Dentysta, Endodonta

Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuje się wykonywaniem procedur z zakresu leczenia kanałowego – zarówno zabiegów pierwotnych, jak i powtórnych. Usuwa też zmiany próchnicowe i zakłada estetyczne wypełnienia.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Dentysta, Endodonta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Moje zainteresowania w zakresie zawodu są bardzo rozległe.

Zajmuję się pacjentami w każdym wieku, także dziećmi. Wykonuję leczenie zachowawcze oraz konsultacje połączone z niezbędną profilaktyką.

Zajmuję się leczeniem endodontycznym, głównie z wykorzystaniem mikroskopu. Interesuję się również zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz kanałowym. Wykonuje zabiegi m.in. usuwania próchnicy, oczyszczania kanałów z zainfekowanej miazgi, a także zakłada wypełnienia.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta

Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalizuję się w leczeniu kanałowym. Staram się by moja wiedza była zawsze aktualna i rzetelna. Dlatego też regularnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji. 

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny

Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej i zachowawczej. Zdobyłam wykształcenie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się leczeniem próchnicy, leczeniem chorób przyzębia, nadwrażliwości zębiny oraz chorób miazgi zębowej i tkanek okołowierzchołkowych zęba.

Wiedzę praktyczną nabyłam podczas stażu w Centrum Stomatologicznym w Pruszczu Gdańskim oraz pracując m.in. w Przychodni Stomatologicznej dziecięcej i rodzinnej „Wiewiórki”.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta