Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu moja wiedza jest zawsze aktualna. Zajmuję się stomatologią estetyczną, endodoncją i pedodoncją. Moje zainteresowania zawodowe obejmują stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną oraz periodontologię. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zajmuję się stomatologią zachowawczą. Posiadam doświadczenie w pracy stomatologa zdobyte w Centrum Stomatologicznym CITODENT.

Dbam o to, by nieustannie podnosić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę medyczną, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Brałam udział m.in. w Międzynarodowej Konferencji Stomatologicznej "Postępy w stomatologii".

Posługuję się językiem angielskim, co umożliwia zapisy na wizytę osób anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Justyna Miller leczy też zęby kanałowo oraz dba o to, by wizualny efekt zabiegu był jak najbardziej estetyczny.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Realizuję procedury z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuję się wykonywaniem procedur zachowawczych, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień, a także udzielaniem pomocy bólowej. Wykonuję estetyczne odbudowy, jak np. licówki kompozytowe. Przywiązuję szczególną wagę do estetyki, funkcji i jak najmniej inwazyjnej preparacji.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Do każdego pacjenta podchodzę z empatią i zaangażowaniem oraz dbam, by wizyta była możliwie komfortowa i bezbolesna.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Lekarz dentysta zajmująca się realizowaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. Leczy zęby zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Royal Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych u osób dorosłych, a także u dzieci. Ortodoncja to dla lek. dent. Dagny Wołków-Hutnik pasja od kilkunastu lat.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się leczeniem zębów osób w każdej grupie wiekowej. Wykonuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne, usuwa zmiany chorobowe i zakłada wypełnienia. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Berdzik-Janecka zalicza również chirurgię stomatologiczną, stomatologię estetyczną oraz zagadnienia z zakresu diagnostyki MIH.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Royal Dent

Doktor nauk medycznych realizująca procedury z zakresu periodontologii. Zajmuje się leczeniem chorób dziąseł i przyzębia, a także wykonywaniem zabiegów periodontologicznych. Jako swoje zainteresowania dr n.med. Joanna Toczewska wymienia również stomatologię zachowawczą ze szczególnym uwzględnieniem aspektów estetycznych oraz chirurgię i protetykę stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu endodoncji – zajmuje się leczeniem kanałowym zębów. Wykonuje również zabiegi związane z odbudową protetyczną.

Lek. dent. Tomasz Lewandowski do swoich zainteresowań zawodowych zalicza także chirurgię stomatologiczną i implantologię i w tym kierunku rozwija swoje kompetencje.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksową odbudową zębów startych. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Bort zalicza też leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz szynoterapię.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Wrocław, Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Wykształcenie zawodowe zdobyłem studiując na Akademii Medyczne we Wrocławiu, Uniwersytecie Central de Venezuela w Caracas oraz na Uniwersytecie Gran Mariscal de Ayacucho w Caracas.

Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, implantoprotetyką, ekstrakcją trzecich trzonowców i zębów zatrzymanych oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. prywatną praktykę stomatologiczną w Caracas, pracę w Centro Nacional de Ortodoncia oraz pracę w Szpitalu General del Oeste Dr. Jose Gregorio Hernandez w Wenezueli.

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń, m.in. "Współczesne procedury implantoprotetyczne" w Kielcach (2016 r.), "Podstawy implantoprotetyki" w Lecheria Wenezuela (2012 r.) oraz "Ortodoncja" na Kostaryce (2011 r.).

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Profesjonalistka w dziedzinie endodoncji mikroskopowej. Od 10 lat z pasją zajmuje się trudnymi przypadkami leczeń kanałowych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach podnosząc swoje kompetencje.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Wykonuje zabiegi związane z leczeniem zachowawczym i kanałowym, usuwa zmiany próchnicowe. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących m.in. zaawansowanych technik endodontycznych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Lekarz stomatolog specjalizująca się w ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W pracy wykorzystuje aparaty stałe i ruchome, a także nakładki Invisalign. Lek. dent. Marta Pawlicka – Gil stosuje również mikroimplanty ortodontyczne.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Prestige Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy m.in. Kurs "Współczesne rozwiązania w implantologii i chirurgii przyzębia".

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Wrocław