Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ukończyłam m.in. kurs II stopnia "Chwyć endodoncję za rogi".

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Regularnie uczestniczę w różnorodnych konferencjach, szkoleniach i kursach m.in. ze stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta

Lekarz specjalizuje się w:

  • endodoncji
  • protetyce
  • stomatologii zachowawczej
Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem specjalistą stomatologii dziecięcej. Zajmuję się m.in. leczeniem endodontycznym w mikroskopie, mikrochirurgią endodontyczną, usuwaniem złamanych narzędzi, leczeniem interdyscyplinarnym (protetyka, implantologia) i stomatologią estetyczną. Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Lekarz stomatolog specjalizuje się w: 

  • pedodoncji
  • stomatologii estetycznej
  • ortodoncji
  • medycynie estetycznej
Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania w Ochronie Zdrowia i Administracji Zdrowia Publicznego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Zajmuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Zdobyłam doświadczenie w pracy stomatologa m.in. na Akademii Medycznej w Twerze w Rosji.

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów i szkoleń z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuję się leczeniem zębów jedno i wielokorzeniowych kanałowo (endodoncja).

Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami, zdobyte m.in. w Centrum Stomatologii Estetycznej DentaLux oraz w Centrum Stomatologicznym Biomedical. 

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń w zakresie leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem stomatologiem, specjalizuje się w dziedzinie endodoncji i periodontologii. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, jestem trakcie specjalizacji w zakresie periodontologii. Biorę udział w wielu konferencjach medycznych oraz kursach zawodowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuję się ortodoncją dzieci i dorosłych. Interesuję się nowoczesnymi metodami leczenia zębów tak, aby spełniać wymagania pacjentów na jak najwyższym poziomie.

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. pracując w gabinecie Bodental oraz odbywając staż pod okiem Dr Magdaleny Kowalskiej - Lesak.

Ukończyłam m.in. kurs ortodontyczny I stopnia oraz I i II stopnia kurs Ortkonari.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej (smile design) oraz implantologii, chirurgii stomatologicznej i endodoncji z wykorzystniem mikroskopu. 

Staram się aby moja wiedza było systematycznie uaktualniana i poszerzana, dlatego też uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. Ukończyłem m.in. następujące szkolenia "Okluzja i planowanie leczenie", "Praktyczne aspekty implantacji" oraz "Protetyka na implantach".

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Klimczaka

Jestem lekarzem stomatologiem, specjalizuję się w stomatologii zachowawczej z endodoncją i stomatologii dziecięcej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, swoje doświadczenie zawodowe nabywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Jestem współautorką wielu publikacji.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem specjalistą z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Wykształcenie w tym zakresie zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się m.in. protetyką oraz leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu.

Doświadczenie zdobyłam pracując m.in. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Moje zainteresowania w zakresie zawodu są bardzo rozległe.

Zajmuję się pacjentami w każdym wieku, także dziećmi. Wykonuję leczenie zachowawcze oraz konsultacje połączone z niezbędną profilaktyką.

Zajmuję się leczeniem endodontycznym, głównie z wykorzystaniem mikroskopu. Interesuję się również zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Udzielam również konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Wołoska
Lista lekarzy dla: Endodonta Warszawa