Pani Danuta Bazgą, Specjalistka ds. rozliczeń pracowniczych w firmie Warbud S.A. od 6 lat korzysta z aplikacji e- Member i e- Faktury. W jaki sposób elektroniczna faktura usprawnia jej codzienną pracę? Przeczytaj w poniższym wywiadzie.

Jak długo korzysta Pani z aplikacji e-Member?

Od roku 2013 i nie wyobrażam sobie pracy bez tej aplikacji. E-Member jakiś czas temu przeszedł metamorfozę, co wyszło wszystkim na dobre.  

W jaki sposób aplikacja ułatwia Pani pracę?

Przede wszystkim w każdej chwili mogę wprowadzać wszelkie niezbędne zmiany: dodać osoby uprawnione do opieki medycznej, zamykać i modyfikować a

bonamenty. W naszej spółce zatrudnionych jest ponad 1200 pracowników, zatem możliwość wykonania w każdym momencie czynności, jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Korzystanie z formularza w Excelu na podstawie, którego w wielu firmach nadal dokonuje się wszelkich zmian, uważam za rozwiązanie mocno przestarzałe.

Czy korzysta Pani z e-Faktury? Dlaczego?

Tak, oczywiście korzystamy z e-Faktury. Powodów jest kilka. Dla mnie osobiście ważny jest aspekt ekologiczny. Ponadto, system ten usprawnił i ułatwił nam pracę. Faktury trafiają do Warbudu od razu po ich wystawieniu przez Medicover. Każdorazowo otrzymuję także w formie mailowej powiadomienie o wystawionych dokumentach. Do faktur dołączana jest również specyfikacja, która bywa pomocna w przypadku ewentualnych niezgodności. Specyfikację można eksportować do pliku Excel – co jest dla mnie także istotne

Czy korzystanie e-Faktury jest trudne?

Absolutnie nie. E-Member generalnie  jest systemem intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika.

Które z pozostałych funkcjonalności są najbardziej pomocne w codziennej pracy?

W mojej pracy bardzo przydatne są zwłaszcza raporty, które mogę wygenerować w każdym momencie, na każdy dzień.

Czy są jakieś funkcjonalności, z których Pani jeszcze nie zaczęła korzystać?

E-Member posiada moduł Medycyny Pracy, z którego do tej pory nie korzystaliśmy. Ale oczywiście wszystko przed nami – niedługo chciałabym przyjrzeć się ułatwieniom, które w tym zakresie oferuje Medicover.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zastanawiają się czy przejść na aplikację e-Member i e-Fakturę?

Z pełnym przekonaniem zachęciłabym do wprowadzenie aplikacji. Sądzę, że jak tylko zaczną z niej korzystać, nie będą chcieli wracać do starych rozwiązań. Warto dodać, iż nigdy nie zostajemy sami z problemem.  W każdej chwili możemy liczyć na wsparcie i pomoc naszego opiekuna administracyjnego z Medicover.

Jedyne, co jest nam potrzebne do korzystania z e-Member, to dostęp do internetu i chęć  zmiany. E-Member to niewątpliwie niezwykle pomocne, wygodne i - co ważne w dzisiejszym świecie - przyjazne środowisku narzędzie.

 

Twoja opinia o e- Fakturze może pomóc innym w dokonaniu wyboru. Nam pomoże w ulepszeniu aplikacji e- Member. Wyślij swoją opinię na faktury@medicover.pl