Implanty Gliwice

Implantologia stomatologiczna to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające uzupełnienie ubytków w jamie ustnej. Implanty pozwalają na odzyskanie wygody i komfortu, nie niszcząc przy tym struktury zęba oraz nie wypadając z ust - w odróżnieniu od protez ruchomych, są na stałe zamontowane w jamie ustnej. Po wszczepieniu implantów pacjent może cieszyć się zdrowym i naturalnym uśmiechem.

Zabiegi wszczepiania implantów zębowych w Medicover Stomatologia w Gliwicach są wykonywane przez doświadczonych lekarzy specjalistów, a same implanty z najwyższej jakości systemów. Z tych samych implantów korzystają wiodące kliniki w Niemczech, Szwecji, Szwajcarii i USA.

Z czego zbudowany jest implant zęba?

Implant zęba składa się z nieszkodliwej i bezpiecznej dla organizmu człowieka śrubki tytanu – sztucznego korzenia. Na tejże śrubce montowana jest korona zębowa o kształcie i kolorze dopasowanym do odcienia naturalnych zębów pacjenta. Między koroną a śrubką tytanu wbudowany jest łącznik, który umożliwia kompatybilność między częściami. Specjaliści w Medicover Stomatologia w Gliwicach wykonują wszczepienia implantów zarówno standard, jak i premium.

Implanty zębowe w Gliwicach

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębowe?

Dzięki implantom zębowym można uzyskać doskonały efekt zarówno wizualny, jak i funkcjonalny zębów. Współczesna implantologia stomatologiczna jest tak dobrze rozwinięta, że umożliwia uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów, a nawet, w przypadku znacznych ubytków w uzębieniu, całkowitego odtworzenia go za pomocą implantów dentystycznych. Implanty ułatwiają żucie, zapewniają estetykę i brak różnicy między wszczepem a naturalnym zębem. Pozwalają także częściej i szerzej się uśmiechać z uwagi na brak kompleksów związanych z wyglądem zębów.

Dla kogo są implanty zębowe?

Implanty zębowe można wszczepiać wszystkim zdrowym dorosłym osobom, które w miejscu, gdzie ma być wszczepiony implant, mają odpowiednią ilość a zarazem jakość kości. Szczególnie zalecane są takie implanty dla osób, których problemem jest:

  • bezzębie całkowite,
  • braki międzyzębowe w żuchwie lub szczęce,
  • braki zawiązka zębów stałych,
  • braki zębów.

 

Ile kosztuje implant zębowy w Gliwicach?

W centrum Medicover Stomatologia w Gliwicach koszt wszczepienia implantów zależy od wybranego rodzaju materiału, z którego ma zostać zrobiony implant i od samego implantu zębowego. Cena zależy także od indywidualnych ustaleń z pacjentem. Jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji implantologicznej. W placówkach Medicover Stomatologia w Gliwicach cena jest adekwatna do doświadczenia zespołu lekarzy i wysokiej jakości usługi. Nasi lekarze mają ogromne doświadczenie, a wszczepianiem implantów zajmują się od lat, wciąż doskonaląc metody leczenia i korzystając z coraz to nowszych technologii usprawniających proces metamorfozy. Orientacyjne koszty leczenia implantologicznego można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Implantologia Gliwice
Implant Premium
od 3599 zł
Implant Standard
od 2519 zł
Korona na implancie
od 3179 zł
Konsultacja implantologiczna
od 189 zł

Implant zęba - często zadawane pytania

 

Czy implanty zębowe są wytrzymałe?

Tak, można nawet powiedzieć, że są dożywotnie. Należy jednak pamiętać, aby odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej i umawiać się na wizyty kontrolne. Jednak sam implant jest niezniszczalny, odporny na próchnicę i inne choroby.

Jak długo trwa leczenie implantologiczne?

Optymalny czas gojenia po wstawieniu implantu zębowego to 4 miesiące - 1,5 roku. Czas uzależniony jest m.in. od ewentualnego leczenia przeprowadzonego w procesie przygotowania do zabiegu implantologicznego.

Implantacja to wieloetapowy proces, który wymaga czasu

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, wszystkie zabiegi w placówkach Medicover Stomatologia w Gliwicach są wykonywane bezboleśnie i profesjonalnie z wykorzystaniem specjalnych technik i nowoczesnych technologii (m.in. znieczulenie miejscowe lub ogólne - narkoza). Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby wizyty przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.

Placówki Medicover Stomatologia w Gliwicach, w których można wykonać zabieg implantologiczny

 

Umów wizytę

Wypełnij krótki formularz a my zadzwonimy do Ciebie

    Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie, marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie], marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] czytaj dalej >>