Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej i stomatologii zachowawczej. Wykonuje zabiegi z zakresu implantoprotetyki i protetyki, leczy również zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych i zaburzenia zwarcia. Realizuje metamorfozy uśmiechu w oparciu o procedury protetyki estetycznej, a także tej bazującej na implantach.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Ukończyłem studia stomatologiczne na Uniwersytecie Pavla Josefa Safarika w Koszycach, na kierunku lekarsko-dentystycznym, w ramach studiów anglojęzycznych tzw. English Division. Obecnie przyjmuję Pacjentów w Warszawie i okolicach.

Zajmuję się stomatologią estetyczną - odbudowami protetycznymi zębów. Wykonuję m.in. licówki, korony, mosty, a także prace na implantach. W swojej pracy wykorzystuję mikroskop oraz lupy stomatologiczne, dzięki czemu leczenie może być minimalnie inwazyjne. Korzystam także ze skanera wewnątrzustnego i aparatu fotograficznego, aby starannie zaplanować leczenie Pacjenta z wykorzystaniem cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design – DSD.

Stomatologia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Bardzo ważne jest dla mnie dobro pacjenta, komfort podczas zabiegów, a w efekcie zdrowy i piękny uśmiech.

Aktywne uczestnictwo w kursach i konferencjach daje mi ogromną radość, dzięki której stale poszerzam swoje horyzonty.
Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie i w podróżach.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

Specjalista z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmuje się m.in.:

 • zakładaniem licówek i koron pełnoceramicznych tłoczonych oraz cyrkonowych, a także koron ceramicznych na podbudowie metalowej;
 • zakładaniem różnego rodzaju koron i mostów opartych na zębach naturalnych oraz na implantach;
 • zakładaniem różnego rodzaju protez ruchomych: akrylowych, nylonowych, szkieletowych, a także protez overdenture na belce tytanowej oraz na lokatorach.
Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Puławska

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej. Wykonuję m.in. licówki, mosty i korony. Doświadczenie zawodowe budowałem w kraju i za granicą. 

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moją wiedzę medyczną. Jestem autorem kilku publikacji naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover – Koneser

Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym. W planowaniu metamorfoz swoich pacjentów wykorzystuje metodę cyfrowego projektowania uśmiechu (DSD) oraz nowoczesny cyfrowy sprzęt stomatologiczny. Jest członkiem elitarnej grupy Master Level Guide oraz Digital Smile Design.

Wyróżnia go wysoka kultura osobista i dbałość o komfort pacjenta podczas wizyt. Dążąc nieustannie do perfekcji, wdraża innowacyjne techniki leczenia i regularnie uczestniczy w licznych kursach stomatologicznych na terenie Polski i Europy.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz dentysta posiadająca 10-letnie doświadczenie w dziedzinie implantologii i chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się również protetyką. W pracy bardzo ważne jest dla niej kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Lek. dent. Justyna Klempka stale doskonali swoje kompetencje i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Stomatolog, który zajmuje się protetyką stomatologiczną. Specjalizuje się m.in. w:

 • kompleksowym planowaniu leczenia,
 • licówkach ceramicznych,
 • koronach i mostach protetycznych,
 • protezach całkowitych i częściowych,
 • rekonstrukcjach zwarcia - odbudowie startych zębów,
 • metodzie iniekcyjnej, powszechnie zwanej bondingiem,
 • leczeniu bruksizmu,
 • cyfrowym projektowaniu uśmiechu,
 • metamorfozach uśmiechu.
Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Warszawa