Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem protetycznym, wykonując odbudowy takie jak mosty, korony czy protezy. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, starając się znaleźć optymalne rozwiązanie jego problemów z brakami zębowymi.

Lek. dent. Izabela Kozubal-Dziubka do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również stomatologię zachowawczą, estetyczną i endodoncję (leczenie kanałowe).

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuje się kompleksową odbudową zębów startych. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Bort zalicza też leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz szynoterapię.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Lekarz dentysta, która zajmuje się protetyką stomatologiczną. Wykonuje zabiegi związane z uzupełnianiem braków zębowych za pomocą różnorodnych metod. Leczy także zęby kanałowo (endodoncja).

Lek. dent. Natalia Brusiłowicz regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Obecnie kończy studia doktoranckie.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Pomaga pacjentom odzyskać pełny i piękny uśmiech. W 2021 roku lek. dent. Katarzyna Calik została uhonorowana tytułem „Najbardziej zdigitalizowanego lekarza” przyznawanym przez Medicover Stomatologia.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka z zakresu ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu, zaburzeń okluzji, a także chorób stawu skroniowo-żuchwowego. Konsultuje złożone przypadki. Domeną lek. dent. Mirosławy Bartkowiak – Miśniakiewicz jest leczenie interdyscyplinarne.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka w dziedzinie protetyki. Na co dzień zajmuje się leczeniem protetycznym i implantoprotetycznym, a także zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej (m.in. wybielanie zębów). Wykonuje również enameloplastykę (procedura poprawiająca estetykę uśmiechu).

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Wrocław Prestige Dent

Lekarz stomatolog specjalizujący się w protetyce i implantologii. W pracy zawodowej przywiązuje dużą wagę do precyzji, dlatego większość zabiegów wykonuje z użyciem mikroskopu.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w Centrum Prestige Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Tarasy Grabiszyńskie

Lekarz dentysta zajmujący się leczeniem z zakresu periodontologii oraz protetyki stomatologicznej. W bieżącym roku (2022) uzyskał tytuł Doktora Nauk Medycznych. Wykonuje zabiegi związane z chorobami dziąseł i przyzębia. Pomaga też pacjentom odzyskać pełny uśmiech dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju uzupełnień protetycznych (korony, mosty, protezy).

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się kompleksową odbudową uzębienia. Realizuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Lek. dent. Aleksandra Brulińska na co dzień przyjmuje pacjentów w centrum Royal Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Royal Dent

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej estetycznej oraz medycyny estetycznej. Wykonuje m.in. zabiegi takie jak bonding i flow-injection, a także podstawowe procedury chirurgiczne i endodontyczne (leczenie kanałowe).

Lek. dent. Natalia Michalewicz na co dzień przyjmuje pacjentów w centrum Royal Dent Medicover we Wrocławiu.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Wrocław