Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalizuję się w zakresie leczenia chorób okluzyjnych (starcie, erozja zębów, zgrzytanie, zaciskanie zębów, bóle mięśni twarzy, bóle głowy), kompleksowej rehabilitacji uzębienia, uzupełniania braków zębów i korekcie kształtu (licówki, korony pełnoceramiczne) oraz w zakresie implantologii.

Współpracuję z lekarzami wszystkich specjalizacji (endodonta, ortodonta, implantolog, peridontolog) mając na celu stworzenie najbardziej optymalnego planu leczenia.

W swojej pracy wykorzystuję najnowsze metody diagnostyczne i lecznicze (tomografia komputerowa, deprogramacja mięśni, wizualizacje).

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalista w zakresie protetyki stomatologicznej. Realizuje procedury implantoprotetyczne, a także zabiegi związane z montażem licówek, koron i mostów. Specjalizuje się w projektowaniu uśmiechu, czyli nowoczesnej technologii pozwalającej wizualizować efekty leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta

Stomatolog zajmujący się leczeniem endodontycznym (kanałowym), protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Zawsze stara się podejść do pacjenta indywidualnie i przedstawić mu jak najlepszy plan leczenia. Lek. dent. Jacek Czochrowski przywiązuje dużą wagę do tego, by każdy pacjent korzystający z jego usług wyszedł z gabinetu z uśmiechem na twarzy.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Posiadam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólej i II stopień specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej.

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, protetyce stomatologicznej, implantoprotetyce, stomatologii estetycznej, w tym w wybielaniu zębów. 

Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie oraz w I Poliklinice CSK WAM w Warszawie.

Staram się podnosić swoje umiejętności i kształtować coraz to bardziej rozległą wiedzę z zakresu stomatologii poprzez uczestnictwo w różnorodnych kurach i szkoleniach.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii ogólnej i protetyce stomatologicznej. Zajmuje się kompleksową odbudową uśmiechu – uzupełnianiem braków zębowych z użyciem protez, mostów, koron i innych metod protetycznych. Wykonuje również procedury zachowawcze, m.in. leczy zęby z próchnicy i realizuje przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej (smile design) oraz implantologii, chirurgii stomatologicznej i endodoncji z wykorzystniem mikroskopu. 

Staram się aby moja wiedza było systematycznie uaktualniana i poszerzana, dlatego też uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. Ukończyłem m.in. następujące szkolenia "Okluzja i planowanie leczenie", "Praktyczne aspekty implantacji" oraz "Protetyka na implantach".

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Lekarz specjalizuje się w:

 • pełnych rekonstrukcjach protetycznych z zakresu estetycznego i funkcjonalnego
 • implantoprotetyce
 • rehabilitacji zaburzeń czynnościowych narządu żucia, stawów skroniowo - żuchwowych
 • implantach, sterowaniu odbudów kości 
 • chirurgii na tkankach miękkich przyzębia

 

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Koneser

Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Obok wizyt profilaktycznych udzielam także konsultacji, podczas których wykonuje leczenie endodontyczne zębów. 

Z mojej pomocy mogą skorzystać mogą również najmłodsi pacjenci, prowadzę konsultacje także w obrębie stomatologii wieku rozwojowego, czyli stomatologii dziecięcej.

Z racji, że w stomatologii bardzo ważny jest nieustanny rozwój, poszerzam swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, w szczególności w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Koneser

Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym. W planowaniu metamorfoz swoich pacjentów wykorzystuje metodę cyfrowego projektowania uśmiechu (DSD) oraz nowoczesny cyfrowy sprzęt stomatologiczny. Jest członkiem elitarnej grupy Master Level Guide oraz Digital Smile Design.

Wyróżnia go wysoka kultura osobista i dbałość o komfort pacjenta podczas wizyt. Dążąc nieustannie do perfekcji, wdraża innowacyjne techniki leczenia i regularnie uczestniczy w licznych kursach stomatologicznych na terenie Polski i Europy.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Wołoska

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej. Wykonuję prace praktyczne konwencjonalne: wkłady, korony, mosty, protezy ruchome oraz prace implantologiczne: korony, mosty i protezy na wszczepach. Pracuję również przy użyciu nowoczesnych wkładów inlay, onlay i overlay. 

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Stomatolog, który zajmuje się protetyką stomatologiczną. Specjalizuje się m.in. w:

 • kompleksowym planowaniu leczenia,
 • licówkach ceramicznych,
 • koronach i mostach protetycznych,
 • protezach całkowitych i częściowych,
 • rekonstrukcjach zwarcia - odbudowie startych zębów,
 • metodzie iniekcyjnej, powszechnie zwanej bondingiem,
 • leczeniu bruksizmu,
 • cyfrowym projektowaniu uśmiechu,
 • metamorfozach uśmiechu.
Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Solidarności

Lekarz dentysta specjalizująca się w dziedzinach stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. W pracy zawodowej lek. dent. Jolanta Rosińska zajmuje się również procedurami z zakresu stomatologii estetycznej. Pomaga pacjentom leczyć zęby z próchnicy, a także uzupełniać braki zębowe różnymi metodami.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również chirurgią stomatologiczną. Wykonuje różnego rodzaju zabiegi związane zarówno z usuwaniem, jak i odbudową zębów. W pracy wykorzystuje uzupełnienia protetyczne takie jak np. protezy, mosty korony i licówki.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

Lekarz stomatolog specjalizująca się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się m.in. rehabilitacją pełnych łuków zębowych, a także estetyczną odbudową porcelanową i kompozytową zębów. Realizuje procedury związane z zakładaniem uzupełnień protetycznych typu korony, mosty, a także montowaniem implantów.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Warszawa