Szpital Medicover

Szpital Medicover to pierwsza prywatna placówka w Polsce, zapewniająca pacjentom wszechstronną opiekę zdrowotną, która może poszczycić się certyfikatem ISO 9001:2008 i akredytacją Ministra Zdrowia.

Umożliwia wykonanie kompleksowych badań, konsultacje wysokiej klasy specjalistów i leczenie zgodne z najwyższymi standardami światowej medycyny. Wielokrotnie wyróżniano ją za jakość usług, przyznając takie nagrody jak Best International Hospital 2015. Do dyspozycji pacjentów oddaje komfortowe pokoje pobytowe sprzyjające szybkiej rekonwalescencji. Nic więc dziwnego, że Medicover może pochwalić się aż 98% zadowolonych pacjentów. 

W nowocześnie urządzonym i wyposażonym szpitalu funkcjonuje 7 specjalistycznych klinik i 2 centra diagnostyczne. Doświadczony zespół medyczny ma do dyspozycji sprzęt najnowszej generacji i jest doskonale przygotowany, by świadczyć profesjonalną opiekę medyczną, nawet w najbardziej złożonych przypadkach, takich jak poważne zabiegi chirurgiczne. Szpital Medicover czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta! 

Jeśli właśnie standardy spełniają Twoje oczekiwania, być może jest to najwyższy czas na rozważenie prywatnej opieki zdrowotnej dla Ciebie i Twojej rodziny. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Medicover.