Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Solidarności

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zmian chorobowych zębów, również tych dolegliwości, które sięgają miazgi i korzeni, a więc wymagają leczenia kanałowego. Jako swoje zainteresowania zawodowe lek. dent. Sylwia Gonera wymienia także mikrochirurgię endodontyczną i chirurgię stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Różana

Lekarz stomatolog, który specjalizuje się w stomatologii ogólnej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Zajmuje się leczeniem kanałowym i zachowawczym – usuwa ubytki próchnicowe i zmiany chorobowe pochodzenia niepróchnicowego. W pracy zwraca uwagę na aspekt estetyczny efektów zabiegu, który jest widoczny w jakości wykonywanych wypełnień.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydziału lekarskiego z oddziałem stomatologii. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się pierwotnym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu a także powtórnym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Centrum Stomatologii Konstancin Fundacja 2000, Stomatologii Rodzinnej Beata Ołdak Zalesie – Górne, Gabinecie Stomatologicznym Jacek Dawidowicz.

Dbam o to by jego wiedza była aktualna, aby móc świadczyć fachową pomoc swoim pacjentom. Systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i endodoncji. Ukończyłam Sankt-Petersburski Państwowy Uniwersytet Medyczny. Dodatkowo posiadam wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej, zdobyte w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek.

Posiadam liczne ukończone kursy. Biorę regularnie udział w licznych konferencjach i kongresach naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i kanałowym. Usuwa z zębów zmiany próchnicowe, również te sięgające miazgi i korzeni. Zakłada także estetyczne wypełnienia oraz wykonuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów – m.in. usuwa z nich różnego rodzaju zmiany chorobowe, a następnie zakłada estetyczne i trwałe wypełnienia. Lek. dent. Lidia Pieróg wykonuje również przeglądy stomatologiczne, które stanowią podstawę do opracowywania planów leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Pracowałam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek".

Udzielam także konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe budowałem w Instytucie "Centrum-Pomnik Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Specjalizuję się w:

  • stomatologii estetycznej,
  • pracy z biometriałem Enamel,
  • stomatologii dziecięcej,
  • endodoncji.

Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Leczy też zęby kanałowo z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ponadto realizuje procedury profilaktyczne, takie jak kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie leczenia stomatologicznego. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej – m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem estetycznych wypełnień. Leczy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wykonuje również procedury profilaktyczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuje się m.in. leczeniem kanałowym pod mikroskopem, a także wykonywaniem procedur reendodontycznych. W pracy stosuje najnowocześniejsze metody leczenia i diagnostyki, takie jak np. skanowanie cyfrowe wykorzystywane do odbudowy zęba.

Lek. dent. Marcin Sójka do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również protetykę stomatologiczną, a także zagadnienia z zakresu resekcji korzeni oraz estetycznej odbudowy zębów w odcinku przednim i bocznym (prace kompozytowe, korony, licówki).

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Leczy zęby z próchnicy, zakłada wypełnienia i wykonuje kompleksowe przeglądy dentystyczne. Lek. dent. Miriama Jožefiová realizuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. W pracy skupia się na metodach minimalnie inwazyjnych, lecz dających maksymalną skuteczność.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Inflancka

Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy odbyłam w centrum "Duodent". Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii i endodoncji.

Rozwiń

Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem specjalistą stomatologii dziecięcej. Zajmuję się m.in. leczeniem endodontycznym w mikroskopie (leczenie kanałowe), mikrochirurgią endodontyczną i usuwaniem złamanych narzędzi, a ponadto również protetyką i implantoprotetyką oraz stomatologią estetyczną. Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta Warszawa