Dentysta, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W obrębie stomatologii zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. 

Swój staż podyplomowy realizowałem w NZOZ "Chirantjus" w Kaliszu, po jego zakończeniu podjąłem się pracy w szczecińskich klinikach stomatologicznych. 

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Brałem udział w kursach związanych z współczesnymi technikami diagnostycznymi i terapeutycznymi w endodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. 

W obrębie stomatologii interesuję się przede wszystkim protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Uzyskałam certyfikat związany z leczeniem endodontycznym. Udzielam konsultacji także w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.

Konsultacje stomatologiczne realizowane są w zakresie profilaktyki chorób zębów, a jeśli zachodzi taka potrzeba podejmowane są czynności diagnostyczne i lecznicze, odpowiednie do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną o specjalizacji lekarz dentysta. Zajmuję się protetyką, implantoprotetyką, implantami oraz chirurgią.

Swoje doświadczenie zawodowe regularnie poszerzam poprzez udział w wielu kursach, szkoleniach.

Jest możliwość odbycia wizyty w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Realizuję procedury z zakresu stomatologii i protetyki stomatologicznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. W ramach pracy zawodowej zajmuję się leczeniem kanałowym pod mikroskopem techniką maszynową, leczeniem protetycznym protezami stałymi i ruchomymi, leczeniem techniką Flow Injection oraz leczeniem ortodontycznym techniką Invisalign. 

Systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach. Ukończyłem m.in. kurs "Nowe Trendy w implantologii i chirurgii przyzębia" oraz dwie części kursu "Okluzja i planowanie leczenia". Jestem autorem publikacji "Zwapnienia tętnic szyjnych na zdjęciach pantomograficznych".

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Lekarz stomatolog realizujący procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu wymienionych specjalności, w tym m.in. zakładaniem implantów zębowych i procedurami protetyki na implantach. Lek. dent. Paweł Kozak realizuje też różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne związane np. z usuwaniem zębów.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zdobyłem wyróżnienie na konferencji im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Jestem autorem wielu publikacji w czasopiśmie ArtDent.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu protetyki stomatologicznej. Wykonuje m.in. pełnoceramiczne korony i protezy bezklamrowe. Zajmuje się też realizacją zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej oraz protetyki na implantach.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Szczecin