Dentysta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiadam specjalizację w zakresie pedodoncji i protetyki. Pracowałam w prywatnych gabinetach lekarskich i w Mazowieckim Centrum Stomatologii. 

Dobrze znam język angielski, dlatego też zapraszam na konsultacje obcojęzyczne.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w licznych gabinetach stomatologicznych, oraz odbywając staż w fundacji "Zdrowie" w Warszawie.

Staram się służyć pomocą na wysokim poziomie oraz oferować swoim pacjentom usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii. Specjalizuję się w protetyce, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania w Ochronie Zdrowia i Administracji Zdrowia Publicznego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Zajmuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Zdobyłam doświadczenie w pracy stomatologa m.in. na Akademii Medycznej w Twerze w Rosji.

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów i szkoleń z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuję się leczeniem zębów jedno i wielokorzeniowych kanałowo (endodoncja).

Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami, zdobyte m.in. w Centrum Stomatologii Estetycznej DentaLux oraz w Centrum Stomatologicznym Biomedical. 

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń w zakresie leczenia stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Wołoska

Ukończyłam kierunek lekarsko - dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, uzupełniając zawodowe kompetencje.

Uzyskałam certyfikaty potwierdzające kompetencje m. in. w zakresie wykonywania licówek ceramicznych, szlifowania pod korony i mosty czy zaburzeń zwarcia zębów, a także stomatologii dziecięcej i estetycznej.

Kursy, w których uczestniczę związane są z moimi zawodowymi zainteresowaniami. Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Wołoska

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej i protetyce.

Doświadczenie zdobyłam pracując w przychodni CePeLek oraz Garnizonowej Przychodni Lekarskiej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem specjalistą stomatologii. Zajmuję się też protetyką, implantologią, i stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w licznych placówkach stomatologicznych.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Specjalizację zawodową uzyskałam w zakresie protetyki stomatologicznej.

Zajmuję się leczeniem pacjentów z brakami jakościowymi i ilościowymi w uzębieniu za pomocą uzupełnień protetycznych (wkłady, korony, mosty) na zębach jak i na implantach oraz rehabilitacją pacjentów bezzębnych.

Ponadto przyjmuję pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń zwarcia, z patologicznym starciem zębów, bruksizmem (zgrzytaniem, zaciskaniem zębów) oraz dolegliwościami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.

Wykonuję zbiegi korekty kształtu i koloru zębów z wykorzystaniem minimalnie inwazyjnych technik jak licówki kompozytowe i ceramiczne.

Leczenie związane z kompleksową rekonstrukcją zwarcia prowadzę we współpracy ze stomatologami innych specjalności w szczególności z chirurgiem i ortodontą.

Moje zainteresowania zawodowe w obrębie specjalizacji obejmują stomatologię cyfrową: diagnostykę (CBCT) oraz CAD/CAM w tym planowanie rekonstrukcji protetycznych na implantach oraz projektowanie uśmiechu. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta

Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie protetyki stomatologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Zajmuję się również stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu implantoprotetyki oraz leczy zaburzenia okluzji. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Anna Dermanowska zalicza także stomatologię estetyczną, ze szczególnym uwzględnieniem licówek. W pracy stosuje najnowocześniejsze metody leczenia, bazujące na wizualizacji możliwych efektów oraz fotografii.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się estetyczną odbudową zębów w oparciu o wykorzystanie m.in.: licówek, koron, mostów i wkładów koronowych (onlay, inlay, overlay). W pracy zawodowej realizuje przebudowy zwarcia, stosuje także techniki takie jak: wax-up, mock-up i flow injection.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Jerozolimskie, Stomatologia Medicover Puławska

Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się kompleksową odbudową uśmiechu z wykorzystaniem uzupełnień protetycznych typu protezy (stałe i ruchome, częściowe i całościowe), mosty, korony i licówki. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

Specjalista z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmuje się m.in.:

  • zakładaniem licówek i koron pełnoceramicznych tłoczonych oraz cyrkonowych, a także koron ceramicznych na podbudowie metalowej;
  • zakładaniem różnego rodzaju koron i mostów opartych na zębach naturalnych oraz na implantach;
  • zakładaniem różnego rodzaju protez ruchomych: akrylowych, nylonowych, szkieletowych, a także protez overdenture na belce tytanowej oraz na lokatorach.
Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w:

  • odbudowie zębów po leczeniu endodontycznym: korony, endokorony,
  • odbudowie brakujących zębów - implantoprotetyka, korony, mosty na implantach,
  • poprawie estetyki uśmiechu - korony, licówki w odcinku przednim.

Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a także w konferencjach naukowych. Udzielam konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem specjalistą stomatologii dziecięcej. Zajmuję się m.in. leczeniem endodontycznym w mikroskopie (leczenie kanałowe), mikrochirurgią endodontyczną i usuwaniem złamanych narzędzi, a ponadto również protetyką i implantoprotetyką oraz stomatologią estetyczną. Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Warszawa