Stomatologia Medicover Białystok Sienkiewicza

Rytuał Uśmiechu to coś więcej niż opieka stomatologiczna – od teraz nowy standard leczenia jest dostępny również dla mieszkańców Białegostoku! Medicover Stomatologia oferuje kompleksowe usługi dla całych rodzin, a to wszystko w niezwykle komfortowej atmosferze i przytulnych wnętrzach.

NASZ STANDARD STOMATOLOGII - POZNAJ RYTUAŁ UŚMIECHU

Skuteczne leczenie stomatologiczne to nasza domena i priorytet. Oferujemy opiekę wysokiej klasy specjalistów, którzy współpracują ze sobą by w jak najlepszy sposób rozwiązywać problemy dentystyczne naszych pacjentów. Stosujemy najnowsze metody, posługujemy się najnowocześniejszymi sprzętami i narzędziami – zarówno w pracy stomatologicznej, jak i w diagnostyce. Jednak to nie wszystko.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

Bardzo ważne są dla nas szczegóły i drobne gesty, które sprawiają, że każdy pacjent czuje się u nas swobodnie, bezpiecznie i komfortowo. Holistyczne podejście do leczenia to wyróżnik Rytuału Uśmiechu. To dlatego zawsze liczymy na rozmowę z pacjentem i chcemy poznać jego oczekiwania, by móc im sprostać w jak największym stopniu. Dodatkowo w naszym centrum staramy się tworzyć wyjątkową atmosferę – niekojarzącą się z klimatem klasycznej kliniki stomatologicznej.

W Medicover Stomatologia Białystok Sienkiewicza wnętrza przywołują na myśl przytulną kawiarnię, zaś w poczekalni każdy pacjent jest zachęcany do chwili odpoczynku na naszych fotelach, z filiżanką aromatycznej kawy lub herbaty w dłoni. Oczekiwanie na odmianę uśmiechu od razu jest przyjemniejsze!

DENTYSTA BIAŁYSTOK - NOWOCZESNA OPIEKA STOMATOLOGICZNA

W centrum przy ul. Sienkiewicza 42 przyjmują specjaliści z wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 8 nowoczesnych i w pełni wyposażonych gabinetów. Stworzono również specjalny pokój dedykowany wypoczynkowi po zabiegu, z którego korzystają np. pacjenci wybudzający się z narkozy. Na miejscu można też wykonać pełną diagnostykę (RTG, tomografia komputerowa, skanowanie 3D), dzięki której leczenie stomatologiczne jest sprawniejsze i dokładniejsze. Co więcej, dysponujemy również dedykowanym photo roomem – pomieszczeniem, w którym wykonujemy zdjęcia pacjentom m.in. po to, by mogli się przekonać o efektowności rezultatów leczenia (efekt przed-po).

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Nasi specjaliści leczą kompleksowo – w centrum Medicover Stomatologia w Białymstoku każdy może liczyć zarówno na standardową opiekę dentystyczną i profilaktyczną, jak również na efektowną metamorfozę. Działamy w oparciu o plany leczenia dopasowane do potrzeb naszych pacjentów.

Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

W białostockim centrum leczymy zęby bezboleśnie, zapewniając komfort m.in. dzięki stosowaniu znieczulenia komputerowego i sedacji. Wybielamy uśmiech metodą nakładkową oraz gabinetową (lampa Beyond). Leczenie kanałowe nasi specjaliści przeprowadzają pod mikroskopem, aby zapewnić jeszcze większą precyzję i dokładność pracy. Korygujemy wady zgryzu z użyciem najnowocześniejszych metod ortodontycznych - nie tylko za pomocą tradycyjnych aparatów stałych, ale również niewidocznych nakładek Invisalign.

LECZENIE ZĘBÓW W BIAŁYMSTOKU - MEDICOVER STOMATOLOGIA

Centrum Medicover Stomatologia Białystok Sienkiewicza zlokalizowane jest w bliskich okolicach ścisłego centrum miasta, w dzielnicy Bojary. Tuż obok budynku znajduje się Galeria Jurowiecka, a także Bulwary Ireny Sendlerowej. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – za budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dostępne dla naszych pacjentów (wjazd na parking od ul. Ogrodowej). Osoby poruszające się komunikacją miejską również nie będą miały problemów z dotarciem na miejsce – w okolicy dostępnych jest kilka linii autobusowych (przystanek Sienkiewicza/Rzeka Biała i Sienkiewicza/Ogrodowa).

Z usług stomatologicznych w Białymstoku mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Białymstoku zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Chirurg szczękowy
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Białystok Sienkiewicza

map
Stomatologia Medicover Białystok Sienkiewicza
Sienkiewicza 42 15-004 Białystok
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00