Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Marzena Tkacz przywiązuje dużą wagę do estetycznego efektu leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Leczy zęby i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, zwracając uwagę na to, by zabiegi były jak najmniej inwazyjne. Lek. dent. Monika Ozimirska wykonuje także procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam specjalizację I stopnia Stomatologii oraz II stopnia Protetyki Stomatologicznej.

Do każdego przypadku podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Staram się udzielić profesjonalnej pomocy, tak aby pacjent był zadowolony i nie odczuwał bólu.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem dentystą, absolwentem I Wydziału Lekarskiego na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się leczeniem w zakresie stomatologii zachowawczej (leczenie i profilaktyka próchnicy) osób dorosłych.

Priorytetem leczenia jest dla mnie empatyczne podejście do pacjenta i wykonywanie procedur bezboleśnie, z najwyższą starannością. Zajmuję się także stomatologią estetyczną (wybielanie) i podstawowymi zabiegami chirurgii stomatologicznej. Często podejmuję się współpracy z innymi specjalistami w celu realizacji kompleksowych planów leczenia. W praktyce lekarskiej lubię wykorzystywać nowe technologie cyfrowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z uwzględnieniem leczenia protetycznego oraz endodontycznego. Udzielam konsultacji w języku polskim, rosyjskim i angielskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Puławska

Jestem lekarzem dentystą zajmującym się stomatologią zachowawczą. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłem podczas wieloletniej pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Z Medicover współpracuję od 2012 roku, natomiast z DentaCare od 2018 roku. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się realizowaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz pedodoncji. Dobrze znam język angielski, co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Studiowałem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zachowawczym. Dbam o to by moja wiedza była aktualna oraz aby pacjenci czuli się bezpiecznie, dlatego systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Zajmuję się stomatologią dziecięcą, chirurgią, periodontologią dziecięcą, leczeniem zachowawczym i endodontycznym zębów mlecznych oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Cenne doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Gdańsku oraz w gabinecie stomatologii dziecięcej "Wiewiór-Ka" w Gdańsku

Wiedzę stomatologiczną poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym – m.in. usuwa z zębów zmiany chorobowe oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Wykonuje także kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się nie tylko leczeniem zachowawczym, ale również estetyczną odbudową zębów, wybielaniem zębów, chirurgią stomatologiczną i stomatologią estetyczną.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Zajmuję się stomatologią zachowawczą. Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie odbyłam staż specjalizacyjny. Dbam o to, aby moi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych oraz kończąc liczne kursy i szkolenia. 

Udzielam konsultacji również osobom mówiącym w języku angielskim i rosyjskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta, której domeną jest stomatologia zachowawcza. Zajmuje się m.in. leczeniem próchnicy, usuwa z zębów zmiany chorobowe oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Yulija Obukh wykonuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. Pracuję na stanowisku adiunkta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Warszawa