Implanty Poznań

Implanty zębowe są idealnym rozwiązaniem dla osób z ubytkami w uzębieniu: jednego lub kilku zębów, a nawet z całkowitym brakiem. Jest to możliwe gdyż współczesna implantologia jest już tak wysoce rozwinięta, że pozwala nawet na całkowite odtworzenie uzębienia za pomocą implantów dentystycznych.

Implanty dają pacjentowi poczucie komfortu, nie niszcząc przy tym struktury zębów ani nie wypadając z ust - w odróżnieniu od protez ruchomych, są na stałe zamontowane w jamie ustnej. Ponadto implanty zębowe można dopasować pod kolor płytki zęba. Po zabiegu pacjent może cieszyć się zdrowym i lśniącym uzębieniem. Uzupełnienia nie sposób odróżnić od naturalnego, zdrowego zęba.

Budowa implantu - jak wygląda i z czego się składa?

Implant składa się z trzech elementów:

  • całkowicie nieszkodliwej dla człowieka śrubki z tytanu, która imituje naturalny korzeń zęba;
  • łącznika, który zapewnia kompatybilność implantu z koroną;
  • korony ceramicznej lub porcelanowej, którą można dopasować do odcienia naturalnych zębów pacjenta.

W swojej ofercie Medicover Stomatologia posiada zarówno implanty klasy standard, jak i premium.

Implanty zębowe w Poznaniu

Kto wykonuje zabiegi wszczepienia implantu?

Zabiegi wszczepiania implantów stomatologicznych w Medicover Stomatologia w Poznaniu są wykonywane przez doświadczony zespół lekarzy, a same implanty są najwyższej jakości. Korzystają z nich wiodące kliniki w Niemczech, Szwecji, Szwajcarii i USA.

Implanty zębowe w Poznaniu - czy warto?

Dzięki implantom zębowym pacjent może uzyskać doskonały efekt zarówno wizualny, jak i funkcjonalny zębów. Ponadto implanty zębowe nie zaburzają funkcji żucia, zapewniają estetykę i brak różnicy między wszczepem a naturalnym zębem. Dzięki nim pacjent chętniej i szerzej się uśmiecha, ponieważ znikają wszelkie kompleksy związane z brakami zębowymi.

Implanty zębowe - dla kogo?

Implanty zębowe można wszczepiać wszystkim zdrowym dorosłym osobom, które w miejscu, gdzie ma być wszczepiony implant, mają odpowiednią ilość a zarazem jakość kości. Szczególnie zalecane są takie implanty dla osób, które mają następujące problemy:

  • bezzębie całkowite,
  • braki międzyzębowe w żuchwie i szczęce,
  • braki zawiązka zębów stałych,
  • braki zębów.

 

Ile kosztuje implant zęba w Poznaniu?

W Medicover Stomatologia cena jest ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji implantologicznej. Zależy ona od wybranego rodzaju materiału, z którego ma zostać zrobiony implant oraz od samego implantu zębowego. Jednakże należy podkreślić, że w placówkach Medicover Stomatologia w Poznaniu cena jest adekwatna do wysokiej jakości usługi i wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Nasi lekarze mają ogromne doświadczenie, a wszczepianiem implantów zajmują się od lat, wciąż doskonaląc metody leczenia i korzystając z coraz to nowszych technologii usprawniających proces metamorfozy. Orientacyjne koszty leczenia implantologicznego można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Implantologia Poznań
Implant Premium
od 3799 zł
Korona na implancie
od 3349 zł
Konsultacja implantologiczna
od 189 zł
Implant Standard
od 2659 zł

Implant zęba - często zadawane pytania

 

Czy implanty stomatologiczne są wytrzymałe?

Tak, można nawet powiedzieć, że są dożywotnie. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej higienie jamy ustnej i wizytach kontrolnych. Jednak sam implant jest niezniszczalny - odporny na próchnicę i inne choroby.

Ile trwa leczenie stomatologiczne?

Optymalny czas gojenia po wstawieniu implantu zębowego to 4 miesiące do 1,5 roku. Czas uzależniony jest m.in. od ewentualnego leczenia przeprowadzonego w procesie przygotowania do zabiegu implantologicznego.

Implantacja to wieloetapowy proces, który wymaga czasu

Czy zabieg wszczepienia implantu jest bolesny?

Wszystkie zabiegi wykonywane w placówkach Medicover Stomatologia w Poznaniu są wykonywane bezboleśnie przy użyciu specjalnych technik i nowoczesnych technologii (m.in. znieczulenie miejscowe lub nawet ogólne-narkoza). Wykwalifikowany zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby pacjent czuł się komfortowo i nie stresował.

Placówki Medicover Stomatologia w Poznaniu, w których można wykonać zabieg implantologiczny

 

Umów wizytę

Wypełnij krótki formularz a my zadzwonimy do Ciebie

    Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie, marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie], marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] czytaj dalej >>