Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalista w zakresie endodoncji – zajmuje się leczeniem kanałowym zębów. Wykonuje również zabiegi związane z odbudową protetyczną.

Lek. dent. Tomasz Lewandowski do swoich zainteresowań zawodowych zalicza także chirurgię stomatologiczną i implantologię i w tym kierunku rozwija swoje kompetencje.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Usuwa zmiany chorobowe z zębów (próchnicowe oraz te pochodzenia niepróchnicowego). Leczy też zęby kanałowo, czyli pomaga pacjentom, u których ubytki sięgnęły miazgi zęba i przysparzają bolesnych dolegliwości.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Wykonuje zabiegi związane z leczeniem zachowawczym i kanałowym, usuwa zmiany próchnicowe. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących m.in. zaawansowanych technik endodontycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Wrocław, Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i odbudową zębów oraz leczeniem pod mikroskopem. 

Systematycznie biorę udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalista z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i kanałowym. Największą domeną i specjalnością lek. dent. Romualda Dudka jest endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe z wykorzystaniem narzędzia powiększającego. Dzięki mikroskopowi zabiegi są wykonywane sprawniej i skuteczniej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta, która zajmuje się protetyką stomatologiczną. Wykonuje zabiegi związane z uzupełnianiem braków zębowych za pomocą różnorodnych metod. Leczy także zęby kanałowo (endodoncja).

Lek. dent. Natalia Brusiłowicz regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Obecnie kończy studia doktoranckie.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Lekarz stomatolog specjalizujący się w protetyce i implantologii. W pracy zawodowej przywiązuje dużą wagę do precyzji, dlatego większość zabiegów wykonuje z użyciem mikroskopu.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Prestige Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta Wrocław