Stomatologia Medicover - Szczecin

Szczecińskie centrum stomatologiczne Medicover oferuje kompleksową opiekę dentystyczną dla całej rodziny. Leczymy zęby zarówno dorosłych, jak i dzieci. W placówce przyjmują specjaliści z zakresu wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, jak również odmieniamy uśmiechy pacjentów – dokonujemy metamorfoz.

DENTYSTA SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE - DOGODNA LOKALIZACJA

Placówka stomatologii Medicover znajduje się w biurowcu Oxygen (parter), blisko ścisłego centrum Szczecina. W najbliższej okolicy jest CH Galaxy oraz Park Żeromskiego. Do Medicover Stomatologia Szczecin wygodny dojazd mają osoby, które poruszają się po mieście komunikacją miejską. Tuż przy budynku są przystanki autobusowe i tramwajowe. Zapraszamy również osoby zmotoryzowane – wokół biurowca Oxygen są miejsca parkingowe dostępne dla pacjentów Medicover. Dobra lokalizacja i dogodne możliwości dojazdu do centrum stomatologicznego sprawiają, że leczą się u nas osoby mieszkające w różnych częściach Szczecina.

PEŁNY ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Dla wszystkich poszukujących komfortowej, profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej mamy do dyspozycji 5 gabinetów stomatologicznych, w których zapewniamy usługi z zakresu najbardziej poszukiwanych przez pacjentów dziedzin, tj.:

Wykonujemy zabiegi kompleksowej higienizacji zębów (skaling, piaskowanie i fluoryzacja). W naszym szczecińskim centrum stomatologicznym można również skorzystać z usługi wybielania zębów. Do dyspozycji pacjentów jest w pełni wyposażona pracownia radiologiczna, w której można wykonać badania RTG zębów oraz tomografię komputerową.

PROFESJONALNA OPIEKA I NOWOCZESNY SPRZĘT

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, którzy z dużym zaangażowaniem podchodzą w sposób indywidualny do każdego pacjenta. Zwracamy uwagę na to, by leczony zawsze czuł się w gabinecie stomatologicznym bezpiecznie i swobodnie, a także był świadomy zasadności i przebiegu wykonywania poszczególnych procedur czy zabiegów.

W Medicover Stomatologia wiemy, że technologia wspiera skuteczne działanie dentystów. To dlatego w pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu o wysokich parametrach. Dzięki temu możemy zapewnić pacjentowi opiekę dentystyczną w komfortowych warunkach. A co najważniejsze – sprawne i skuteczne leczenie zębów.

Pomagają nam w tym m.in. profesjonalne sprzęty diagnostyczne (RTG, tomograf), mikroskop używany do leczenia kanałowego, a także skaner 3D. Skanowanie uśmiechu w technologii 3D pozwala na analizę rysów twarzy pacjenta, często zastępuje tradycyjne wyciski ortodontyczne i protetyczne oraz znacznie ułatwia postawienie trafnej diagnozy. Dodatkowo, daje też możliwość dla samego pacjenta, który swój uśmiech może obejrzeć w trójwymiarze, na ekranie.

STOMATOLOGIA W SZCZECINIE - DLA KAŻDEGO

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nie posiadających opieki medycznej w Medicover.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Szczecinie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover - Szczecin

map
Stomatologia Medicover - Szczecin
Malczewskiego 26 71-612 Szczecin
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00