Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w trakcie studiów zostałem wyróżniony Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Staż podyplomowy odbywałem w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Od 2018 roku jestem pracownikiem Poradni, a od 2019 doktorantem w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Uzyskanie najwyższego w Polsce wyniku Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (sesja wiosna 2018) umożliwiło mi podjęcie 3-letniej specjalizacji z zakresu ortodoncji w trybie rezydenckim w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB, zakończonej Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z oceną ponad dobrą.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta ze zwróceniem szczególnej uwagi na zachowanie harmonii w zakresie okluzji i stawu skroniowo-żuchwowego. We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii oferuję swoim pacjentom kompleksowe leczenie.

Jestem uczestnikiem kilkudziesięciu szkoleń i kursów ortodontycznych, prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Stałe doskonalenie umiejętności umożliwia mi sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia do swojej praktyki.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Certyfikowany lekarz systemu nakładkowego Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka z zakresu ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu, zaburzeń okluzji, a także chorób stawu skroniowo-żuchwowego. Konsultuje złożone przypadki. Domeną lek. dent. Mirosławy Bartkowiak – Miśniakiewicz jest leczenie interdyscyplinarne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalista z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i kanałowym. Największą domeną i specjalnością lek. dent. Romualda Dudka jest endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe z wykorzystaniem narzędzia powiększającego. Dzięki mikroskopowi zabiegi są wykonywane sprawniej i skuteczniej.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe wykorzystując do tego różnorodne metody – aparaty stałe, ruchome, a także niewidoczne nakładki Invisalign. Zajmuje się również odbudową uzębienia za pomocą uzupełnień protetycznych.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Specjalistka w zakresie ortodoncji. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Stosuje stałe i ruchome aparaty ortodontyczne.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się w ortodoncji i leczeniu zachowawczym. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe u osób dorosłych i dzieci.

Lek. dent. Anita Paszkowska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Koneser

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem specjalistą ortodoncji. Pracuję na aparatach ruchomych i stałych. Koryguję wady zgryzu u osób dorosłych i dzieci. Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Należę do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Sekcji Ortodontycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Brałam udział w ponad 50 szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. Jestem autorką kilku publikacji naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Specjalistka z zakresu ortodoncji. Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udziela konsultacji pacjentom dorosłym, jak i dzieciom – już od 1 roku życia. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

Lekarz ortodonta, która zajmuje się korygowaniem nieprawidłowości zębowych i leczeniem wad zgryzu u dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Stosuje aparaty stałe, zdejmowane, a także jest certyfikowanym lekarzem metody Invisalign. Interesuje się również stomatologią estetyczną. Lek. dent. Urszula Gromnicka należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Koryguje też nieprawidłowości zębowe z użyciem różnorodnych metod. Przyjmuje pacjentów dorosłych.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Specjalista z zakresu ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. Stosuje aparaty zdejmowane, klasyczne-stałe i nakładkowe. W pracy wykorzystuje nowe technologie w celu prowadzenia bardziej efektywnego i przewidywalnego leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Lekarz stomatolog specjalizująca się w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu i korygowaniem nieprawidłowości zębowych u osób dorosłych i młodzieży. Wykorzystuje do tego m.in. aparaty stałe i system Damon.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta