Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w licznych gabinetach stomatologicznych, oraz odbywając staż w fundacji "Zdrowie" w Warszawie.

Staram się służyć pomocą na wysokim poziomie oraz oferować swoim pacjentom usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii. Realizuję zabiegi z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania w Ochronie Zdrowia i Administracji Zdrowia Publicznego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Zajmuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Zdobyłam doświadczenie w pracy stomatologa m.in. na Akademii Medycznej w Twerze w Rosji.

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów i szkoleń z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuję się leczeniem zębów jedno i wielokorzeniowych kanałowo (endodoncja).

Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami, zdobyte m.in. w Centrum Stomatologii Estetycznej DentaLux oraz w Centrum Stomatologicznym Biomedical. 

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń w zakresie leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Powstańców Śląskich , Stomatologia Medicover Jana Kazimierza

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Pomaga pacjentom odzyskać pełny uśmiech używając do tego m.in.: licówki, korony, mosty, protezy na implantach, protezy ruchome i szkieletowe. Realizuje też usługi i procedury z zakresu podnoszenia zwarcia.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Specjalizację zawodową uzyskałam w zakresie protetyki stomatologicznej.

Zajmuję się leczeniem pacjentów z brakami jakościowymi i ilościowymi w uzębieniu za pomocą uzupełnień protetycznych (wkłady, korony, mosty) na zębach jak i na implantach oraz rehabilitacją pacjentów bezzębnych.

Ponadto przyjmuję pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń zwarcia, z patologicznym starciem zębów, bruksizmem (zgrzytaniem, zaciskaniem zębów) oraz dolegliwościami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.

Wykonuję zbiegi korekty kształtu i koloru zębów z wykorzystaniem minimalnie inwazyjnych technik jak licówki kompozytowe i ceramiczne.

Leczenie związane z kompleksową rekonstrukcją zwarcia prowadzę we współpracy ze stomatologami innych specjalności w szczególności z chirurgiem i ortodontą.

Moje zainteresowania zawodowe w obrębie specjalizacji obejmują stomatologię cyfrową: diagnostykę (CBCT) oraz CAD/CAM w tym planowanie rekonstrukcji protetycznych na implantach oraz projektowanie uśmiechu. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Lekarz dentysta zajmująca się protetyką stomatologiczną. Wykonuje również procedury zachowawcze oraz zabiegi stomatologii estetycznej. W pracy skupia się na holistycznym i indywidualnym podejściu do leczenia każdego pacjenta.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również wykonywaniem zabiegów implantoprotetycznych oraz leczy zaburzenia okluzji. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Anna Dermanowska zalicza także stomatologię estetyczną, ze szczególnym uwzględnieniem licówek. W pracy stosuje najnowocześniejsze metody leczenia, bazujące na wizualizacji możliwych efektów oraz fotografii.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Puławska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się estetyczną odbudową zębów w oparciu o wykorzystanie m.in.: licówek, koron, mostów i wkładów koronowych (onlay, inlay, overlay). W pracy zawodowej realizuje przebudowy zwarcia, stosuje także techniki takie jak: wax-up, mock-up i flow injection.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover - Prosta

Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie protetyki stomatologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Zajmuję się również stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się m.in.:

  • odbudową zębów po leczeniu endodontycznym: korony, endokorony,
  • odbudową brakujących zębów - implantoprotetyka, korony, mosty na implantach,
  • poprawą estetyki uśmiechu - korony, licówki w odcinku przednim.

Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a także w konferencjach naukowych. Udzielam konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Wołoska

Ukończyłam kierunek lekarsko - dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, uzupełniając zawodowe kompetencje.

Uzyskałam certyfikaty potwierdzające kompetencje m. in. w zakresie wykonywania licówek ceramicznych, szlifowania pod korony i mosty czy zaburzeń zwarcia zębów, a także stomatologii dziecięcej i estetycznej.

Kursy, w których uczestniczę związane są z moimi zawodowymi zainteresowaniami. Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Wołoska

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej. Zajmuję się również stomatologią estetyczną.

Doświadczenie zdobyłam pracując w przychodni CePeLek oraz Garnizonowej Przychodni Lekarskiej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem lekarzem dentystą. Zajmuję się protetyką, implantologią, a także stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w licznych placówkach stomatologicznych.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Jerozolimskie, Stomatologia Medicover Puławska

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmuje się kompleksową odbudową uśmiechu z wykorzystaniem uzupełnień protetycznych typu protezy (stałe i ruchome, częściowe i całościowe), mosty, korony i licówki. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

Lekarz dentysta, którego domeną jest protetyka stomatologiczna. Zajmuje się m.in.:

  • zakładaniem licówek i koron pełnoceramicznych tłoczonych oraz cyrkonowych, a także koron ceramicznych na podbudowie metalowej;
  • zakładaniem różnego rodzaju koron i mostów opartych na zębach naturalnych oraz na implantach;
  • zakładaniem różnego rodzaju protez ruchomych: akrylowych, nylonowych, szkieletowych, a także protez overdenture na belce tytanowej oraz na lokatorach.
Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Warszawa