Oto metamorfoza pani Małgosi, która była możliwa dzięki zaangażowaniu specjalistów z Medicover Stomatologia Łódź.

„Liczy się to, co masz w środku” – to prawda znana nie od dziś. Najważniejsza jest przecież osobowość, ale nie możemy zupełnie pominąć kwestii wyglądu zewnętrznego. Sposób, w jaki się prezentujemy, może odzwierciedlać nasze pasje czy poglądy i stać się przyczyną początku wspaniałej znajomości nie tylko na gruncie prywatnym, ale również zawodowym. Nawet najpiękniejsza dusza nie będzie miała możliwości dać się poznać bez zainicjowania kontaktu. Właśnie dlatego magazyn Claudia, wraz z partnerami (m. in. marką Medicover) postanowiła dać szansę na zyskanie pewności siebie oraz kobiecości podczas projektu Metamorfozy Claudii 2019. 6 kobiet, 6 przemian, nieskończona liczba nowych możliwości.

Okazję na metamorfozę 2019 otrzymała pani Małgorzata - pogodna 44-latka z Kalisza. Jak przystało na współczesną kobietę, spełnia się jednocześnie w wielu rolach: żony, mamy dwójki dzieci oraz handlowca. Patrząc na usposobienie bohaterki, ciężko sobie wyobrazić, że może jej brakować pewności siebie. Jak sama wskazuje, zgłosiła się do cyklu Metamorfozy 2019, aby pokazać córce, co to znaczy być pewną siebie kobietą.

Do metamorfoz zgłosiłam się z nadzieją na zmianę nie tylko swojego wyglądu, ale również w uwierzenie w siebie, pokonanie swoich kompleksów i rozbudzenie kobiecości, którą wiem, że tam w środku mam – wyznaje uczestniczka.

Na pełną metamorfozę składało się kilka etapów. Eksperci zajęli się uśmiechem, fryzurą, twarzą, pielęgnacją skóry oraz strojem pani Małgosi.

W drodze do nieskazitelnego uśmiechu naszej bohaterce towarzyszyli profesjonaliści z Medicover Stomatologia Łódź. Piękne zęby to jeden z nieodzownych elementów nienagannej prezencji. Nie nic gorszego niż ukrywanie szczerej radości tylko z powodu niechęci pokazywania pełnego uśmiechu.

Zęby to mój największy kompleks. Rzadko je pokazuję, nawet gdy szeroko się uśmiecham – stwierdza uczestniczka.

Najważniejszym etapem dentystycznej metamorfozy pani Małgosi okazała się diagnostyka. W celu jak najdokładniejszego zobrazowania zębów oraz ewentualnych ubytków posłużono się metodą tomografii komputerowej. Wykonanie trójwymiarowego modelu uśmiechu bohaterki pomoże jej w przyszłym leczeniu ortodontycznym.

Małgosia wie, że przed nią jeszcze sporo zmian, ale odważyła się zrobić pierwszy krok – wyjaśnia ekspert Medicover Stomatologia Łódź, lek. dent. Carlo Lili.

Kolejnym krokiem do osiągnięcia pięknego uśmiechu było wybielanie. Eksperci zdecydowali na użycie zabiegu z lampą wybielającą, która daje efekty już od pierwszego zastosowania. Od teraz, pani Małgosia może swobodnie się uśmiechać i cieszyć białymi zębami.

W przygodzie z Metamorfozami Claudii, uczestniczce towarzyszyli również eksperci z dziedziny fryzjerstwa. Bujne loki w odcieniu szampańskiego blondu odjęły pani Małgosi co najmniej 10 lat. Wizyta w salonie medycyny estetycznej pozwoliła wymodelować kształt twarzy oraz sylwetkę. Całości przemiany dopełnił profesjonalny makijaż, wydobywający z twarzy blask, który bohaterka od zawsze w sobie nosiła oraz stylizacje, dobrane dzięki ekspertom modowym.

Pani Małgosia jest fanką czasopisma Claudia, które czyta od ponad 20 lat. Zawsze kibicowała uczestniczkom przemian i chciała spróbować na własnej skórze, jak całe przedsięwzięcie wygląda od kulis. Jej pragnienie o zdobyciu pewności siebie i roznieceniu kobiecości spełniło się, dzięki projektowi Metamorfozy Claudii 2019. Od teraz historia naszej bohaterki będzie inspiracją dla innych kobiet w realizacji własnych marzeń.

Polecam wszystkim udział w takich metamorfozach. Super zabawa, niesamowita przygoda – dodaje na koniec pani Małgosia.