Dentysta, Ortodonta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie kończę specjalizację w zakresie ortodoncji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Zakładzie Ortodoncji WUM.

Udzielam konsultacji osobom dorosłym i dzieciom.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe. W pracy korzysta z najnowocześniejszych metod i technologii wspierających leczenie ortodontyczne. Są to zarówno aparaty ruchome, stałe, jak i przezroczyste i niemal niewidoczne nakładki Invisalign.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Lekarz stomatolog specjalizująca się w ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W pracy wykorzystuje aparaty stałe i ruchome, a także nakładki Invisalign. Lek. dent. Marta Pawlicka – Gil stosuje również mikroimplanty ortodontyczne.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Prestige Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i estetycznej. Pracuje też jako ortodonta, pomagając pacjentom w leczeniu wad zgryzu i korygowaniu różnorodnych nieprawidłowości zębowych. W pracy stosuje zarówno aparaty stałe, jak i zdejmowane.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta

Członek Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego

Udział w sympozjach naukowych:

leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

mini- implanty ortodontyczne

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuję się ortodoncją dzieci i dorosłych. Interesuję się nowoczesnymi metodami leczenia zębów tak, aby spełniać wymagania pacjentów na jak najwyższym poziomie.

Doświadczenie zawodowe budowałam m.in. pracując w gabinecie Bodental oraz odbywając staż pod okiem Dr Magdaleny Kowalskiej - Lesak.

Ukończyłam m.in. kurs ortodontyczny I stopnia oraz I i II stopnia kurs Ortkonari.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Specjalistka w dziedzinie ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe wykorzystując do tego różnorodne metody – aparaty stałe, ruchome, a także niewidoczne nakładki Invisalign. Zajmuje się również odbudową uzębienia za pomocą uzupełnień protetycznych.

Rozwiń

Ortodonta

Specjalistka z zakresu ortodoncji, zajmuje się leczeniem aparatami stałymi, ruchomymi oraz metodą nakładkową Invisalign. Interesuje się cyfryzacją w leczeniu ortodontycznym.

Lek. dent. Karolina Czaniecka jest w trakcie specjalizacji z ortodoncji.

Rozwiń

Ortodonta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz stomatolog specjalizująca się w ortodoncji. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe. W pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody korekcji, m.in. aparaty stałe i ruchome. Lek. dent. Justyna Konopka stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu swojej specjalności.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Dentysta, Ortodonta

Jestem specjalistą ortodoncji. Pracuję na aparatach ruchomych i stałych. Koryguję wady zgryzu u osób dorosłych i dzieci. Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Należę do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Sekcji Ortodontycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Brałam udział w ponad 50 szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. Jestem autorką kilku publikacji naukowych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortodonta