Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Marzena Tkacz przywiązuje dużą wagę do estetycznego efektu leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Leczy zęby i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również stomatologią estetyczną, zwracając uwagę na to, by zabiegi były jak najmniej inwazyjne. Lek. dent. Monika Ozimirska wykonuje także procedury z zakresu medycyny estetycznej w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana, Stomatologia Medicover Puławska

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam specjalizację I stopnia Stomatologii oraz II stopnia Protetyki Stomatologicznej.

Do każdego przypadku podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Staram się udzielić profesjonalnej pomocy, tak aby pacjent był zadowolony i nie odczuwał bólu.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. Pracuję na stanowisku adiunkta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również estetyczną odbudową zębów. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Różana

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie w latach 2018 – 2019. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Przychodni Lekarskiej w Piasecznie, Gabinecie MoniDent w Otwocku, Vita-Medica w Warszawie, Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium w Warszawie oraz Gabinecie „Stomatologia 24h Sobieskiego” w Warszawie.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, konkursach z zakresu stomatologii.

Udzielam również konsultacji w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Realizuje m.in. estetyczne odbudowy kompozytowe. Leczy zęby z próchnicy oraz zakłada wypełnienia.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Koneser

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego na oddziale stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, leczy zęby z próchnicy, pomaga także pacjentom bólowym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Jerozolimskie

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i endodoncji. Ukończyłam Sankt-Petersburski Państwowy Uniwersytet Medyczny. Dodatkowo posiadam wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej, zdobyte w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek.

Posiadam liczne ukończone kursy. Biorę regularnie udział w licznych konferencjach i kongresach naukowych.

 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalizuję się w zakresie stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centrum Stomatologii w Warszawie gdzie odbyłam staż specjalizacyjny. Dbam o to aby moi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych oraz kończąc liczne kursy i szkolenia. 

Udzielam konsultacji również osobom mówiącym w języku angielskim i rosyjskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także pedodoncji (leczenie dzieci). W pracy zawodowej stawia na dobry kontakt z pacjentem i dokładność.

Lek. dent. Agnieszka Metrzelska rozwija się biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Do swoich zainteresowań zawodowych zalicza także dziedzinę ortodoncji.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Ukończyłam m.in. kurs "Rekonstrukcje estetyczne - funkcje - okluzje" oraz "Stomatologia estetyczna z najnowszego i praktycznego punktu widzenia". 

Udzielam konsultacji również w języku angielskim i rosyjskim.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Puławska

Studiowałem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zachowawczym. Dbam o to by moja wiedza była aktualna oraz aby pacjenci czuli się bezpiecznie, dlatego systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie leczenia stomatologicznego. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej – m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem estetycznych wypełnień. Leczy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wykonuje również procedury profilaktyczne.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Warszawa