Ortodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Stomatolog realizujący procedury z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym aparatami stałymi i ruchomymi. Koryguje wady zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign. W pracy zawodowej stosuje też mikroimplanty ortodontyczne.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe. Lek. dent. Karina Pawlicha jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych u osób dorosłych, a także u dzieci. Ortodoncja to dla lek. dent. Dagny Wołków-Hutnik pasja od kilkunastu lat.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Lekarz stomatolog specjalizująca się w ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W pracy wykorzystuje aparaty stałe i ruchome, a także nakładki Invisalign. Lek. dent. Marta Pawlicka – Gil stosuje również mikroimplanty ortodontyczne.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Prestige Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka z zakresu ortodoncji, realizuje też zabiegi z dziedziny protetyki stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu, zaburzeń okluzji, a także chorób stawu skroniowo-żuchwowego. Konsultuje złożone przypadki. Domeną lek. dent. Mirosławy Bartkowiak – Miśniakiewicz jest leczenie interdyscyplinarne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Lekarz dentysta realizujący zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i kanałowym. Największą domeną i specjalnością lek. dent. Romualda Dudka jest endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe z wykorzystaniem narzędzia powiększającego. Dzięki mikroskopowi zabiegi są wykonywane sprawniej i skuteczniej.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiadam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Staż specjalizacyjny realizowałam w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu. Jestem pracownikiem Katedry Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Wad Rozwojowych Twarzy we Wrocławiu.

W Medicover wykonuję zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. Zajmuję się również diagnostyką oraz leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta Wrocław