Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Marzena Tkacz przywiązuje dużą wagę do estetycznego efektu leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Leczy zęby i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, zwracając uwagę na to, by zabiegi były jak najmniej inwazyjne. Lek. dent. Monika Ozimirska wykonuje także procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam specjalizację I stopnia Stomatologii oraz II stopnia Protetyki Stomatologicznej.

Do każdego przypadku podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Staram się udzielić profesjonalnej pomocy, tak aby pacjent był zadowolony i nie odczuwał bólu.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem dentystą, absolwentem I Wydziału Lekarskiego na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się leczeniem w zakresie stomatologii zachowawczej (leczenie i profilaktyka próchnicy) osób dorosłych.

Priorytetem leczenia jest dla mnie empatyczne podejście do pacjenta i wykonywanie procedur bezboleśnie, z najwyższą starannością. Zajmuję się także stomatologią estetyczną (wybielanie) i podstawowymi zabiegami chirurgii stomatologicznej. Często podejmuję się współpracy z innymi specjalistami w celu realizacji kompleksowych planów leczenia. W praktyce lekarskiej lubię wykorzystywać nowe technologie cyfrowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalizuję się w zakresie stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centrum Stomatologii w Warszawie gdzie odbyłam staż specjalizacyjny. Dbam o to aby moi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych oraz kończąc liczne kursy i szkolenia. 

Udzielam konsultacji również osobom mówiącym w języku angielskim i rosyjskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta specjalizująca się w zakresie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się m.in. leczeniem próchnicy, usuwa z zębów zmiany chorobowe oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Yulija Obukh wykonuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. Pracuję na stanowisku adiunkta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej (dorośli i dzieci) oraz estetycznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów – usuwa zmiany próchnicowe i zakłada wypełnienia. Wykonuje również procedury profilaktyczne, takie jak przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego na oddziale stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, leczy zęby z próchnicy, pomaga także pacjentom bólowym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Ukończyłam m.in. kurs "Rekonstrukcje estetyczne - funkcje - okluzje" oraz "Stomatologia estetyczna z najnowszego i praktycznego punktu widzenia". 

Udzielam konsultacji również w języku angielskim i rosyjskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Studiowałem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zachowawczym. Dbam o to by moja wiedza była aktualna oraz aby pacjenci czuli się bezpiecznie, dlatego systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej, chirurgii, periodontologii dziecięcej, leczeniu zachowawczym i endodontycznym zębów mlecznych oraz w stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Cenne doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Gdańsku oraz w gabinecie stomatologii dziecięcej "Wiewiór-Ka" w Gdańsku

Wiedzę stomatologiczną poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym – m.in. usuwa z zębów zmiany chorobowe oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Wykonuje także kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z uwzględnieniem leczenia protetycznego oraz endodontycznego. Udzielam konsultacji w języku polskim, rosyjskim i angielskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Puławska

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłem podczas wieloletniej pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Z Medicover współpracuję od 2012 roku, natomiast z DentaCare od 2018 roku. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Warszawa