Dentysta, Endodonta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w endodoncji, stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Ukończyłem kurs stomatologii laserowej i endodoncji mikroskopowej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuję się protetyką stomatologiczną, endodoncją i stomatologią estetyczną.

Udzielam również konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny

Specjalizuję się w stomatologii ogólnej. Ukończyłam specjalizację pierwszego stopnia. Studiowałam a Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Specjalizuję się w zakresie endodoncji i protetyki stomatologicznej. Posiadam duże doświadczenie zawodowe zdobyte w prywatnych gabinetach stomatologicznych. 

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
  • endodoncja mikroskopowa
  • protetyka stomatologiczna
  • medycyna estetyczna
  • interdyscyplinarne leczenie
Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Członek Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego

Udział w sympozjach naukowych:

 

leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

mini- implanty ortodontyczne

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny

Jestem lekarzem stomatologiem. Wykształcenie w tej dziedzinie zdobyłam studiując na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej z użyciem mikroskopu oraz w koferdamie. Systematycznie uczestniczę w licznych kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Puławska

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej. Wykonuję m.in. licówki, mosty i korony. Doświadczenie zawodowe budowałem w kraju i za granicą. 

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moją wiedzę medyczną. Jestem autorem kilku publikacji naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny

Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej i zachowawczej. Zdobyłam wykształcenie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się leczeniem próchnicy, leczeniem chorób przyzębia, nadwrażliwości zębiny oraz chorób miazgi zębowej i tkanek okołowierzchołkowych zęba.

Wiedzę praktyczną nabyłam podczas stażu w Centrum Stomatologicznym w Pruszczu Gdańskim oraz pracując m.in. w Przychodni Stomatologicznej dziecięcej i rodzinnej „Wiewiórki”.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Zajmuję się m.in. estetyczną odbudową zębów, leczeniem zachowawczym, kwalifikacją do zabiegów specjalistycznych oraz przeprowadzaniem zabiegów małoinwazyjnych i inwazyjnych z zakresu stomatologii estetycznej. Udzielam konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Endodonta, Implantolog, Pedodonta

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Gliwice

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuję się w: stomatologii zachowawczej, endodoncji. chirurgii stomatologicznej, protetyce i leczeniu dzieci. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w wielu placówkach stomatologicznych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta