Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Spełniamy marzenia mieszkańców Gdańska o pięknym uśmiechu! W centrum stomatologicznym przy ulicy Sosnowej 7 każdy pacjent może liczyć na profesjonalne leczenie w komfortowej atmosferze. Warto się przekonać o tym, jak realizujemy nasz autorski koncept Rytuału Uśmiechu.

ZUPEŁNIE NOWE PODEJŚCIE DO STOMATOLOGII

Nowoczesne centra stomatologiczne Medicover charakteryzuje połączenie kompleksowej opieki dentystycznej z dbałością o samopoczucie pacjentów. Nie inaczej jest w placówce Gdańsk Sosnowa. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by przywracać i tworzyć nie tylko zdrowy, ale i piękny uśmiech. Wszystko to w oparciu o najbardziej zaawansowane metody i technologie, a dodatkowo w pięknych wnętrzach. Dzięki takiemu realizowaniu usług stomatologicznych pacjent czuje się pewnie, bezpiecznie i wie, że naszym specjalistom można (i warto!) zaufać.

STOMATOLOGIA NA SOSNOWEJ - CO NAS WYRÓŻNIA?

Centrum stomatologiczne Medicover jest zlokalizowane w sercu dzielnicy Wrzeszcz, niedaleko Parku Jaśkowej Doliny i Centrum Handlowego Manhattan. Placówka przy ulicy Sosnowej 7 to 6 nowoczesnych gabinetów stomatologicznych, a każdy z nich w pełni wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Zespół tworzą cenieni profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do leczenia, a każdy przypadek traktują indywidualnie i z nadzwyczajną pieczołowitością.

W gdańskim centrum przyjmują specjaliści z zakresu najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii, w tym m.in. implantologii, protetyki i ortodoncji. Pacjenci mogą też na miejscu skorzystać z pełnej diagnostyki – badań RTG i tomografii komputerowej.

Z pewnością jednym z największych wyróżników centrum Medicover Stomatologia Gdańsk Sosnowa jest wystrój wnętrz. Pomieszczenia nie przypominają tradycyjnych gabinetów stomatologicznych. Zdecydowanie bliżej im do wnętrz kawiarnianych, co sprawia, że pacjent czuje się w nich bardziej swobodnie i komfortowo. Może też odprężyć się przed wizytą u stomatologa popijając aromatyczną kawę lub herbatę, siedząc na wygodnym fotelu w klimatycznej poczekalni.

Profesjonalizm w leczeniu i troska o samopoczucie pacjentów – tak właśnie Medicover Stomatologia realizuje holistyczne podejście do usług stomatologicznych.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W centrum Gdańsk Sosnowa pacjent może liczyć na kompleksową opiekę specjalistów na każdym etapie leczenia. Wszystko zaczyna identyfikacja potrzeb, na podstawie której powstaje plan leczenia, który jest następnie wdrażany. Efektem przeprowadzonych zabiegów jest efektowna metamorfoza uśmiechu. W gdańskiej placówce do dyspozycji pacjentów są lekarze wszystkich najważniejszych specjalizacji stomatologicznych, takich jak:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA W GDAŃSKU

Piękny uśmiech to dla nas nie tylko zdrowe zęby, ale również estetyczny efekt wizualny. Wiemy jak bardzo metamorfoza uśmiechu zmienia życie pacjentów, dlatego oferujemy połączenie najlepszych technik i metod, jakimi dysponuje współczesna stomatologia, by móc przywracać równe i śnieżnobiałe uzębienie. Naszym celem jest spełnianie marzeń pacjentów. Kompleksowość usług w centrum przy ulicy Sosnowej 7 odnosi się również do tego, że nasi specjaliści realizują zarówno całościowe rekonstrukcje linii uśmiechu (leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne), jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. z użyciem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego).

GDAŃSK - NOWOCZESNA STOMATOLOGIA DLA KAŻDEGO

Z usług stomatologicznych w Gdańsku mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Gdańsku zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

map
Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa
Sosnowa 7/U K 5 80-251 Gdańsk
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00