Dentysta, Ortodonta

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją mikroskopową oraz chirurgią stomatologiczną.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając staż w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie kończę specjalizację w zakresie ortodoncji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Zakładzie Ortodoncji WUM.

Udzielam konsultacji osobom dorosłym i dzieciom.

Rozwiń

Ortodonta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu wad zgryzu.

Jest możliwość odbycia wizyty anglojęzycznej.

Rozwiń

Ortodonta

Jestem specjalistą II stopnia w zakresie ortodoncji. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Zajmuje się leczeniem przy użyciu mikroimplantów ortodontycznych oraz leczeniem chirurgiczno-ortodontycznym wad ortognatycznych. 
Należę do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Systematycznie uczestniczę w kongresach i szkoleniach poszerzających wiedzę z zakresu ortodoncji i chirurgii ortognatycznej.

Rozwiń

Ortodonta

Specjalizuję się w ortodoncji osób dorosłych i dzieci. Pracuję na aparatach stałych i ruchomych. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kongresach w kraju i zagranicą.

Rozwiń

Ortodonta

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Zajmuję się leczeniem wad zgryzu przy pomocy nakładek Invisalgin. Uzyskałam nagrodę Invisalgin Diamond.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta