Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie, Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu moja wiedza jest zawsze aktualna. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, endodoncji i pedodoncji. Moje zainteresowania zawodowe obejmują stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną oraz periodontologię. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizuję się w leczeniu chorób zębów oraz przyzębia. Posiadam doświadczenie w pracy stomatologa zdobyte w Centrum Stomatologicznym CITODENT. 

Dbam o to, by nieustannie podnosić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę medyczną, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Brałam udział m.in. w Międzynarodowej Konferencji Stomatologicznej "Postępy w stomatologii".

Biegle posługuję się językiem angielskim, co umożliwia zapisy na wizytę osób anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizuję się w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodoncji. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, w tym m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Justyna Miller leczy też zęby kanałowo oraz dba o to, by wizualny efekt zabiegu był jak najbardziej estetyczny.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych u osób dorosłych, a także u dzieci. Ortodoncja to dla lek. dent. Dagny Wołków-Hutnik pasja od kilkunastu lat.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się leczeniem zębów osób w każdej grupie wiekowej. Wykonuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne, usuwa zmiany chorobowe i zakłada wypełnienia. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Berdzik-Janecka zalicza również chirurgię stomatologiczną, stomatologię estetyczną oraz zagadnienia z zakresu diagnostyki MIH.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej. Wykonuje różnorodne zabiegi związane z leczeniem próchnicy, usuwaniem zmian chorobowych z zębów, a także zakładaniem wypełnień.

Lek. dent. Justyna Kopecka - Brygidyn ukończyła liczne kursy i szkolenia pogłębiające wiedzę medyczną, m.in. szkolenie dotyczące diagnostyki i leczenia grzybic jamy ustnej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksową odbudową zębów startych. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Bort zalicza też leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz szynoterapię.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalista w zakresie endodoncji – zajmuje się leczeniem kanałowym zębów. Wykonuje również zabiegi związane z odbudową protetyczną.

Lek. dent. Tomasz Lewandowski do swoich zainteresowań zawodowych zalicza także chirurgię stomatologiczną i implantologię i w tym kierunku rozwija swoje kompetencje.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta, która zajmuje się protetyką stomatologiczną. Wykonuje zabiegi związane z uzupełnianiem braków zębowych za pomocą różnorodnych metod. Leczy także zęby kanałowo (endodoncja).

Lek. dent. Natalia Brusiłowicz regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Obecnie kończy studia doktoranckie.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Wrocław, Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Wykształcenie zawodowe zdobyłem studiując na Akademii Medyczne we Wrocławiu, Uniwersytecie Central de Venezuela w Caracas oraz na Uniwersytecie Gran Mariscal de Ayacucho w Caracas.

Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, implantoprotetyką, ekstrakcją trzecich trzonowców i zębów zatrzymanych oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. prywatną praktykę stomatologiczną w Caracas, pracę w Centro Nacional de Ortodoncia oraz pracę w Szpitalu General del Oeste Dr. Jose Gregorio Hernandez w Wenezueli.

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń, m.in. "Współczesne procedury implantoprotetyczne" w Kielcach (2016 r.), "Podstawy implantoprotetyki" w Lecheria Wenezuela (2012 r.) oraz "Ortodoncja" na Kostaryce (2011 r.).

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i odbudową zębów oraz leczeniem pod mikroskopem. 

Systematycznie biorę udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Usuwa zmiany chorobowe z zębów (próchnicowe oraz te pochodzenia niepróchnicowego). Leczy też zęby kanałowo, czyli pomaga pacjentom, u których ubytki sięgnęły miazgi zęba i przysparzają bolesnych dolegliwości.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Wykonuje zabiegi związane z leczeniem zachowawczym i kanałowym, usuwa zmiany próchnicowe. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących m.in. zaawansowanych technik endodontycznych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Wrocław