi pomóc pacjentowi w zakresie diagnozowania chorób błon śluzowych i kości części twarzowej czaszki, a także umożliwia sprawne przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych.

Cechuje mnie holistyczne podejście do pacjenta, a decyzję o usunięciu zęba podejmuję w ostateczności. Dodatkowo ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia pozwalają mi lepiej zrozumieć potrzeby pacjenta i zadbać o komfort w czasie wizyt.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Poznań