Implanty Gdańsk

Implanty w Gdańsku stanowią najlepsze rozwiązanie dla pacjentów borykających się z ubytkami w jamie ustnej. Po zabiegu można cieszyć się pięknym i naturalnym uśmiechem na całe życie. Jest to najwygodniejsza metoda alternatywna dla klasycznych protez zębowych. Implanty nie wymagają dodatkowych mocowań i nie zaburzają funkcji żucia.

Implantologia stomatologiczna jest wymagającą dziedziną stomatologii, dlatego w Medicover Stomatologia dbamy o wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy dentystów, którzy wykonują swoją pracę w trosce o Twoje bezpieczeństwo i zadowalający efekt końcowy. Spełniamy standardy najlepszych klinik w USA, Niemczech, Szwecji czy Szwajcarii. Odpowiednio dobranego implantu zębowego nie sposób odróżnić od naturalnych zębów.

 

Dlaczego warto skorzystać z implantów w Gdańsku?

Braki w uzębieniu często są powodem niskiej samooceny. Mają wpływ nie tylko na estetykę jamy ustnej, ale także mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Leczenie implantologiczne to nowoczesne i niezwykle skuteczne rozwiązanie problemu braków zębowych. Oto dlaczego:

  • zastosowanie implantów zębowych umożliwia uzupełnienie pojedynczych braków, jak również stworzenie całkowicie nowego uzębienia;
  • dzięki stabilności implantów pacjent nie musi martwić się o ich mocowanie - są na stałe zamontowane w jamie ustnej;
  • wszczepienie implantu odbywa się bez ingerencji w pozostałe, zdrowe zęby;
  • implant jest idealnie dopasowany do miejsca, w którym ma zostać umieszczony;
  • podczas zabiegu implantologicznego w Medicover Stomatologia w Gdańsku masz pewność, że zostanie on wykonany pod kontrolą doświadczonych lekarzy dentystów.

Z czego składa się implant zębowy?

Implant stomatologiczny zbudowany jest ze śruby (najczęściej tytanowej, umieszczanej w kości szczęki), korony imitującej naturalny ząb oraz łącznika, który łączy obie części i zapewnia wytrzymałość całego implantu zębowego. W Medicover Stomatologia w Gdańsku stosujemy materiały najwyższej jakości, które spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.

Implanty zębowe w Gdańsku

Ile kosztuje implant zęba w Gdańsku?

Cennik zabiegu implantologicznego w Medicover Stomatologia ustalany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Zależny jest od rodzaju implantu zębowego oraz od materiału, z którego został wykonany. Dodatkowo, stomatolog Medicover może skierować na dodatkowe leczenie, aby zabieg został przeprowadzony sprawnie i bez powikłań. Koszt wstawienia implantu zęba w Gdańsku jest więc zróżnicowany, a ustalany zawsze z pacjentem podczas konsultacji implantologicznej. Orientacyjne koszty leczenia implantologicznego można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Implantologia Trójmiasto
Konsultacja implantologiczna
od 199 zł
Implant Premium
od 3999 zł
Implant Standard
od 2799 zł
Korona na implancie
od 3499 zł

Implanty zębowe - często zadawane pytania:

  • Czy wiek ma wpływ na możliwość wstawienia implantu?

Zabieg implantologiczny można przeprowadzać bez górnej granicy wieku. Warunkiem jest jednak zakończony wzrost kości. U kobiet wstawienie implantu nie powinno być wykonywanie przed ukończeniem 16-18 lat, natomiast u mężczyzn przed 18-20 rokiem życia.

  • Jak długo trwa proces gojenia po wstawieniu implantu zębowego?

W Medicover Stomatologia dokładamy wszelkich starań, aby pacjent jak najszybciej mógł cieszyć się z nowego uzębienia. Leczenie implantologiczne to jednak proces wieloetapowy. Gojenie trwa od 4 miesięcy do 1,5 roku. Czas uzależniony jest m.in. od ewentualnego leczenia przeprowadzonego w procesie przygotowania do zabiegu implantologicznego. Istotne są także indywidualne uwarunkowania i predyspozycje.

Implantacja to wieloetapowy proces, który wymaga czasu

  • Czy zabieg implantologiczny jest bolesny?

Implanty zębowe w Gdańsku są wstawiane po znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu cały zabieg przebiega bezboleśnie. Możliwe jest także przeprowadzenie zabiegu w znieczuleniu ogólnym, czyli w narkozie. Wykwalifikowany zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby pacjent czuł się komfortowo.

Placówki Medicover Stomatologia w Gdańsku, w których można wykonać zabieg implantologiczny:

Leczenie implantologiczne warto powierzyć profesjonalnemu i doświadczonemu specjaliście - sprawdź naszych lekarzy - Implantolodzy Gdańsk.

 

Umów wizytę

Wypełnij krótki formularz a my zadzwonimy do Ciebie

    Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie, marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie], marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] czytaj dalej >>