Stomatologia Medicover Brama Portowa

Kompleksowe podejście do tematu zdrowia i estetyki uśmiechu, ekspercka wiedza specjalistów z zakresu stomatologii oraz troska o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Pacjentów. Zapraszamy do korzystania z usług nowoczesnego centrum Medicover Stomatologia Brama Portowa w Szczecinie.

W SAMYM SERCU SZCZECINA

Nasze centrum stomatologiczne mieści się tuż obok Bramy Portowej w szczecińskim kompleksie biurowo-usługowym Posejdon. Można dojechać do nas komunikacją miejską (dojeżdżają do nas 23 linie autobusowe i 7 tramwajowych). W budynku znajduje się też parking podziemny, z którego mogą korzystać nasi Pacjenci.

Ważne jest dla nas, aby każdy z Pacjentów czuł się w naszym centrum jak u siebie w domu. Oczekujących na wizytę zapraszamy do relaksu przy filiżance herbaty lub kawy na naszych wygodnych kanapach. Maluchy mogą zaś zająć się zabawą w kąciku z zabawkami i książeczkami. Wierzymy, że przebywanie w komfortowych wnętrzach, które nie przypominają tradycyjnych gabinetów stomatologicznych, sprawia, że Pacjent czuje się bardziej zrelaksowany, odprężony i po prostu bezpieczny. Przytulny klimat centrum stomatologicznego jest uzupełnieniem tego co najważniejsze – kompleksowej opieki dentystycznej na najwyższym poziomie.

STOMATOLOGIA W SZCZECINIE - LECZYMY NOWOCZEŚNIE

Medicover Stomatologia Brama Portowa dysponuje pięcioma gabinetami dentystycznymi oraz jednym dodatkowym, stworzonym specjalnie z myślą o Małych Pacjentach. Każdy z gabinetów wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Dzięki niemu Pacjent odczuwa większy komfort podczas wizyty, a lekarz ma możliwość przeprowadzenia badania stomatologicznego w możliwie najmniej bolesny, sprawny i przede wszystkim skuteczny sposób.

Opieka stomatologiczna w naszym centrum jest na najwyższym poziomie. Co więcej, do dyspozycji naszych Pacjentów są stomatolodzy wszystkich najważniejszych specjalizacji – od ekspertów w leczeniu zachowawczym, przez protetyków i ortodontów, aż po fizjoterapeutę stomatologicznego. Usługi, jakie oferujemy w placówce Stomatologia Medicover Brama Portowa w Szczecinie to:

W naszym szczecińskim centrum mamy w pełni wyposażoną, nowoczesną pracownię radiologiczną. Dzięki temu Pacjenci mogą na miejscu wykonać szczegółową diagnostykę RTG. Dysponujemy również skanerem wewnątrzustnym, który umożliwia wykonywanie tzw. Cyfrowego Skanowania Uśmiechu. To badanie często wykorzystywane przez lekarzy ortodontów i protetyków. Pokazuje jaki dokładnie jest stan uzębienia, ułatwia specjaliście ocenę i diagnozę, a Pacjentowi daje możliwość zobaczenia uśmiechu na ekranie, w technologii 3D.

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasz zespół składa się z doświadczonych stomatologów, asystentek oraz higienistek stomatologicznych. Każdy z nich do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, z największą troską i delikatnością. Staramy się, aby czas spędzony w gabinecie stomatologicznym upłynął w miłej i komfortowej atmosferze. Nasi specjaliści przywiązują dużą wagę do tego, by Pacjent czuł się w czasie zabiegów bezpiecznie, a także miał świadomość tego, jak będą wyglądały oraz w jakim celu będą wykonywane poszczególne procedury. Lekarze cierpliwie tłumaczą, dobierają optymalne rozwiązania i doradzają. Wszystko po to, by Pacjent wyszedł z gabinetu stomatologicznego w pełni zadowolony z osiągniętego efektu – czy to zdrowotnego czy estetycznego.

DOBRY DENTYSTA W SZCZECINIE

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover.

Aby umówić się na wizytę stomatologiczną u lekarza dentysty w Szczecinie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i na środowisko

Zakres usług

Konsultacje

 • Chirurg stomatolog
 • Dentysta
 • Endodonta
 • Fizjoterapia stomatologiczna
 • Implantolog
 • Logopeda
 • Logopeda dziecięcy
 • Logopedia stomatologiczna
 • Ortodonta
 • Pedodonta
 • Periodontolog
 • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Brama Portowa

map
Stomatologia Medicover Brama Portowa
Brama Portowa 1 70-225 Szczecin
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sobtylko wybrane soboty
8:00-14:00