Marta Łuczak
Marta Łuczak

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Poznań

Od 12 lat pracuję w zespole Medicover. Z największym zaangażowaniem przeprowadzam zabiegi z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej.

Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, by zapewnić pacjentom przyjmowanie zgodnie z najnowszymi trendami leczenia endodontycznego i zachowawczego.

Staram się przeprowadzać leczenie wolne od stresu w przyjaznej atmosferze. Priorytetem na wizytach jest chęć niesienia pomocy oraz uspokojenie pacjenta, by zapewnić mu maksymalny komfort podczas wizyty.

Rozwiń
Anna Leśniewska - Przęczek
Anna Leśniewska - Przęczek

Dentysta
Stomatologia Medicover - Poznań

Ukończyłam studia na II Wydziale Lekarskim „Oddział Stomatologii” Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1999 roku otrzymałam tytuł specjalisty w zakresie Stomatologii Ogólnej.

Kursy i szkolenia z zakresu leczenia protetycznego pozwalają zaopiekować się pacjentem, który wymaga odbudowy protetycznej. Poprzez wnikliwy wywiad przedstawiam pacjentowi najlepiej dopasowane rozwiązania problemu dentystycznego łącząc metody leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki.

Zawsze przedstawiam pacjentowi alternatywne metody leczenia, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby.

Stomatologia jest dziedziną bardzo intensywnie rozwijającą się, dlatego praca w zespole złożonym z różnych specjalizacji, daje najlepsze efekty w kompleksowym leczeniu pacjentów.

Rozwiń
Anna Biczysko - Murawa
Anna Biczysko - Murawa

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Poznań

W zespole Medicover jestem już  8 lat i zajmuję się leczeniem kanałowym oraz zachowawczym pod mikroskopem.

Od 2007 roku jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. W 2009 roku otrzymałam tytuł Doktora Nauk Medycznych w dziedzinie stomatologii.

Jestem autorką i współautorką kilku publikacji naukowych. Wiele lat pracowałam w Centrum Stomatologii prowadząc prace naukowo-dydaktyczne. W swojej praktyce stawiam na materiały i sprzęt najnowszej generacji oraz doświadczoną asystę w pracy na „4 ręce”, by wizyta przebiegała sprawnie i na najwyższym poziomie.

Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Jestem w zespole Medicover już 10 lat.

W pracy stawiam na precyzję. Wieloletnia praktyka pozwala na indywidualne podejście do pacjenta i łączenie metod leczenia z kilku dziedzin stomatologii. Podnosząc kwalifikacje na kursach zwiększam jakość leczenia endodontycznego, zachowawczego i protetycznego.

Dobrze przeprowadzony wywiad i staranna diagnoza pozwala na odpowiednie zaplanowanie leczenia dostosowanego do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Cenie sobie pracę z doświadczoną asystą i dobrym sprzętem, dzięki czemu wizyta przebiega sprawnie, co minimalizuje stres pacjenta na fotelu i poczucie dobrej jakości leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Poznań

Dentysta, Endodonta
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Lekarz specjalizuje się w:

  • leczeniu zachowawczym zębów
  • leczeniu endodontycznym, leczeniu endodontycznym pod mikroskopem
  • rekonstrukcji zębów, estetycznej odbudowie, leczeniu protetycznym zębów
Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Poznań

Ukończyłam Stomatologię na Akademii Medycznej w Poznaniu otrzymując tym samym wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. 

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w poradniach stomatologicznych w Polsce, na Węgrzech oraz we Włoszech. Nieustannie poszerzam swoje horyzonty zawodowe biorąc udział w wydarzeniach naukowych poświęconych stomatologii. 

Posiadam certyfikaty związane z endodoncją, endoprotetyką, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią zachowawczą. Specjalizuję się w leczeniu kanałowym zębów przeprowadzanym z wykorzystaniem mikroskopu.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Poznań

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dyplom lekarza dentysty otrzymałem w 2006 roku.  W 2015 uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii szczękowo- twarzowej, który był owocem sześcioletniej pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu oraz licznych kursów i staży. 

W 2019 zostałem nominowany w plebistycie ,,Głosu Wielkopolskiego" Hipokrates  w kategorii Stomatolog Roku, w którym zająłem III miejsce.

Z Medicover jestem związany od 2015 roku.

Rozwiń